imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Długi sierpniowy weekend. Najtaniej pod namiotem

wvb782dw7p7c9inqtmmjsz1f61wr5i8r.jpg


Długi sierpniowy weekend zbliża się wielkimi krokami. Trzy wolne dni oznaczają, że Polacy szukają miejsc do wypoczynku. Pola namiotowe cieszą się coraz większą popularnością. Powodem jest przed wszystkim oszczędność.

Sporo Polaków wybiera się w Karkonosze. Świadczy o tym liczba rezerwacji w hotelach czy pensjonatach, ale popularne są również pola namiotowe. Jednym z powodów jest bliskość natury, drugim – oszczędność.

 

ZOBACZ: “Jestem w Stegnie na plaży”. O co chodzi na TikToku? Hit wakacji

 

Cena za trzy noclegi ze śniadaniem w hotelu średniej klasy to koszt 780 zł za dwie osoby dorosłe. W przypadku wypoczynku pod namiotem, np. pod Karpaczem, czteroosobowa rodzina za 10 dni będzie musiała zapłacić 700 zł. W przypadku gdy pole namiotowe nie ma przyłączy, np. do prądu, pobyt osoby dorosłej to koszt 20 zł, dziecka – 15.

 

WIDEO: Długi sierpniowy weekend. Polacy szukają miejsc do wypoczynku

 

Jest znacznie taniej

Także turyści chwalą sobie wypoczynek pod namiotem. – Jest znacznie taniej, dzieci są cały dzień na powietrzu, to jest wartość nieporównywalna z hotelami. – Cena z trzy dni w hotelu jest nieadekwatna do tego, co tam można robić. – To nam odpowiada, zawsze tak jeździliśmy, nie bierzemy pod uwagę hotelu – mówią turyści.

msm/ sgo/Polsat News

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment