imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Eurosodoma – Omamienie polskich duchownych przez środowiska zboczeńców

amma

Strona główna > Polska > Eurosodoma – Omamienie polskich duchownych przez środowiska zboczeńców Eurosodoma – Omamienie polskich duchownych przez środowiska zboczeńców Work Buy Consume Die Polska 2

Nie milkną echa wydarzeń związanych z tzw. paradą równości w Białymstoku. Wielu duchownych katolickich i protestanckich postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Niestety część w swej naiwności stanęła po stronie zboczeńców.

Nie będę robić personalnych wycieczek by nie wywoływać niepotrzebnej burzy. Po pierwsze część księży i pastorów na portalach społecznościowych wywołało zamieszanie w związku z komentarzami dotyczącymi białostockiego marszu czy naklejek jakie zostały dołączone do Gazety Polskiej “Strefa wolna od ideologii LGBT” (pierwotnie miały wyjść z hasłem “Strefa wolna od LGBT”). Skrajnym przykładem jest pewien pastor zielonoświątkowy, który na swoim zdjęciu profilowym umieścił tęczę z napisem “Strefa wolna od nienawiści”. Ciekawe, że nie przeszkadza mu nienawiść siana przez tzw. środowiska LGBT, ale o tym w dalszej części artykułu. Po drugie w komentarzach widać było, że te osoby nie rozróżniają pomiędzy zwykłymi homoseksualistami, a aktywistami LGBT, którzy mają konkretne postulaty.

Tych postulatów nie należy identyfikować ze wszystkimi homoseksualistami, gdyż wielu z nich się temu sprzeciwia. Przykładem tego jest Waldemar Krysiak, o którym pisaliśmy na naszym portalu. “Postępowi” duchowni przeciwników parad równości zrównują z faszystami nie zauważając, że prawdziwi faszyści stoją pod tęczowymi flagami. By nie być gołosłownym spójrzmy jakie zmiany społeczne wprowadzili/chcą wprowadzić działacze LGBT:

Owoce działalności faszystów LGBT:

– w USA nagminną praktyką są następujące akcje: do chrześcijańskiej cukierni przychodzą homoseksualiści, którzy chcą by upieczono tort na ich ślub. Po tym jak spotkają się z odmową to zamiast iść do innej cukierni pozywają cukierników by zniszczyć im interes. Ponadto kilka dni temu w Kanadzie Marcie Da Silva założono sprawę w sądzie za odmowę depilacji męskich narządów rozrodczych transseksualiście. W konsekwencji została zmuszona do zwinięcia interesu.

– w wielu państwach zachodnich za nazywanie homoseksualizmu grzechem i zboczeniem należy się spodziewać procesów sądowych. Dla przykładu tego typu problemy mieli lub mają Ake Green (Szwecja), Bill Whatcott, David Lynn (Kanada), Tony Miano, Dale McAlpine (Wielka Brytania).

– demoralizujące lekcje wychowania seksualnego w Niemczech są obowiązkowe. Dodatkowo rodzice, którzy nie puszczają swoich pociech na takie zajęcia są karani grzywnami lub więzieniem. Przykładem tego jest baptystyczna rodzina Wiensów, która została skazana na więzienie i wysokie grzywny.

– tzw. środowiska LGBT domagają się od innych szacunku i tolerancji często obrażając ludzi o innym światopoglądzie. Jak to wygląda w praktyce przedstawia poniższy obrazek. Innymi słowy jest to skrajna hipokryzja.

– 95% pedofilów to mężczyźni. 1/3 ofiar pedofilów to chłopcy. Biorąc pod uwagę, że homoseksualiści stanowią około 1% – 2% populacji to wśród pedofilów jest ich ogromna nadreprezentacja. Przypominam, że środowiska LGBT domagają się adopcji dzieci przez pary jednopłciowe.

Rozumiem krytyczny stosunek do stosowania przemocy wobec aktywistów LGBT, ale stawanie po stronie jawnych wrogów Boga jest przesadą. Ponadto czemu ci księża i pastorzy nie krytykują antychrześcijańskich postulatów tych ludzi? Cieszy, że katolicki episkopat i przywódcy kościołów ewangelikalnych wydali niedawno oświadczenia przeciwko karcie LGBT+ powołującej się na chore wytyczne WHO (TUTAJ link. Warto spojrzeć na tabelki od 40. strony). Niestety nie zabrakło takich, którzy twierdzili, że nie jest ona niczym złym. Wszak uczenie czterolatków masturbacji to nic złego…

Za: https://obywatelenieba.pl/2019/07/24/omamienie-duchownych-przez-zboczencow/

24.07.2019

Work Buy Consume Die bestializacja PolakówbiałystokIII RPLGBTsodomizacja Polaków
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment