imalopolska

najnowsze wiadomości

Ciekawostki

Gabby Petito. Przyczyna śmierci. Nowe informacje

000DDCBEOF1VFFW8-C411.jpg


Już wcześniej koroner hrabstwa Teton dr Brent Blue informował, że Gabby Petito została zamordowana. Teraz wiadomo też, że dokładną przyczyną śmierci było uduszenie. W dokumencie z sekcji zwłok wpisano “ręczne uduszenie/zadławienie”.

Według Blue, który udzielił wywiadu telewizji CNN, zwłoki Gabby Petito leżały w lesie trzy lub cztery tygodnie zanim zostały odnalezione. Koroner nie był w stanie podać dokładnej daty śmierci.

Oprócz tych wiadomości koroner nie zdradził jednak żadnych dodatkowych szczegółów dotyczących sekcji zwłok lub potencjalnego sprawcy. Zaznaczył, że to dla dobra śledztwa.

Sprawa zaginięcia i śmierci Gabby Petito od kilku tygodni przyciąga uwagę mediów i opinii publicznej nie tylko w USA. Mimo że amerykańska policja i FBI zmobilizowały do pracy przy śledztwie rzeszę funkcjonariuszy, wiele pytań nadal pozostaje bez odpowiedzi. Wśród nich także te najważniejsze.

Kto zabił Gabby Petito?

Kiedy została zamordowana?

Co doprowadziło do jej śmierci?

Zaginięcie Gabby Petito rodzina zgłosiła 11 września. Tydzień później jej zwłoki znaleziono w parku Bridger-Teton National Forest w Wyoming.

Służby nadal poszukują Briana Laundrie, narzeczonego 22-latki, który z ich wspólnej podróży po USA wrócił sam do domu. Miało to miejsce 1 września.

Ostatni raz widziano go 14 września. Trzy dni później jego rodzice zgłosili zaginięcie 23-latka.

Sąd w stanie Wyoming wydał federalny nakaz aresztowania Briana Laundrie. Policja i FBI kontynuują poszukiwania mężczyzny.

W nakazie aresztowania znalazło się oskarżenie, że między 30 sierpnia i 1 września 2021 roku Brian Laundrie dopuścił się oszustwa związanego z korzystaniem z karty kredytowej Gabby Petito.

Czytaj też: Gabby Petito. Sensacyjne ustalenia. Co się stało w weekend przed zaginięciem Briana Laundrie?

Source link

Leave a Comment