imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Farma Iluzji – park rozrywki, w którym rzeczywistość staje się magią, a magia rzeczywistością

1_118.jpg


Mazowsze skrywa wiele niezwykłych miejsc, które warto odwiedzić. Jednym z nich jest Farma Iluzji – uwielbiany przez rodziny tematyczny park rozrywki, w którym ulubieniec najmłodszych, króliczek Farmuś, zaprasza gości do magicznej krainy czarów.

Park rozrywki blisko ludzi

Farma Iluzji to pierwszy i jedyny w Polsce tematyczny park rozrywki osadzony w świecie iluzji. Park znajduje się w otoczeniu malowniczych lasów w miejscowości Mościska w gminie Trojanów, w odległości około 80 kilometrów od Warszawy, Lublina, Radomia i Siedlec. Dość szybko i wygodnie dojedzie się tu nie tylko samochodem, ale i pociągiem! Park oferuje transport ze stacji wprost pod główną bramę.

Unikatowe atrakcje

Farma Iluzji to nie tylko ponad 70 różnorodnych atrakcji, ale przede wszystkim niezwykłe miejsce do spędzenia dnia pełnego przygód w rodzinnej atmosferze. Bo gdzie indziej można wznieść się w przestworza w latającym statku piratów, zjechać w podziemia Kopalni Złota, wkroczyć do chaty unoszonej przez balony czy też ruszyć w szalony rajd smoczą kolejką Dragon? Na maluszki czeka świat króliczka Farmusia – jego domek, kolejka Wesołe Kaczuszki, Polana Jednorożców i wiele innych! Wśród gości przechadzają się animatorzy dbający o dobry nastrój w parku, a na scenie codziennie czekają iluzjoniści, którzy czarują widownię unikalnymi w Polsce widowiskami. Natomiast Ci, którzy szukają chwili odpoczynku, znajdą go na hamakach lub w licznych zagajnikach, spacerując ścieżkami w otoczeniu mazowieckich lasów i… smoków?

„Jesteśmy tutaj stałymi bywalcami. Choćbyśmy chcieli, dzieci nie odpuściłyby nam wizyty! – śmieje się pani Kasia z Warszawy. – Kiedy ostatnim razem pytaliśmy maluchów, co im się najbardziej podobało, zgodnie odpowiedziały, że wszystko, a potem stwierdziły, że jednak baseny i Piana Party. Tylko uprzedzam: kochani rodzice, weźcie stroje kąpielowe i ciuchy na zmianę”.

Nowości sezonu

Farma Iluzji działa już od 12 lat i stale się rozwija. Tegorocznymi nowościami są Smocza Przystań z największą w Polsce poduchą wodną oraz eksponaty związane z iluzją: Zagubiony Wymiar, Multiplikator oraz Strefa Wyobraźni. Prawdziwa gratka czeka też fanów Harry’ego Pottera, którzy w Wyjącej Chacie mogą zjeść Paluchy Trolla i spróbować magicznych Eliksirów, a na scenie spotkać mistrza iluzji Macieja Pędę, który zaprezentuje niezwykły Pokaz Trójmagiczny.

„Ponad pół roku przygotowywałem się do występu – mówi iluzjonista Maciej Pęda, półfinalista tegorocznej edycji Mam Talent – Chciałem, aby było zaskakująco, zabawnie i spektakularnie. A czy się udało? Przyjdźcie ocenić”.

Kalendarium wydarzeń specjalnych

  • Wielka Czerwcówka (30 maja – 2 czerwca) – świętowanie Dnia Dziecka połączone z otwarciem Strefy Ochłody, Balonowe Show Patrycji Lipińskiej, Pokaz Trójmagiczny Macieja Pędy i wizyta Kurta Schellera
  • Festiwal Sztuki Iluzji (6-7 lipca) – największe święto sztuki magicznej w kraju. Wystąpią gwiazdy polskiej sceny iluzji m.in. Łukasz Grant, Wojciech Rotowki, Damian Spętany, Maciej Pęda i Kacper Mysiorek
  • Urodzinki Farmusia (27-28 lipca) – wielkie świętowanie, niezwykłe show na scenie, zabawy z maskotkami oraz tort urodzinowy dla każdego
  • Sierpniówka (15-18 sierpnia) – roztańczone zabawy, eksplozja kolorów, odwiedziny Kici Koci i długo wyczekiwane Piana Party!

Więcej szczegółów na stronie farmailuzji.pl oraz Facebooku Farma Iluzji

KONTAKT:

adres: Farma Iluzji, Mościska 9, 08-455 Trojanów

strona www: farmailuzji.pl

Facebook: https://www.facebook.com/FarmaIluzji

Instagram: https://www.instagram.com/farmailuzji/

Źródło informacji: Farma Iluzji

 


Source link

Leave a Comment