imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Dr Adina Claici dołącza do brukselskiego biura Grupy Brattle oraz do międzynarodowej praktyki ds. konkurencji

the_brattle_group_logo.jpg


BRUKSELA, 1 września 2021 r. /PRNewswire/ — Ekonomistka Dr. Adina Claici dołączyła do międzynarodowej Grupy Brattle, specjalizującej się w prawie antymonopolowym i konkurencji, jako główny specjalista w biurze w Brukseli. Specjalizuje się ona w kwestiach antymonopolowych, fuzjach i zagadnieniach związanych z pomocą publiczną oraz posiada rozległą wiedzę na temat polityki konkurencji w UE.

„Dr. Adina dysponuje unikalnym doświadczeniem zdobytym w środowisku akademickim, sektorze publicznym i doradztwie gospodarczym, które stanowić będzie doskonałe uzupełnienie dla naszego rozwijającego się zespołu ds. konkurencji w Europie – powiedział David L. Sunding, prezes i dyrektor Brattle. – Z nieukrywaną przyjemnością wzbogacimy nasze najwyższej jakości wsparcie dla europejskich klientów o jej doświadczenie i wnikliwe analizy złożonych zagadnień”.

„Brattle skupia niesamowity zespół ekspertów w dziedzinie prawa konkurencji na całym świecie i niezmiernie się cieszę, że mogę do nich dołączyć w tym wyjątkowym czasie – powiedziała dr Claici. – Szczególnie cieszy mnie możliwość współpracy z uznanymi kolegami w Brukseli i w całej Europie, co pozwoli mi kontynuować świadczenie najwyższej jakości usług dla naszych klientów w UE”.

Dr Claici jest również częstym prelegentem na konferencjach i seminariach, uznana przez „Who’s Who Legal” za jednego z najlepszych ekonomistów specjalizujących się w prawie konkurencji. Oprócz pracy konsultingowej jest profesorem wizytującym w Kolegium Europejskim oraz w Barcelońskiej Wyższej Szkole Ekonomicznej.

Wcześniej dr Claici była kierownikiem europejskiej praktyki w zakresie konkurencji oraz dyrektorem zarządzającym biura w Brukseli w jednej z wiodących europejskich kancelarii doradztwa gospodarczego. Wcześniej spędziła prawie dziesięć lat w Dyrekcji Generalnej ds. Konkurencji Komisji Europejskiej jako starszy członek Zespołu Głównego Ekonomisty, a także przez kilka lat w Urzędzie Własności Intelektualnej Unii Europejskiej.

Więcej informacji o dr Claici można znaleźć w jej pełnym życiorysie.

BRATTLE

Grupa Brattle zajmuje się kompleksowymi rozwiązaniami w zakresie ekonomii, finansów i regulacji dla korporacji, firm prawniczych i rządów na całym świecie. Charakteryzuje się przejrzystością obserwacji i wiarygodnością poszczególnych ekspertów, wśród których znajdują się czołowi międzynarodowi naukowcy i specjaliści branżowi. Spółka zatrudnia ponad 400 utalentowanych fachowców na trzech kontynentach. Więcej informacji można znaleźć na stronie brattle.com.

Materiał zdjęciowy – https://mma.prnewswire.com/media/1606216/Dr_Adina_Claici.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/320171/the_brattle_group_logo.jpg

Źródło: The Brattle Group

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment