imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Firma Pylontech otworzyła międzynarodową siedzibę główną w Szanghaju

11_11.jpg


SZANGHAJ, 23 maja 2024 r. /PRNewswire/ — Dnia 22 maja odbyła się oficjalna inauguracja międzynarodowej siedziby głównej firmy Pylontech wyznaczająca zakończenie realizacji kluczowego etapu działalności tego lidera branży systemów magazynowania energii.

Założona w 2009 r. spółka Pylontech jest kluczowym graczem w branży magazynowania energii dzięki opanowaniu do perfekcji podstawowych technologii obejmujących ogniwa i moduły akumulatorowe, system zarządzania akumulatorami (Battery Management System – BMS), integrację systemów, itp. Produkty i rozwiązania firmy spełniają zapotrzebowanie szerokiej gamy zastosowań obejmujących budynki mieszkalne, obiekty handlowe i przemysłowe oraz inwestycje na poziomie infrastruktury komunalnej. W 2013 roku firma Pylontech dostarczyła swój pierwszy system magazynowania energii na rynek międzynarodowy, a obecnie może poszczycić się ponaddziesięcioletnim doświadczeniem na rynkach zagranicznych, przy łącznym wolumenie dostaw przekraczającym milion jednostek. Dzięki nieustannym innowacjom technologicznym oraz doskonałym produktom i usługom firma Pylontech zyskała uznanie klientów na całym świecie.

W minionych latach spółka Pylontech prowadziła działania na rzecz umocnienia obecności na rynku krajowym i międzynarodowym. Założono centrum badawczo-rozwojowe i bazy produkcyjne w Yangzhou, Jiansu oraz w Hefei, Anhui. W międzyczasie Pylontech przyspieszył swoją ekspansję na rynki międzynarodowe poprzez otwarcie oddziałów w Holandii, Niemczech, we Włoszech, w USA i w innych krajach, budując kompleksowe możliwości dostarczania bardziej skutecznych i dogodnych usług klientom na całym świecie na szczeblu lokalnym.

Nowo otwarta międzynarodowa siedziba główna mieszcząca się w Pudong New Area w Szanghaju zajmuje ponad 20 000 m2 przy całkowitej powierzchni budynku wynoszącej ponad 50 000 m2. Łączy w sobie funkcje badawczo-rozwojowe, produkcyjne i biurowe, ukierunkowane na zapewnienie pełnego wsparcia dla nieprzerwanego wzrostu Pylontech.

Geoffrey Song, wiceprezes Pylontech, powiedział: „Ukończenie i oddanie do użytku naszej międzynarodowej siedziby głównej jest kluczowym momentem w historii firmy Pylontech, która dzięki temu zyskała nową energię. Oczekujemy z niecierpliwością na pogłębienie współpracy z naszymi międzynarodowymi partnerami, wspólną eksplorację możliwości stosowania i rozwoju technologii magazynowania energii oraz nasz wkład w globalną transformację energetyczną i zrównoważony rozwój”.

Pylontech

Firma Pylontech (kod giełdowy: 688063) została założona w 2009 roku jako wyspecjalizowany dostawca systemów magazynowania energii w akumulatorach, stając się w 2020 roku pierwszą notowaną na giełdzie spółką w Chinach, której głównym przedmiotem działalności jest magazynowanie energii. Pylontech, wykorzystując swoje zaawansowane możliwości badawczo-rozwojowe i wszechstronną wiedzę produkcyjną, integruje łańcuch przemysłowy obejmujący ogniwa, systemy zarządzania akumulatorami oraz integrację systemów. Oferowane produkty i rozwiązania są obecne w ponad 80 krajach i regionach, gdzie pomyślnie oddano do eksploatacji ponad milion systemów magazynowania energii.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2420220/Pylontech_Inaugurates_Global_Headquarters_in_Shanghai.jpg

Źródło: Pylontech

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment