imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

DAHON zachwyca tłumy przełomową technologią rowerową na targach China Cycle 2023

DAHON_booth_China_Cycle_2023.jpg


PR Newswire/DAHON North America, Inc.

SZANGHAJ, 17 maja 2023 r. /PRNewswire/ — Od 5 do 8 maja na targach China Cycle firma DAHON prezentowała swoje przebojowe produkty i przełomową technologię rowerów składanych. Firmę można było znaleźć na stoisku E1 1305 w Shanghai New International Expo Center. W wydarzeniu odbywającym się pod hasłem „Bezpieczniej, bardziej inteligentnie i ekologicznie” wzięło udział ponad 1200 podmiotów z branży rowerów i rowerów elektrycznych.

Podczas targów firma DAHON zaprezentowała ponad 30 rowerów, rowerów elektrycznych i rowerów składanych dla dzieci, a odwiedzający stoisko firmy mieli okazję zobaczyć na żywo nowy rower transportowy E-Bike Cargoe T5, karbonowy rower składany Clinch C10, popularny Archer P8 i szybki miejski rower elektryczny Unio E16. Dr David T Hon, dyrektor generalny i prezes DAHON, również przybył na stoisko na spotkanie z producentami i użytkownikami rowerów, aby przybliżyć im przełomowe technologie firmy DAHON.

Wśród wartych wspomnienia punktów w programie targów znalazł się wyścig DAHON z udziałem ponad 200 uczestników, którzy testowali opatentowaną technologię DAHON Deltec na modelu roweru Launch D8. Uczestnicy mieli świetną okazję do wypróbowania technologii Deltec zarówno na torach testowych na zewnątrz, jak i na stoisku DAHON, oraz do poznania zalet tej przełomowej technologii. Deltec to praktyczna linka zabezpieczająca, która zwiększa wytrzymałość i sztywność ramy i jest dużym krokiem naprzód w technologii konstruowania rowerów, ponieważ sprawia ona, że rowery składane z pojedynczą belką mają sztywniejszą ramę, są mocniejsze i szybsze niż niektóre rowery górskie o dużych kołach.

Firma DAHON, która od ponad 40 lat wprowadza innowacje w dziedzinie rowerów składanych wysokiej klasy, zyskała podczas targów duże uznanie ze strony branży rowerowej. Firma znalazła się na krótkiej liście China Cycle poświęconej firmom produkującym specjalistyczne, udoskonalone i innowacyjne rowery. Zaprezentowano także technologię Sharing 360, która przykuła uwagę wielu przedsiębiorstw z branży i skłoniła ich do rozmów na temat potencjalnej współpracy z zespołem.

Targi China Cycle 2023 były niezwykle udane dla firmy DAHON – pionier w dziedzinie rowerów składanych zachwycił fanów i przedstawicieli branży technologią rowerową, która zyskała renomę na świecie. Marka pewnie spogląda w przyszłość, jednocześnie kontynuując działania związane z rozwojem i unowocześnianiem produktów, aby wszyscy klienci mogli cieszyć się jazdą na najwyższym poziomie. DAHON zaprezentuje najnowsze modele na dwóch najbliższych targach rowerów, tj. Inabike w Dżakarcie (Indonezja; 24-26 maja) i Eurobike we Franfurcie (Niemcy; 21-25 czerwca).

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2078926/DAHON_booth_China_Cycle_2023.jpg

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2078927/DAHON_CEO_Dr_David_Hon_China_Cycle.jpg

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2078928/DAHON_s_Deltec.jpg

Źródło: DAHON North America, Inc.

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment