imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Digital Technology Poland zaprezentuje swoje pomysły na transformację cyfrową podczas Hannover Messe 2022

DOC.20220425.42288888.1.jpg


Fot. DTP sp. z o.o. (1)

Digital Technology Poland (DTP) już od wielu lat stawia Hannover Messe na pierwszym miejscu w kalendarzu eventów i targów. To najważniejsze na świecie wydarzenie poświęcone technologii przemysłowej jest zawsze okazją do zaprezentowania innowacyjnych rozwiązań. Nie inaczej będzie na tegorocznej edycji targów w Hanowerze, gdzie DTP wystąpi na stoisku firmy Rittal i pokaże produkty wspierające transformację cyfrową i Przemysł 4.0.

W 2021 roku Digital Technology Poland dołączyła do rodziny Friedhelm Loh Group. Wieloletnia praca w dziedzinie cyfryzacji i innowacyjnego software i hardware zostały docenione przez światowego giganta. DTP od wielu lat współpracuje ze spółkami FLG, w tym z największymi – Rittal oraz Eplan. Owocne partnerstwo, rozpoczęte w 2015, w tym strategiczne od 2019, od końca 2021 roku kontynuowane jest już w ramach jednej grupy.

„Witamy nowego członka w naszej rodzinie – mówi prof. Friedhelm Loh, właściciel i prezes zarządu Friedhelm Loh Group: – W ciągu sześciu lat współpracy DTP udowodniło kompetencje, szybkość i pomysłowość, które pasują do naszej grupy”.

„DTP rozwinęło się dynamicznie dzięki doświadczonym inżynierom i młodym absolwentom. Cieszymy się na dalsze napędzanie cyfryzacji przemysłu w aliansie silnej, międzynarodowej grupy” – mówi prof. Janusz Szajna, CEO i założyciel Digital Technology Poland.

DTP została założona w Zielonej Górze, w 2013 roku jako firma badawczo-rozwojowa i dostawca usług inżynieryjnych i ugruntowała swoją pozycję jako specjalista w tej dziedzinie. Polscy eksperci inżynieryjni projektują i wdrażają wszystkie fazy innowacji technologii cyfrowej dla oprogramowania i sprzętu, począwszy od pomysłu i doradztwa przez badania, rozwój i certyfikację, po wprowadzenie produktu na rynek oraz jego utrzymanie.

Tegoroczne targi Hannover Messe wracają w formule hybrydowej. Od 30 maja do 2 czerwca oczy całego technologicznego świata skierowane będą na nowości prezentowane w stolicy Dolnej Saksonii. Dla osób, które nie pojawią się osobiście na terenie Deutsche Messe, dostępna będzie wirtualna wystawa, pełna możliwości nawiązania współpracy, ciekawych wykładów i konferencji.

Digital Technology Poland po raz pierwszy zaprezentuje się oficjalnie jako członek Friedhelm Loh Group na wspólnym stoisku E06 na hali 11 wraz z firmami Rittal, Eplan i German Edge Cloud.

Tym razem DTP skupi się na zagadnieniu transformacji cyfrowej. Hannover Messe 2022 koncentruje się na cyfryzacji i zrównoważonym rozwoju, które są kluczem do rozwoju biznesu i przemysłu. W te zagadnienia idealnie wpisuje się oferta DTP, zakładająca rozwiązania wspierające biznes i produkcję na drodze cyfrowej transformacji. Jest to temat trudny i skomplikowany, który wymaga odpowiedniego przygotowania i wysokiej świadomości poziomu cyfryzacji organizacji. Dlatego też sprawdzony partner w digitalizacji jest nieodłącznym elementem gwarantującym należyte przygotowanie.

DTP to centrum badawczo-rozwojowe świadczące innowacyjne usługi w zakresie oprogramowania i sprzętu dla światowych liderów. Firma jest częścią Friedhelm Loh Group, która posiada blisko 100 filii na całym świecie. Misją DTP jest transformacja cyfrowa przedsiębiorstw. Działa w obszarze software i hardware, tworząc dedykowane rozwiązania dla firm z Przemysłu 4.0. Firma nieustannie podąża za światowymi trendami w dziedzinie technologii i innowacji, oferując produkty i usługi na najwyższym poziomie w obszarach sztucznej inteligencji, cloud systems, automatyki, robotyki, elektroniki i embedded.

Źródło informacji: DTP sp. z o.o.

 


Source link

Leave a Comment