imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

“Domowe rozgrywki”: pizza, zazdrość i sąsiedzi – Czechoscy w nowym domu

7yiwryanizd9htqxxoyb2zniuwyw42yy.jpg


“Domowe rozgrywki” to już drugi sezon mini-serialu o rodzinie Czechoskich, którego partnerem jest Santander Bank Polska. Przebojowa rodzina to Agnieszka – księgowa i mózg operacyjny, to ona podejmuje decyzje dotyczące domu i finansów, a liczyć umie i zawsze szuka najlepszych rozwiązań, Marek – właściciel warsztatu samochodowego i zagorzały kibic piłki nożnej, typ domatora z niewielkim defektem – notorycznie się spóźnia. Ich dzieci to – Helenka i Tadzik.

Zbuntowana nastolatka, mistrz ciętej riposty

 

Zbuntowana 15-letnia Helenka, choć staje się powoli kobietą, to również “córeczka tatusia”. Nic dziwnego, jest impulsywną bałaganiarą i kocha to, co głowa rodziny – piłkę nożną.

 

Uroczy 9-latek Tadzik, to typ mądralińskiego intelektualisty. Chłopiec stroni od sportu, uwielbia nowinki technologiczne i liczby. Z pewnością jednak nie jest niezgułą, raczej tzw. cwaną gapą i mistrzem ciętej riposty. Z ojcem łączy go pociąg do niezdrowego jedzenia.

 

ZOBACZ: „Gliniarze” – odcinek 458: Nieoczekiwany powrót. Po co?

Firma Marka nieźle prosperuje, więc Czechoscy zdecydowali się na prawdziwą rewolucję w swoim życiu, przeprowadzą się z kamienicy do własnego domu. Zmiana otoczenia, trybu życia i nowi sąsiedzi sprawią, że w ich życiu, które i tak było pełne emocji, nastąpi sporo zabawnych zwrotów akcji oraz miłosnych intryg i uniesień.

 

Piecze ciasta, jest na diecie

 

Dostarczy ich m.in. przemiła sąsiadka Majka, vlogerka kulinarna, z której urokiem osobistym będzie musiała poradzić sobie zazdrosna Agnieszka. Maja Nowak jest zawsze uśmiechniętą gadułą. Była cheerleaderką i choć specjalizuje się w pieczeniu wyśmienitych ciast, to sama pozostaje na wiecznej diecie.

 

Markowi ciśnienie podnosił będzie pracownik, którego postanowił zatrudnić w warsztacie, Rysiek Pech. Okaże się, że potrafi on nie tylko wkręcać silniki na wysokie obroty, ale też podkręcić emocje wszystkim dookoła, bo zwyczajnie ma… pecha. Nie zauważa przy tym zupełnie, że wpadł w oko atrakcyjnej sąsiadce Czechoskich – Mai.

 

Drugi sezon “Domowych rozgrywek” rozpoczyna się od… zakończenia remontu w nowym domu. Początkowy zachwyt Agnieszki szybko burzy sąsiadka, która pojawia się z powitalnym poczęstunkiem. Kobieta zbudzi zainteresowanie Marka i zazdrość Agnieszki.

 

Zdrowe jedzenie i pragnie pizzy

 

Wiecznie zapracowany Marek, pod namową Agnieszki, by wdrożyć work-life balance, postanawia zatrudnić pracownika, który okazuje się być kolegą ze szkoły Agnieszki – pechowy Rysiek Pech.

 

ZOBACZ: „Zdrady” – odcinek 133: Narzeczona bez skazy?

 

Nowy dom, nowy pracownik, więc Agnieszka postanawia iść za ciosem i poświęcić więcej czasu sobie i rodzinę, wprowadzając w ich życie zdrowe nawyki żywieniowe. Dzieci i Marek są przerażeni. Zawierają porozumienie i w sekrecie zamawiają pizzę, którą konsumują w ukryciu. Wieczorem Agnieszka jest nadąsana i zła, bo jest… głodna.

 

Oglądaj, kiedy chcesz

 

Przypomnijmy, że to już druga seria “Domowych rozgrywek”. Wszystkie odcinki obu sezonów, można obejrzeć w dowolnym czasie na platformie Ipla.

 

W serialu występują: Jakub Wieczorek (Marek Czechoski), Barbara Wypych (Agnieszka Czechoska), Karina Woźniak (Helenka Czechoska), Maks Balcerowski (Tadzio Czechoski), Wojciech Solarz (Rysiek Pech-Szczęsny) i Maja Nowak (Zuzanna Lit). Serial wyreżyserował Kristoffer Rus. Producentem “Domowych rozgrywek” jest firma Lulu Production.

 

Emisja w każdą niedzielę o godz. 18:40.

 

Artykuł powstał przy współpracy z Santander Bank Polska.

red/ polsatnews.pl


Source link

Leave a Comment