imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Dr Z. Kękuś: Śmieszna, posła Grzegorza Brauna, obrona red. Stanisława Michalkiewicza

Strona główna > Polska > Dr Z. Kękuś: Śmieszna, posła Grzegorza Brauna, obrona red. Stanisława Michalkiewicza Dr Z. Kękuś: Śmieszna, posła Grzegorza Brauna, obrona red. Stanisława Michalkiewicza Kasia Polska 2

Gdy ambasador Izraela w Polsce Aleksander Ben Zvi skłamał – według mej wiedzy, opartej na posiadanych przeze mnie dokumentach – w rozmowie, w dniu 9 stycznia br. z red. Robertem Mazurkiem z radia RMF i powiedział, że Polska podpisała Deklarację Terezin, poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Grzegorz Braun wziął – powołując się na słowa A. Ben Zvi – w obronę… redaktora Stanisława Michalkiewicza.

Ponieważ coraz to ktoś informuje Polaków, że Polska podpisała tzw. Deklarację Terezińską, której wartość… UJEMNA dla budżetu Polaków jest szacowana przez m.in. urzędników kierowanego przez Zbigniewa Ziobrę Ministerstwa Sprawiedliwości na… 1 BILION złotych, skierowałem wniosek do posła Grzegorza Brauna o dopomożenie mi w ustaleniu jak to z tą Deklaracją jest naprawdę.

W PPP 215 prezentuję też jak w celu wydarcia kasy dla żydów od Polaków majstrowali przedstawiciele najwyższych władz USA przy ustawie zwanej S.447 – JUST Act – oraz z jakich przyczyn przedstawiciele państw uczestniczących w Konferencji w Pradze, 29 – 30 czerwca 2009 r., zapewne bladego pojęcia nie mieli opuszczając Pragę 30 czerwca 2009 r., że narody, które reprezentowali będą musiały po latach zapłacić za ich uczestnictwo w Konferencji, o kwotach/roszczeniach nie wspominając.

Latem 2009 roku żydzi mówili, że w przypadku Polski, wartość tzw. mienia bezspadkowego, należnego organizacjom żydowskim to kwota kilku miliardów dolarów. W ciągu niespełna dekady kwota ta urosła do… 300 mld dolarów, 1 biliona złotych.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=ucfM0EtUggM?feature=oembed&w=640&h=360]

Kasia
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment