imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

EY ogłasza, że Glenn Gonzales i Vishal Hiremath z Jet It zostali laureatami nagrody Entrepreneur Of The Year® 2021 w regionie południowo-wschodnim

JetClub6_0.jpg


Fot. PR Newswire/Jet It; JetClub

GREENSBORO, Karolina Północna, 3 sierpnia 2021 r. /PRNewswire/ — Spółka Ernst & Young LLP (EY US) ogłosiła w czwartek 29 lipca, że Glenn Gonzales i Vishal Hiremath, współzałożyciele firm Jet It i JetClub, zostali laureatami nagrody dla przedsiębiorcy roku Entrepreneur Of The Year® 2021 Southeast Award. Program Entrepreneur Of The Year Awards jest jednym z najważniejszych konkursów dla przedsiębiorców i liderów szybko rozwijających się firm. Nagroda wyróżnia tych, którzy są niepowstrzymanymi liderami przedsiębiorczości, wyróżniającymi się w zarządzaniu talentami, realizacji zadań o różnym stopniu trudności, wynikach finansowych, wpływie na społeczeństwo i budowaniu firmy opartej na wartościach oraz oryginalności, innowacyjności i planach na przyszłość. Glenn Gonzales i Vishal Hiremath zostali wybrani przez niezależny panel sędziowski, a nagroda została ogłoszona podczas wirtualnej uroczystości wręczenia nagród programu 29 lipca 2021 roku.

„Niesamowite uznanie dla całego zespołu Jet It i JetClub! W ciągu niespełna trzech lat działalności nasze wspólne wysiłki przyniosły nam ten niezwykły zaszczyt. Vishal i ja jesteśmy bardzo dumni z ciągłych osiągnięć, które każdy członek zespołu ma na swoim koncie” – powiedział Gonzales.

Hiremath dodał: „Na drodze do naszego celu, jakim jest zmiana sposobu podróżowania po świecie, będzie jeszcze wiele problemów do rozwiązania, wyzwań do pokonania i pracy do późnych godzin. Glenn i ja nie moglibyśmy być bardziej dumni z tego, że możemy kierować tym niesamowitym zespołem profesjonalistów, którzy uosabiają wartości Jet It i JetClub”.

Od 35 lat EY US wyróżnia przedsiębiorców, których ambicja, odwaga i pomysłowość przekładają się na sukces ich firm, zmieniają oblicze branży i pozytywnie wpływa na społeczności. Glenn Gonzales i Vishal Hiremath staną się dożywotnimi członkami szacownej, wielobranżowej społeczności laureatów nagrody z wyłącznym, stałym dostępem do doświadczenia, wiedzy i mądrości kolegów absolwentów i innych członków ekosystemu w ponad 60 krajach – wszystko to ze wsparciem bogatych zasobów EY.

Jako laureaci nagrody Southeast, Glenn Gonzales i Vishal Hiremath mogą teraz ubiegać się o nagrodę krajową Entrepreneur Of The Year 2021. Zwycięzcy nagród w kilku kategoriach krajowych, jak również zwycięzca Ogólnokrajowej Nagrody dla Przedsiębiorcy Roku, zostaną ogłoszeni 13 listopada podczas Strategic Growth Forum®, jednego z najbardziej prestiżowych krajowych wydarzeń zrzeszających szybko rozwijające się firmy wiodące na rynku.

Program Entrepreneur Of The Year uhonorował inspirujące przywództwo przedsiębiorców takich jak:

– Michael Praeger, AvidXchange, Inc.,

– Kendra Scott z Kendra Scott LLC,

– Reid Hoffman i Jeff Weiner z LinkedIn,

– Sara Blakely ze SPANX, Inc.,

– Howard Schultz ze Starbucks Corporation,

– Brad Keywell z Uptake Technologies, Inc.

Entrepreneur Of The Year®

Entrepreneur Of The Year® jest najbardziej prestiżowym programem nagród biznesowych na świecie, który wyróżnia przedsiębiorców w regionalnych i krajowych programach nagród w ponad 145 miastach w ponad 60 krajach.

Jet It

Jet It wykorzystuje hybrydowy model własności ułamkowej oparty na dniach, a nie godzinach, co zapewnia właścicielom swobodę korzystania z floty przy niezrównanej wartości w sektorze odrzutowców prywatnych. Jet It może dostosować twój dzień do twoich potrzeb. Więcej informacji można uzyskać na stronie https://www.gojetit.com/.

JetClub

JetClub to innowacyjna firma z branży lotnictwa biznesowego, której model korzystania z prywatnych odrzutowców łączy najnowsze samoloty odrzutowe z ekonomią wspólnego korzystania, aby zapewnić członkom przystępne cenowo, prywatne, szybkie i inteligentne rozwiązanie. Światowej klasy zespół concierge zarządza wszystkimi elementami podróży i zapewnia najlepszą w swojej klasie obsługę i wsparcie podczas podróży.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1585444/JetClub6.jpg

Źródło: Jet It; JetClub

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment