imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Eurosodoma – Handel dziećmi w Polsce – protest 14 czerwca pod sejmem

akp

Strona główna > Polska > Eurosodoma – Handel dziećmi w Polsce – protest 14 czerwca pod sejmem Eurosodoma – Handel dziećmi w Polsce – protest 14 czerwca pod sejmem Jacek Polska 0

Natychmiast wstrzymać wszystkie adopcje zagraniczne do wyjaśnienia, jak i odnaleźć każde dziecko, które pod przykrywką adopcji zagranicznej w ciągu ostatnich kilkunastu lat zostało wywiezione z kraju. O takie rzeczy ponownie Polacy będą apelować do rządzących pod przewodnictwem organizatora Dariusza Peruna Dobrzańskiego, który to od 2 lat nawołuje pomoc dla tych dzieci. Manifestacja odbędzie się 14 czerwca o godz. 16.

Handel dziećmi ciągle trwa

Dzieci muszą być bezpiecznie.

Niejednokrotnie ukazywaliśmy przed państwem dramatyczną sytuację polskich dzieci, które to niczym towar na targu, są sprzedawane do najprzeróżniejszych miejsc.

Brak kontroli państwa nad takimi dziećmi to świetna pożywka dla ludzi, którzy zajmują się m.in. handlem organami.

Dramat porzuconych dzieci

Dzieci trafiają do burdeli, zboczeńców, a w najgorszym przypadku na rytualne msze.

Pan Paweł Bednarz nieustannie od czterech lat zgłasza zawiadomienia do prokuratury, organom ścigania, jak i składa dokumenty na ławę samego prezydenta Andrzeja Dudy.

Jednak porażający jest fakt, że nikt z tym absolutnie nic nie zrobił, a pisma składane przez Pawła Bednarza, odbijają się głuchym echem, co tylko ukazuje skale procederu.

Milczenie władz

Poseł Piotr Liroy Marzec, jak i poseł Robert Majka, złożyli oficjalne interpelacje w tej sprawie do premiera i prezydenta, jednak tak samo, jak w przypadku Pawła Bednarza, panowie nie dostali żadnej odpowiedzi.

Ukazuje to tylko skalę procederu, którą ciężko oszacować.

Od 1992 roku w ten sposób, mogło zostać wywiezionych nawet kilkadziesiąt tysięcy dzieci.

Milczenie władz i przedstawicieli wszystkich ugrupowań politycznych to spektakl fałszywego teatru, jakim każdego dnia karmione jest nasze społeczeństwo, DLATEGO NAJWYŻSZY CZAS Z TYM SKOŃCZYĆ.

Manifestacja odbędzie się 14 czerwca o godz. 16 pod sejmem.

Kontakt do organizatora: 578 200 018

Za: https://www.odkrywamyzakryte.com/handel-dziecmi-protest/

10.06.2019

Jacek handel dziecięcymi organamiNWO żydowska Synagoga Szatanaostatni etap rewolucji-judeosatanizmPartia interesów Syjonistycznychpolskojęzyczna syjono-żydomasoneriasatanistyczny handel dziećmi
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment