imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Dreame Technology i AliExpress nawiązują strategiczną współpracę w zakresie brandingu

image_2.jpg


Fot. PR Newswire/Dreame Technology

SHENZHEN, Chiny, 27 maja 2021 r. /PRNewswire/ — Dreame Technology, światowy lider w dziedzinie inteligentnych domowych urządzeń do sprzątania, dołącza do „Globalnego planu sprzedażowego G100” AliExpress. Jako jedyna marka urządzeń gospodarstwa domowego, 26 maja w Shenzhen. Dreame Technology podpisuje z AliExpress umowę o strategicznej współpracy w zakresie brandingu.

„Umowa o strategicznej współpracy marki oznacza bliższą współpracę pomiędzy Dreame Technology i AliExpress. Motywuje nas to do opracowywania wysokiej klasy produktów dla konsumentów i budowania przewagi konkurencyjnej marki Dreame w dziedzinie urządzeń gospodarstwa domowego na całym świecie” – powiedział dyrektor generalny i założyciel Dreame Technology Yu Hao.

Dzięki doskonałej jakości produktów, inteligentnym i przyjaznym dla użytkownika funkcjom sprzątania domu oraz znakomitym wynikom na AliExpress w kwietniu 2021 roku Dreame Technology została uznana przez AliExpress za najszybciej rozwijającą się markę 2020 roku, a jej bezprzewodowe odkurzacze T20, V11 i V10 znalazły się na liście najlepiej sprzedających się produktów na AliExpress.

Od 2020 roku wielkość sprzedaży bezprzewodowego odkurzacza Dreame osiągnęła pierwsze miejsce na francuskim rynku AliExpress i stała się jedną z najlepszych nowych marek w Europie. Podczas kampanii AliExpress Black Friday w tym samym roku oficjalny sklep Dreame uplasował się na najwyższym miejscu pod względem wartości sprzedaży w kategorii urządzeń do sprzątania domu.

„Odwiedziliśmy inteligentną fabrykę Dreame i rozmawialiśmy z ekspertami firmy w dziedzinie badań i rozwoju, zapewnienia jakości i łańcucha dostaw. Ich pasja i poświęcenie na rzecz inteligentnych urządzeń gospodarstwa domowego i technologii high-end są imponujące. Wierzę, że w najbliższej przyszłości Dreame Technology stanie się czołową marką AGD o globalnym zasięgu” – powiedział starszy członek zarządu AliExpress.

Dreame Technology rozpoczęła transmisję poświęconego produktom firmy wydarzenia na żywo 8 maja 2021 roku. To udane wydarzenie przyciągnęło ponad 100 000 widzów z całego świata, a Dreame Bot L10 Pro osiągnął 205 000 wyświetleń na AliExpress, z kolei w Rosji zapasy produktu zostały wyprzedane w ciągu 2 dni.

Dreame Technology

Firma Dreame Technology, założona w 2015 r., jest przedsiębiorstwem oferującym innowacyjne produkty konsumenckie, skoncentrowanym na inteligentnych urządzeniach sprzątających. Wizją, którą realizuje Dreame, jest poprawa życia użytkowników na całym świecie poprzez technologię.

Jesteśmy na Facebooku, Instagramie i Twitterze.

Więcej informacji znajduje się na stronie: https://www.dreame-technology.com.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1518974/image.jpg

Źródło: Dreame Technology

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment