imalopolska

najnowsze wiadomości

Ciekawostki

Dzień Ojca 2022. Życzenia i wierszyki. Piękne, poważne, tradycyjne. Lista najlepszych

000FNGE9QG5B84W7-C429.jpg


Dzień Ojca to międzynarodowe święto wywodzące się ze Stanów Zjednoczonych. W naszym kraju obchodzony jest od 1965 r. i przypada na 23 czerwca. Obok Dnia Matki stanowi jedną z najważniejszych dat w kalendarzu wielu rodzin.

Aby właściwie celebrować Dzień Ojca, warto przemyśleć treść życzeń. Poniżej przedstawiamy najlepsze gotowe propozycje, które pomogą wyrazić miłość i wdzięczność, a jednocześnie są odpowiednie dla osób w każdym wieku.

Te życzenia dla taty wyróżniają się zwięzłą formą, dzięki czemu można umieścić je na kartce okolicznościowej, przesłać mailem lub wypowiedzieć podczas wręczania upominku.

Kochany Tato, dziękuję Ci za rady, słowa proste i trudne, dziękuję za wszystkie wspólne chwile, miłość i poświęcenie. W tym wyjątkowym dniu chcę Ci powiedzieć, że bardzo Cię kocham. Jesteś najlepszym ojcem na świecie”.

**

Drogi Tato! Mimo że jesteśmy już dorośli, wciąż jesteś dla nas tak samo bliski i ważny, jak wtedy, gdy byliśmy dziećmi. W tym wyjątkowym dniu życzymy Ci, abyś długo żył w zdrowiu oraz pełni sił i cieszył się każdym kolejnym dniem”.

**

“Drogi Tato! Z okazji Twojego święta, życzę Ci zdrowia, sił i codziennej radości. Wraz ze słowami gorącej wdzięczności, za wszystkie trudy i starania składam Ci dzisiaj podziękowania”.

**

Osoby, które szukają wyjątkowych słów uznania dla rodzicielskiej miłości w Dzień Ojca, mogą zainspirować się poniższymi propozycjami. To pełne uczuć, a jednocześnie eleganckie i wyważone życzenia dla taty.

“Brakuje słów, aby podziękować za ojcowską odwagę, dobroć, cierpliwość i zrozumienie. Mimo to bardzo chcę wyrazić wdzięczność właśnie tobie – najbardziej kochającemu ze wszystkich ojców na świecie”.

**

“Jakie to szczęście, że będąc dorosłą osobą, dzięki Tobie mogę się czasami poczuć jak dziecko – niczego się nie obawiać, beztrosko śmiać się i cieszyć każdą wspólną chwilą. Bądź ze mną, z nami wszystkimi jak najdłużej, bo mnie i całej naszej rodzinie tak dobrze z tobą Tato“.

**

“Mówią, że każdy może być ojcem, ale żeby być tatą, trzeba być kimś wyjątkowym. Zupełnie jak Ty – człowiek, który nauczył mnie tak wielu rzeczy, pokazał świat i ukształtował. Dziękuję Ci za wszystko Tato“.

**

Dzień Taty to ważny moment w roku, do którego młodsze dzieci starannie się przygotowują. By okazać swoje zaangażowanie i miłość własnoręcznie tworzą laurki oraz inne upominki. Warto dołączyć do nich piękne, rymowane życzenia dla taty.

“Na dzień Ojca ślę życzenia,
bo to nie jest bez znaczenia.
Jesteś dobry dla mnie, Tato.
Chcę ci podziękować za to.
Wspierasz mnie od urodzenia,
więc się nigdy już nie zmieniaj!”

**

“Na Dzień Taty chcę ci złożyć serdeczne życzenia,
byś lat setnych mógł dożyć,
nie wiedząc, co to zmartwienia”.

**

Dzień Ojca jest raz w roku,
szczęśliwy i pełen uroku.
W tym dniu pragnę złożyć Ci życzenia:
zdrowia, szczęścia, powodzenia i marzeń spełnienia”.

 **

Najukochańszy Tato! Składamy Ci dziś życzenia krótko, lecz serdecznie, bądź nam zdrów, Tatusiu, dzisiaj, jutro, wiecznie!”

**

Życzenia na Dzień Ojca to miły gest, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy i stanie się sposobem na okazanie miłości, troski i wdzięczności. Można złożyć je osobiście lub umieścić na kartce okolicznościowej. Nadają się również do wysłania e-mailem czy SMS-em.

Czytaj również:

Dzień Ojca – pomysły i inspiracje na prezent do 50 zł

Dzień Ojca 2022 – co podarować tacie?

Zobacz także:


Source link

Leave a Comment