imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

ExaGrid zdobywa tytuł „Dostawcy roku w segmencie sprzętu do tworzenia kopii zapasowych dla przedsiębiorstw” i inne wyróżnienia w konkursie Storage Awards 2024

1_68.jpg


Podczas gali „The Storries XXI” w Londynie firma ExaGrid została doceniona w kategoriach dotyczących produktu, partnerstwa i zespołu.

MARLBOROUGH, Mass.–(BUSINESS WIRE)– Firma ExaGrid®, która jako jedyna w branży oferuje rozwiązanie do warstwowego przechowywania kopii zapasowych z blokadą czasu przechowywania, która obejmuje warstwę niedostępną w sieci (tiered air gap), opóźnionym usuwaniem i niezmiennymi obiektami deduplikacji w przypadku odzyskiwania oprogramowania ransomware, ogłosiła dziś, że otrzymała dwie nagrody branżowe podczas gali 21. edycji corocznego konkursu Storage Awards „The Storries XXI”, która odbyła się w Londynie w dniu 6 czerwca 2024 roku.

Ta informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść informacji prasowej znajduje się tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20240618252056/pl/

Firma ExaGrid otrzymała tytuł „Dostawcy roku w segmencie sprzętu do tworzenia kopii zapasowych dla przedsiębiorstw” (ang. Enterprise Backup Hardware Vendor of the Year) i została nagrodzona w kategorii „Rozwiązanie roku w obszarze sprzętu do przechowywania – segment korporacyjny” (ang. Storage Solution of the Year – Corporate) wspólnie z kluczowym partnerem dystrybucyjnym – Convergent Technology za zapewnienie ochrony danych w ramach krajowego projektu infrastrukturalnego. Ponadto Mary Domenichelli, starszy menedżer ds. komunikacji marketingowej, otrzymała tytuł „Mistrzyni roku w branży przechowywania – marketing” (ang. Storage Industry Champion of the Year – Marketing).

To kolejne wyróżnienie dla firmy ExaGrid, która od początku 2024 roku zdobyła sześć nagród branżowych za rozwiązanie do warstwowego przechowywania kopii zapasowych, w tym:

w konkursie Data Breakthrough Awards – nagrodę „Rozwiązanie roku w obszarze tworzenia kopii zapasowych danych” (ang. Data Backup Solution of the Year)

  • w konkursie Network Computing Awards – nagrodę „Firma roku” (ang. Company of the Year)
  • w konkursie Network Computing Awards – nagrodę „Produkt sprzętowy roku” (ang. Hardware Product of the Year)
  • w konkursie Network Computing Awards – nagrodę „Zwrot z inwestycji” (ang. Return on Investment Award);
  • w konkursie Storage Awards – nagrodę „Dostawcy roku w segmencie sprzętu do tworzenia kopii zapasowych dla przedsiębiorstw” (ang. Enterprise Backup Hardware Vendor of the Year);
  • w konkursie Storage Awards – nagrodę „Rozwiązanie roku w obszarze sprzętu do przechowywania – segment korporacyjny” (ang. Storage Solution of the Year – Corporate).

Zwycięzcy konkursu są wyłaniani w głosowaniu publicznym. W tegorocznej edycji konkursu „The Storries” firma ExaGrid została wyróżniona po raz trzynasty z rzędu, a po raz czwarty z rzędu otrzymała nagrodę w kategorii „Dostawcy roku w segmencie sprzętu do tworzenia kopii zapasowych dla przedsiębiorstw”.

„Jesteśmy zaszczyceni ciągłym uznaniem dla naszego rozwiązania do warstwowego przechowywania kopii zapasowych oraz dla ciężkiej pracy zespołu ExaGrid Team. Jest nam niezmiernie miło, że otrzymaliśmy nagrodę z naszymi cenionymi partnerami z firmy Convergent Technology, którzy zapewniają naszym klientom doradztwo w zakresie naszego rozwiązania do przechowywania kopii zapasowych oferującego najbardziej wszechstronne bezpieczeństwo, najszybsze tworzenie kopii zapasowych i najlepszą wydajność w zakresie odzyskiwania danych, a także najlepsze wsparcie w branży – jeżeli chodzi o infrastrukturę krajową, niewiele aspektów jest tak istotnych”, powiedział Bill Andrews, prezes i dyrektor generalny ExaGrid. „Jesteśmy bardzo wdzięczni za możliwość współpracy z takimi wspaniałymi partnerami dystrybucyjnymi jak Convergent Technology i wiele innych podmiotów na całym świecie. Gratulujemy wszystkim tegorocznym zwycięzcom. Dziękujemy zespołowi Storage Awards, a zwłaszcza wszystkim osobom, które na nas głosowały”.

O ExaGrid

Firma ExaGrid oferuje warstwowe przechowywanie kopii zapasowych z unikatową strefą lądowania z pamięcią podręczną dysku, z repozytorium długoterminowego przechowywania i skalowalną architekturą. Strefa lądowania ExaGrid zapewnia najszybsze tworzenie kopii zapasowych, przywracanie i natychmiastowe odzyskiwanie maszyn wirtualnych. Warstwa repozytorium oferuje najniższy koszt długoterminowego przechowywania. Skalowalna architektura ExaGrid obejmuje pełne urządzenia i zapewnia okno kopii zapasowej o stałej długości wraz ze wzrostem ilości danych, co pozwala wyeliminować kosztowne modernizacje wózków widłowych i starzenie się produktów. ExaGrid oferuje tylko dwuwarstwowe przechowywanie kopii zapasowych z warstwą niedostępną w sieci, opóźnione usuwanie i trwałe obiekty umożliwiające odzyskiwanie po ataku ransomware.

Firma ExaGrid posiada stacjonarne systemy sprzedaży i przedsprzedaży z obsługą inżynierską w następujących krajach: Argentyna, Australia, Beneluks, Brazylia, Kanada, Chile, WNP, Kolumbia, Czechy, Francja, Niemcy, Hong Kong, Indie, Izrael, Włochy, Japonia, Meksyk, kraje skandynawskie, Polska, Portugalia, Katar, Arabia Saudyjska, Singapur, RPA, Korea Południowa, Hiszpania, Turcja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone i inne regiony.

Odwiedź witrynę exagrid.com lub odwiedź  profil w serwisie LinkedIn. Sprawdź, jakie są doświadczenia naszych klientów. Dowiedz się, dlaczego teraz poświęcają zdecydowanie mniej czasu na tworzenie kopii zapasowych. Poznaj historie sukcesu naszych klientów. Firma ExaGrid jest dumna z oceny +81 NPS.

ExaGrid jest zarejestrowanym znakiem towarowym ExaGrid Systems, Inc. Wszystkie inne znaki towarowe są własnością ich odpowiednich posiadaczy.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20240618252056/pl/

Źródło: ExaGrid

KONTAKT:

Media

Mary Domenichelli

ExaGrid

e-mail: [email protected]

Źródło informacji: Business Wire


Source link

Leave a Comment