imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Dohwa Engineering podpisała umowę przejęcia i połączenia się z CE Project Group

1_21.jpg


Dohwa Engineering

Dohwa Engineering

Dohwa Engineering, firma inżynieryjna numer 1 w Korei, zorganizowała ceremonię podpisania umowy w dniu 1 września 2023 roku, w celu przejęcia i połączenia się z CE Project Group (CEPG), polską firmą inżynieryjną. Dohwa Engineering ma zamiar odegrać istotną rolę w przyspieszeniu wejścia na polski rynek kolejowy kolei o dużych prędkościach poprzez połączenie i przejęcie CEPG oraz rozpowszechnienie koreańskiej technologii kolejowej o dużych prędkościach. Wśród projektów kolejowych o dużych prędkościach zamówionych przez CPK, Dohwa Engineering podpisała już umowę na PR7 – odcinek między Katowicami a Ostrawą, a PR8 i PR9 są w trakcie podpisywania umowy.

Jeong Su-dong, prezes Dohwa Engineering, powiedział:

“Zagramy dużą rolę w projektowaniu i budowie najwyższej jakości polskiej kolei o dużych prędkościach, dzieląc się technologią koreańską z inżynierami CEPG”. 

Dzięki podpisaniu tej umowy, Dohwa Engineering stworzy podstawy do wejścia nie tylko na rynek kolejowy w Polsce, ale także na różne obszary, takie jak uzdatnianie wody, smart cities i rozwiązania energetyczne. Oczekuje się również, że CEPG i polscy inżynierowie celem ulepszenia polskich technologii zostaną zaproszeni do Korei, aby zdobyć wiedzę na temat nowych technologii w dziedzinie kolei i infrastruktury.

Źródło informacji: Dohwa Engineering
 


Source link

Leave a Comment