imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Eurojackpot. Wygrana 206 mln zł padła w Polsce

wvhwhorh9h89e85vdnthab41ezp9vtcf.jpg


“Kolejna główna wygrana w loterii Eurojackpot w Polsce!” – ogłosił w piątkowy wieczór Olgierd Cieślik, prezes Totalizatora Sportowego. Jak dodał, chodzi o 45 mln euro, czyli ponad 206 mln zł. Taką sumę zdobyła osoba, która szczęśliwy kupon wysłała w jednej ze śląskich miejscowości.

W 204. losowaniu Eurojackpot, które odbyło się w piątek 13 sierpnia, padły dwie najwyższe wygrane: w Polsce oraz w Finlandii. Zwycięzcy wygrali po 45 mln euro, czyli – w przeliczeniu na naszą walutę – po 206 mln 550 tys. zł.

 

“Kolejna główna wygrana w loterii Eurojackpot w Polsce. Ponad 206 000 000,00 złotych trafi do gracza, który wypełnił i opłacił kupon w woj. śląskim! Serdeczne gratulacje!” – napisał na Twitterze Olgierd Cieślik, szef Totalizatora Sportowego.

 

Szczęśliwe liczby to: 16, 19, 21, 29 i 36 oraz 1 i 7. 

Eurojackpot. Zasady gry

Kupon loterii Eurojackpot kosztuje 12,5 zł. Biorą w niej udział gracze z kilkunastu europejskich państw. Aby zagrać należy wytypować pięć liczb z 50 oraz dwie liczby z dziesięciu. Można je wybrać samodzielnie lub wylosować “na chybił trafił”. Liczby biorą udział w jednym losowaniu, które odbywa się w piątek. 

wka/polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment