imalopolska

najnowsze wiadomości

Ciekawostki

Gabby Petito. Nowe informacje. Gdzie ukrywa się Brian Laundrie?

000D8RUEW657MK0B-C411.jpg


Adwokat Steven Bertolino powiedział, że rodzina udała się na kemping w dniach od 6 do 8 września. Cała trójka miała razem opuścić park.

Potwierdzenie od prawnika nadeszło dzień po tym, jak Duane Chapman, osobowość telewizyjna i łowca nagród, oświadczył, że jego zdaniem Laundrie mógł się ukryć z pomocą rodziców w parku Fort De Soto.

Chapman twierdzi, że z parku wyjechali tylko rodzice 23-latka. Brian Laundrie natomiast może nadal ukrywać się w Fort De Soto. Łowca nagród dotarł do nagrania z kamery monitoringu, na którym widać, jak tylko dwie osoby wyjeżdżają z parku.

23-letni Laundrie jest podejrzany w sprawie zaginięcia Gabby Petito, której zwłoki znaleziono 19 września w Wyoming. Para podróżowała razem po Stanach Zjednoczonych.

Z wstępnych wyników sekcji zwłok wynika, że Gabby Petito padła ofiarą zabójstwa.

1 września Laundrie wrócił sam do domu na Florydę. Ostatni raz widziano go 14 września. Trzy dni później jego rodzice zgłosili zaginięcie 23-latka.

Sąd w stanie Wyoming wydał federalny nakaz aresztowania Briana Laundrie. Policja i FBI kontynuują poszukiwania mężczyzny.

W nakazie aresztowania znalazło się oskarżenie, że między 30 sierpnia i 1 września 2021 roku Brian Laundrie dopuścił się oszustwa związanego z korzystaniem z karty kredytowej Gabby Petito.
Source link

Leave a Comment