imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Firma Guide Sensmart zaprezentowała na targach JAGD & HUND 2024 nowe urządzenie do obrazowania noktowizyjnego w podczerwieni

1_4.jpg


WUHAN, Chiny, 5 lutego 2024 r. /PRNewswire/ — Sześciodniowe targi JAGD & HUND 2024, będące jedną z największych wystaw myśliwskich w Europie, zakończyły się 4 lutego. To coroczne wydarzenie zapewnia szeroką gamę usług i aktywności dla zagorzałych myśliwych i osób zainteresowanych myślistwem i przyrodą oraz miłośników psów.

Na wystawie firma Guide Sensmart z dumą zaprezentowała najnowszy multispektralny monokular termowizyjny z serii TL z trybem Fusion. Odwiedzający stoisko Guide Sensmart byli pod wrażeniem wyjątkowych funkcji i możliwości serii TL, która obejmuje pierwszy multispektralny monokular termowizyjny z trybem Fusion, łączący funkcje obserwacji w podczerwieni, w zakresie światła widzialnego i obserwacji laserowych, które dają nieskazitelnej jakości obrazy o wysokim kontraście w każdych warunkach terenowych. Kompaktowe i lekkie urządzenie wyposażone w kompleksowe rozwiązanie do obrazowania w podczerwieni pozwoli użytkownikom na skuteczniejsze poszukiwanie, obserwację i lokalizację celu.

Najnowszy produkt z oferty Guide Sensmart stanowi potwierdzenie zaangażowania firmy w przekraczanie granic innowacyjności w branży obrazowania termowizyjnego. Guide Sensmart stale wprowadza pionierskie ulepszenia, a seria TL służy za dowód dbałości firmy o zapewnianie najnowocześniejszych rozwiązań.

Targi The British Shooting Show odbędą się w terminie 23-25 lutego 2024 r. w Krajowym Centrum Wystawienniczym w Birmingham w Wielkiej Brytanii. Podczas wydarzenia Guide Sensmart zaprezentuje bogatą ofertę innowacyjnego premierowego sprzętu noktowizyjnego na podczerwień. Odwiedzających Guide Sensmart zaprasza na stoisko E12 w hali 5, aby mogli przekonać się o imponujących możliwościach nowej technologii podczerwieni w zakresie obrazowania i poznać wysokiej jakości produkty firmy.

Guide Sensmart

Guide Sensmart jest producentem układów obrazowania termowizyjnego w podczerwieni z siecią sprzedaży obejmującą 70 krajów i regionów świata. Dalsze informacje dostępne są na stronie https://www.guideir.com/

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2333756/c63712b8_d992_4c80_a49f_94a743a56d5a.jpg 

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2333757/18951706859892__pic_hd_1.jpg 

Źródło: Guide Sensmart

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment