imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Gdańsk: Zatrzymano 3 mężczyzn za rozpowszechnianie faszystowskich treści

orwell

Strona główna &gt Polska &gt Gdańsk: Zatrzymano 3 mężczyzn za rozpowszechnianie faszystowskich treści Gdańsk: Zatrzymano 3 mężczyzn za rozpowszechnianie faszystowskich treści AdRo203 Polska

OD REDAKCJI: Już się zaczęło ! Dziękujemy „dobra zmiano”.

Policja i ABW w Gdańsku zatrzymały trzech mężczyzn, którzy mogą mieć związek ze skrajnie nacjonalistyczną organizacją. W ich mieszkaniach znaleziono tysiące ulotek, naklejek i rysunków z faszystowskimi znakami. Grożą im dwa lata więzienia.

Trzej zatrzymani mężczyźni są mieszkańcami woj. pomorskiego. Policjanci oraz funkcjonariusze ABW z Gdańska podejrzewali, że mogą oni mieć związek z organizacją o skrajnie nacjonalistycznych poglądach. Podczas przeszukania w ich mieszkaniach policja znalazła liczne materiały przedstawiające symbole, znaki i rysunki faszystowskie oraz treści świadczące o rasizmie. Zabezpieczono komputery, dyski, sztylet z symbolem swastyki oraz tysiące ulotek i naklejek propagujących mowę nienawiści.

Trzej mężczyźni, w wieku 22-23 lata, noc spędzili w policyjnym areszcie. Policjanci przedstawili im zarzuty m.in. posiadania, rozpowszechniania i prezentowania treści o charakterze faszystowskim lub nawołujących do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych czy rasowych. Za to przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia więzienia.

Źródło: Policja

Za: https://kin-rchristusrex.blogspot.com/2018/11/gdansk-zatrzymano-3-mezczyzn-za.html

Data publikacji: 18.11.2018

Partia interesów SyjonistycznychPolska neokolonią syjonizmureżim demonokratycznywładza ludu wybranego
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment