imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Dynamiczny wzrost liczby międzynarodowych linii produktowych SANY – wprowadzono 128 nowych produktów

1_16.jpg


PEKIN, 27 lipca 2022 r. /PRNewswire/ — W 2021 r., dążąc do zdobycia ogromnego rynku liczącego 7,5 miliarda obywateli, SANY, chiński gigant w produkcji sprzętu budowlanego, wprowadził na rynki międzynarodowe 128 nowych produktów, tym samym osiągając wzrost rok do roku na poziomie 83%. W najbliższej przyszłości działalność międzynarodowa SANY będzie ewoluowała w kierunku produkcji sprzętu wielkogabarytowego, zdobycia rynków europejskich i amerykańskich oraz opracowania literatury dotyczącej produktów, co będzie główną siłą napędową rozwoju działalności międzynarodowej firmy.

Dotychczas oferta wysokiej jakości produktów SANY dostępnych na rynkach Europy i Ameryki sięgnęła 64%. Produkty flagowe SANY święcą tryumfy na rynkach globalnych, a do cieszących się największą popularnością należą: zwyżka o wysięgu 45 m, która wypełnia lukę na rynku europejskim; koparka SY225C-10HD, której wiele sztuk zamówiono w Indiach; wiertnia SR235MV, najpopularniejszy nowy produkt na rynku w Ameryce Północnej; oraz żuraw kołowy SAC600E, technologicznie zaawansowany model najlepiej sprzedający się w Europie, Ameryce, Korei i Australii.

Oprócz nowych produktów w ramach Traktatu o współpracy patentowej (PCT) w 2021 r. SANY zgłosiła 179 międzynarodowych wniosków patentowych.

SANY gwarantuje ogólnoświatową dostępność wszystkich zasobów, a aby wzbogacić różnorodność oferty produktowej oraz zwiększyć konkurencyjność produktów, zapewnia również personel, technologię, rezultaty działalności badawczo-rozwojowej, obiekty produkcyjne i administracyjne. W 2021 r. opracowano ogólnoświatową skoordynowaną platformę konstrukcyjną, w oparciu o którą SANY i Putzmeister wspólnie stworzyły pierwszą generację motopompy PS/SP o wysięgu 45 m.

Działalność badawczo-rozwojowa firmy SANY opiera się na kompleksowych, globalnych zasobach intelektualnych, których dobrym przykładem jest ośrodek naukowo-badawczy w Kunszan, a także wszystkie działy technologiczne posiadające własne instytuty badawcze. W Ameryce Północnej, Europie, Japonii i Indiach powstały ośrodki naukowo-badawcze zatrudniające niemal 200 najlepszych lokalnych ekspertów w dziedzinie prawa, badań konsumenckich i lokalizacji części zamiennych, dzięki czemu firma SANY może lepiej obsługiwać rynki lokalne.

W Chinach w 2021 r. liczba personelu naukowo-badawczego firmy SANY specjalizującego się w tworzeniu międzynarodowej oferty produktowej sięgnęła 864, co stanowi wzrost rok do roku na poziomie 89%. 150 spośród nich jest systematycznie wysyłanych na główne rynki światowe, aby uzyskać wgląd w tendencje rynkowe w czasie rzeczywistym.

Jeśli idzie o działalność produkcyjną, firma SANY planuje zbudować więcej zakładów w Europie i Azji Południowo-Wschodniej.

Wszystkie działania firmy SANY w domenie naukowo-badawczej doprowadziły w 2021 r. do znaczącego rozwoju działalności firmy; sprzedaż wzrosła o 50% rok do roku, a w ponad 50 krajach i regionach wzrosła dwukrotnie. Najlepiej sprzedającymi się na świecie produktami firmy SANY nadal są koparki i maszyny do betonu; w segmencie maszyn do betonu, żurawi i maszyn wiertniczych, osiągnięto wzrost na poziomie odpowiednio 24%, 137% i 121%.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1866216/1.jpg

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1866217/2.jpg

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1866218/3.jpg

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1866219/4.jpg

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1866220/5.jpg

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1866221/6.jpg

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1866222/7.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1518641/logo_Logo.jpg

Źródło: SANY Group

KONTAKT:

Di Wu,

e-mail: [email protected]

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment