imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

CZYM NAS TRUJĄ… PODSTAWOWE TYPY CHEMTRAILS

Strona główna > Zdrowie > CZYM NAS TRUJĄ… PODSTAWOWE TYPY CHEMTRAILS CZYM NAS TRUJĄ… PODSTAWOWE TYPY CHEMTRAILS Jerzy Ulicki-Rek Zdrowie 0

CZYM NAS TRUJĄ… PODSTAWOWE TYPY CHEMTRAILS. Pestycydowy, Świeżo skoszona trawa, Środki do prania (WIDEO) Część 2

Red. – Drodzy Bracia i Siostry! Już umieściliśmy wideo na ten temat: „TYPY CHEMTRAILS … Spalony plastik, Słono – metalowy, Żelazowo – aluminiowy”. A oto jeszcze jeden film. Codziennie, praktycznie wszędzie, na nasze głowy rozpyla się dziesiątki ton toksycznych substancji są w postaci chemtreili (smug chemicznych).
Teraz praktycznie już nikt nie kłóci się o to, czy istnieją one, czy nie istnieją, ale jak dotąd nie było ani jednego oficjalnego komentarza władz na temat tego, kto pozwolił na dokonywanie codziennych ataków chemiczno-biologicznych na naszych obywateli. Panie Boże, zabroń im!
Film video: CZYM NAS TRUJĄ… TYPY CHEMTRAILS. Pestycydowy, świeżo skoszona trawa, środki do prania; 16:51 min.
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=Wei-AKUdzDE?feature=oembed&w=640&h=360]
Uwaga tłumacza: Treścią filmu video są chemtreile z wykazu nazw typów, wykrytych przez Russa Tannera, pod numerami 10, 11, 12.

Chemtreile.
CHEMTRAILS czyli SMUGI (ŚLADY) CHEMICZNE – to nie są „ślady kondensacyjne”, nie znikający na oczach kondensat z lecącego samolotu, ale wiszące godzinami i rozprzestrzeniające się po niebie chemiczne aerozole z metalowych nanocząstek… To nie jest „miejska legenda” ani teoria spiskowa…
Smugi chemiczne – to geoinżynieria i niebo pokryte szarą zasłoną, nie przepuszczającą jasnego światła słonecznego; to programy „Cloverleaf” i „Indigo Skyfold”; to zmodyfikowane samoloty komercyjnych linii lotniczych i wojskowe aerozolowe tankowce; to zanieczyszczanie środowiska i masowa śmierć zwierząt i roślin na całym świecie; to sterowanie pogodą i zmiany klimatu; to wirusowe choroby układu oddechowego, choroby zwyrodnieniowe, rakowe i rozprzestrzenianie się epidemii nanobiotechnologicznych; to leśne mega – pożary i śmiertelnie niebezpieczne burze, to przesycone aluminium gleby i odporne na aluminium uprawy GMO…

Sobota, 20 stycznia 2018 r.
Podstawowe typy chemtreili. „Pestycydowy”
Kontynuujemy publikację przetłumaczonych materiałów ze strony Rasa Tannera, dotyczących badania chemtreili (smug, śladów chemicznych). Są to kolejne rozdziały z serii materiałów pod ogólnym nagłówkiem „Podstawowe typy chemtreili – smug chemicznych”.
Wykryte przez Russa Tannera typy chemtreili (smug chemicznych):

1.Typ „Słono – metalowy”
2.Typ „Żelazowo – aluminiowy”
3.Typ „Pył z płyt kartonowo-gipsowych”
4.Typ „Acetonowy”
5.Typ „Woda bagienna”
6.Typ „Farmaceutyczny”
7.Typ „Siarkowy”
8.Typ „Ostro – metalowy”
9.Typ „Metalowo – chemiczny”
10.Typ „Pestycydowy”
11.Typ „Świeżo skoszona trawa”
12.Typ „Środki do prania”
13.Typ „Klej do plastiku / Spalony plastik”
14.Typ „Ostro – metalowy z Biopreparatami”

1. TYP CHEMTREILI „PESTYCYDOWY”
Oryginalna nazwa – TYP „PESTICID”
Przegląd
Ten rodzaj chemtreili jest przyczyną pojawienia się w powietrzu zapachu pestycydów na dużym obszarze.
Ten pestycydowy zapach pojawił się nagle w 2005 roku we wszystkich małych i dużych miastach, wkrótce po tym, jak rozpoczęło się finansowanie chemtreili na dużą skalę. Wielu mogło to odczuć ten zapach i napisało o tym w Internecie. Z powodu zdemaskowania na wielką skalę z rozpylania tego rodzaju smugi chemicznej natychmiast zrezygnowano.
Osobiście czułem typ chemtreila „Pestycyd” około 10 razy w Jamestown, w Nowym Jorku w 2005 roku. Przynajmniej 3 razy oddalałem się od swego domu na odległość godziny jazdy w czasie rozpylania i mogłem poczuć zapach pestycydów w odległości około 50 mil.
Czasami można spodziewać się zapachu pestycydów, gdy sąsiadka podlewa trawniki lub opryskuje swój dom z powodu owadów – szkodników, ale zapachy z typowego opryskiwania pomieszczeń mieszkalnych nie są wykrywane w odległości do 50 mil. Możemy jedynie stwierdzić, że pochodzą one z atmosfery i że te chemikalia zostały rozproszone na bardzo dużym obszarze.
Uważam, że jest to jeden z prawdziwych powodów powszechnego podsłuchiwania rozmów telefonicznych bez żadnego nakazu. Rząd musi mieć możliwość kontrolowania świadomości społeczeństwa odnośnie aerozoli chemicznych, aby mieć pewność, że niezbyt wiele osób wyczuwa, że ich obecność poprzez zapach i smak. W przeciwnym razie ludzie szybko zdaliby sobie sprawę, że są opryskiwani.

Wygląd zewnętrzny
Typ chemtreili „Pestycydowy” prawdopodobnie ma taki sam wygląd jak inne typy. Ten typ nie jest rozpylany dość często, abym mógł określić jakąś różnicę w stosunku do innych typów.
Skład
Mogę tylko założyć, że typ chemtreila „Pestycydowy” zawiera pestycydy, ponieważ tak pachnie.
Skutki dla zdrowia
Typ chemtreila „Pestycydowy” nie miał żadnego wpływu na moje zdrowie. Jestem pewien, że miałby skutki w dłuższym czasie, gdyby kontynuowano rozpylanie tego typu.

„ZŁEJ BIEDY POCZĄTEK”
W swoim artykule na temat typów chemtreili Russ Tanner informuje o aprobacie w 2005 roku na rozpylanie pestycydów w powietrzu i na dużych obszarach. Było oczywiste, że sprawa na tym się nie ograniczy. W niezależnych mediach obecnie jest wiele materiałów na temat przestępczego rozpylania w 2016 i 2017 roku neurotoksyn na Florydzie i w Teksasie w celu zwalczania, w szczególności, wirusa Zika, roznoszonego przez komary. Niezależni autorzy w swoich wnioskach idą nawet dalej, twierdząc, że rozprzestrzenianie się choroby było mistyfikacją, wykorzystaną jako pretekst do rozpylania pestycydów neurotoksynowych na ludność cywilną – zarówno z powietrza w ciągu dnia, jak i ze specjalnie wyposażonych pojazdów w nocy, bezpośrednio na ulicach miast. Przytaczamy jeden z artykułów, dotyczących tego problemu.
Chemtreile, opracowane do walki z wirusem Zika na Florydzie, wywołują autyzm
/ 5 sierpnia 2016 r. /
Władze na Florydzie przystępują do realizacji planów rozpylania chemikaliów nad Miami w celu zniszczenia wirusa Zika, bez względu na dowody, że te substancje chemiczne powodują autyzm.
Mieszkańców okolic Miami zachęcano do pozostania w domach, w pomieszczeniach zamkniętych, ponieważ samoloty rozpylają truciznę w promieniu ponad 10 mil.
Według Truthkings.com:
Urzędnicy ostrzegli kobiety w ciąży, aby trzymały się z dala od obszarów Południowej Florydy. Mieszkańcy żyli w całkowitym strachu od czasu opublikowania ostrzeżeń o wybuchu epidemii. Przedsiębiorstwa ponoszą straty. A teraz sytuację pogorszy fakt, że dorosła populacja z dziećmi będzie narażona na działanie trucizn i substancji rakotwórczych z nieba. Są to oryginalne filmy wideo i zdjęcia tego, co mieszkańcy oglądali nad głowami zeszłej nocy.
Samolot, opryskujący komary w Miami (od 0:12 do 0:20, w komunikacie CBS Miami):

Wyobrażają sobie Państwo cały horror?
Departament Zdrowia Stanów Zjednoczonych (CDC – Centers for Disease Control and Prevention; – Ośrodki dotyczące Kontroli i Profilaktyki Chorób w USA) od ostatniej nocy dał zielone światło na pokrycie terytorium chemtreilami. Najgorsze jest to, że komary Aedes Aegypti, które są nosicielami Zika, są znane z odporności na stosowane środki owadobójcze. Jaką smutną i okrutną rzeczywistość muszą zaakceptować mieszkańcy tych obszarów: trucizny, które wdychają, nie zabijają nawet komarów, którymi zostali wystraszeni, a zamiast tego trucizny te przenikają do płuc i do krwiobiegu. Zamiast komarów zabijamy ludzi? Jakie wady wrodzone wynikną z tego nadzwyczajnego rozpylania?
Zaledwie kilka miesięcy temu „Time” poinformował, że opryskiwanie komarów z powietrza prowadzi do autyzmu.
W nowych wnioskach, zaprezentowanych na Spotkaniu Pediatrycznych Towarzystw Naukowych 2016 roku, badacze rozpatrzyli wskaźniki autyzmu i opóźnienia rozwojowe z ośmiu dzielnic, kodów pocztowych w Nowym Jorku, które są co roku poddawane rozpylaniu pestycydów przez samoloty w celu zapobiegania chorobom, przenoszonym przez moskity, takich jak wirus wschodniego koniowatego zapalenia mózgu. Porównali je ze wskaźnikami z 16 kodów pocztowych, w których pestycydy nie są rozpylane. (Chociaż inne formy opryskiwania pestycydami mogą być przeprowadzane, na przykład, opryskiwanie ręczne). W zakresie badań, dotyczących wspomnianych adresów pocztowych uwzględniono także takie czynniki, jak ubóstwo i różnice płci.
Autorzy podają, że dzieci, mieszkające w kodach pocztowych, w których takie opryski były przeprowadzane każdego lata, miały o 25% wyższe ryzyko zachorowania na autyzm i problemy z rozwojem w porównaniu z dziećmi, mieszkającymi na obszarach bez rozpylania aerozolu. „W kilku badaniach już wcześniej stwierdzono związek między pestycydami a ryzykiem autyzmu” – mówi dr Steve Hicks, profesor pediatrii w Pennsylvania State College of Medicine, wysyłając wiadomość e-mailem do „Time”.
„Nasze dane wskazują na to, w jaki sposób stosowanie pestycydów może odgrywać pewną rolę. Badania pestycydów na modelach zwierzęcych pokazują, że mogą one wpływać na niektóre neuroprzekaźniki w mózgu, ale ich dokładny wpływ molekularny na rozwój mózgu jest nadal badany.”
Ponownie nie udowodniono, że Zika powoduje wady wrodzone, wykorzystuje się tu korelację. Niemniej jednak zamierzamy pokryć zamieszkały punkt opryskami aerozolowymi, które powodują autyzm i prawdopodobnie listę zaburzeń, których my na razie jeszcze nie podejrzewamy?
Autor oryginalnego materiału Russ Tanner zauważał, że najczęściej w tym samym czasie rozpylano więcej niż jeden rodzaj chemtreili, co nieco komplikowało proces rozróżniania ich cech. Niemniej jednak, zwracając na to szczególną uwagę przez pewien określony okres czasu, udało mu się zidentyfikować atrybuty każdego typu.
Źródło: (tłumaczenie z angielskiego L. Simdianowej)

Źródło:
Основные типы химтрейлов. «Пестицид»
http://chemtrailsru.blogspot.com/2018/01/blog-post_20.html

2. TYP „ŚWIEŻO SKOSZONA TRAWA”
Czwartek, 15 lutego 2018 r.
CHEMTRAILS czyli SMUGI (ŚLADY) CHEMICZNE – to nie są „ślady kondensacyjne”, nie znikający na oczach kondensat z lecącego samolotu, ale wiszące godzinami i rozprzestrzeniające się po niebie chemiczne aerozole z metalowych nanocząstek… To nie jest „miejska legenda” ani teoria spiskowa…
Smugi chemiczne – to geoinżynieria i niebo pokryte szarą zasłoną, nie przepuszczającą jasnego światła słonecznego; to programy „Cloverleaf” i „Indigo Skyfold”; to zmodyfikowane samoloty komercyjnych linii lotniczych i wojskowe aerozolowe tankowce; to zanieczyszczanie środowiska i masowa śmierć zwierząt i roślin na całym świecie; to sterowanie pogodą i zmiany klimatu; to wirusowe choroby układu oddechowego, choroby zwyrodnieniowe, rakowe i rozprzestrzenianie się epidemii nanobiotechnologicznych; to leśne mega – pożary i śmiertelnie niebezpieczne burze, to przesycone aluminium gleby i odporne na aluminium uprawy GMO…

Nadal publikujemy przetłumaczone materiały ze strony Rass Tanner w celu zbadania chemtreili. Jest to jedenasty odcinek serii materiałów pod ogólnym nagłówkiem „Podstawowe typy chemtreili”.
Typy chemtreili, odkrytych przez Russa Tannera:
1.Typ „Słono – metalowy”
2.Typ „Żelazowo – aluminiowy”
3.Typ „Pył z płyt kartonowo-gipsowych”
4.Typ „Acetonowy”
5.Typ „Woda bagienna”
6.Typ „Farmaceutyczny”
7.Typ „Siarkowy”
8.Typ „Ostro – metalowy”
9.Typ „Metalowo – chemiczny”
10.Typ „Pestycydowy”
11.Typ „Świeżo skoszona trawa”
12.Typ „Środki do prania”
13.Typ „Klej do plastiku / Spalony plastik”
14.Typ „Ostro – metalowy z Biopreparatami”

TYP „ŚWIEŻO SKOSZONA TRAWA”
Oryginalna nazwa – Freshly-Cut Grass Type
Przegląd

Ten rodzaj chemtreili ma zapach świeżo skoszonej trawy (zbutwiałego siana). Niektórzy ludzie zgłaszają także zanieczyszczenia o zapachu „brudu”. Ten zapach nie może pochodzić od trawy, ponieważ obserwuje się go przez całą zimę, gdy ziemia jest pokryta śniegiem. Ponadto występuje on na dużych obszarach.
Ten zapach pojawił się nagle w rozległych przestrzeniach gdzieś między 2011 a początkiem 2013 roku, a ja nie zapisałem dokładnej daty, kiedy po raz pierwszy go odkryłem.
Z wielu miejsc w Stanach Zjednoczonych wielu ludzi pisało do mnie, kto Czu zapach tego typu.
W chwili pisania tego artykułu ten typ był wyjątkowy z tego powodu, że był prawie zawsze rozpylany w sobotę rano i w ciągu całego dnia. W każdy inny dzień tygodnia praktycznie nie był rozpylany. Jedynym wyjątkiem od tego harmonogramu był tydzień 6 października. W ciągu tygodnia ten typ chemtreili był rozpylany we wtorek (8-go) i piątek (11-go), co było niezwykłe. Warto zauważyć, że w ciągu dwóch poprzednich tygodni, zostaliśmy poddani bardzo silnemu rozpylaniu szeroką gamą różnych typów chemtreili, prawdopodobnie z powodu globalnego marszu przeciwko Monsanto, który odbył się w dniu 12 października 2013 roku. Zauważyłem, że duże wydarzenia polityczne zwykle poprzedzają niezwykle silne rozpylania.
Wygląd zewnętrzny
Ten typ chemtreili ma taki sam wygląd jak inne typy smug chemicznych. Nie zauważyłem żadnych unikalnych ani specjalnych cech identyfikujących.
Skład
Nie mam pojęcia, co zawiera ten typ chemtreili „Świeżo skoszona trawa / Spalona guma”, ale na podstawie objawów można założyć, że jego skład jest bardziej skomplikowany niż skład typu „Metalowego”. Być może jest to jakiś syntetyczny kompleks chemiczny.
Aktualizacja z 19 stycznia 2015 roku: Z pomocą naszych stałych korespondentów ogłaszamy, że również gaz fosgen ma zapach „świeżo skoszonej trawy”, jak opisano na stronie internetowej CDC (Amerykańskie Centra Kontroli i Profilaktyki Chorób w USA).
Uważam to za szczególnie interesujące, ponieważ co najmniej jeden z informatorów już informował, że fosgen jest jedną z rozpylanych na nas substancji.

Ten plakat z I wojny światowej informuje o zapachu i wpływie na organizm fosgenu: pachnie jak zbutwiałe siano, powoduje toksyczny obrzęk płuc, senność …
Skutki zdrowotne
Typ chemtreili „Świeżo skoszona trawa / Spalona guma” powoduje bóle głowy, które zaczynają się w zatokach nosa i rozprzestrzeniają w całej głowie. Powoduje również ból w stawach i mięśniach oraz osłabione bicie serca. Wydaje się również powodować senność i apatie. U mnie wywołuje stan ogólnego strachu i niepewności, co zmniejsza poziom mojej koncentracji na osiąganie rezultatów. Powoduje również drganie mięśni.
Ten zestaw objawów jest zgodny z niektórymi objawami zgłaszanymi przez CDC, powodowanymi przez gaz fosgen.
Ochrona indywidualna
Osiągam znaczną ulgę w bólu głowy, biorąc Feverfew (4 kapsułki). Drganie mięśni można kontrolować za pomocą cytrynianu / jabłczanu magnezu (2 do 4 kapsułek). Stan senności i strachu łagodzę preparatem Capsicum (2 do 3 kapsułek), który bardzo pomaga. Ból stawów kontroluję za pomocą oleju Oregano (oregano), biorąc go wewnętrznie w kapsułkach marki Oreganol – od 1 do 2 żelowych kapsułek i stosując Bromelainę (4 kapsułki).
Mokra maska tylko osłabia działanie tego rodzaju chemtreili o około 40 procent, co jednak ma istotne znaczenie.
Źródło: (tłumaczenie z angielskiego L. Simdianowej)

O FOSGENIE
Trujące kanistry z trującym gazem podczas Pierwszej Wojny Światowej:

Nieco informacji do rozważenia:

Stopień trującego działania par fosgenu zależy od jego stężenia w powietrzu, przy 0,004 mg / l zapach fosgenu jest już zauważalny, ale nie prowadzi to do zatrucia, jednak przy dalszym oddziaływaniu, nawet przy wyższych stężeniach, następuje przytępienie węchu. Po otrzymaniu śmiertelnej dawki ofiara początkowo odczuwa tylko nieznacznie gorsze samopoczucie, pojawia się kaszel, drapanie i pieczenie w nosogardzieli, często nieprzyjemny słodkawy posmak w jamie ustnej, po ukrytym okresie 4-8 do 15 godzin pojawia się obrzęk płuc i następuje śmierć z powodu uduszenia. Nie ma antidotum na zatrucie fosgenem! Jedyną ochroną przed zatruciem jest maska przeciwgazowa.
I jeszcze jeden interesujący szczegół. Fosgen jest cięższy od powietrza, ale jego lotność jest wystarczająca, aby osiągnąć stężenia toksyczne właśnie zimą: zdolność do zatruwania w temperaturze -20 ° C wynosi około trzech godzin, w miesiącach letnich jest wyjątkowo mała – nie więcej niż 30 minut.
Autor oryginalnego materiału Russ Tanner zauważył, że najczęściej w tym samym czasie rozpylano więcej niż jeden rodzaj śladów chemicznych, co nieco skomplikowało proces rozróżniania ich cech. Niemniej jednak, zwracając na to szczególną uwagę przez pewien okres czasu, udało mu się zidentyfikować atrybuty każdego rodzaju.

Źródło:
Основные типы химтрейлов. «Свежескошенная трава»
http://chemtrailsru.blogspot.com/2018/02/blog-post.html

3. Podstawowe typy chemtreili „Środki do prania”

Czwartek, 8 marca 2018 r.

CHEMTRAILS czyli SMUGI (ŚLADY) CHEMICZNE – to nie są „ślady kondensacyjne”, nie znikający na oczach kondensat z lecącego samolotu, ale wiszące godzinami i rozprzestrzeniające się po niebie chemiczne aerozole z metalowych nanocząstek… To nie jest „miejska legenda” ani teoria spiskowa…
Smugi chemiczne – to geoinżynieria i niebo pokryte szarą zasłoną, nie przepuszczającą jasnego światła słonecznego; to programy „Cloverleaf” i „Indigo Skyfold”; to zmodyfikowane samoloty komercyjnych linii lotniczych i wojskowe aerozolowe tankowce; to zanieczyszczanie środowiska i masowa śmierć zwierząt i roślin na całym świecie; to sterowanie pogodą i zmiany klimatu; to wirusowe choroby układu oddechowego, choroby zwyrodnieniowe, rakowe i rozprzestrzenianie się epidemii nanobiotechnologicznych; to leśne mega – pożary i śmiertelnie niebezpieczne burze, to przesycone aluminium gleby i odporne na aluminium uprawy GMO…
Nadal publikujemy przetłumaczone materiały z witryny Russ Tanner w celu zbadania śladów chemicznych. Jest to dwunasta część serii materiałów pod ogólnym nagłówkiem „Podstawowe typy chemtreili”.
Typy chemtreili, odkrytych przez Russa Tannera:
1.Typ „Słono – metalowy”
2.Typ „Żelazowo – aluminiowy”
3.Typ „Pył z płyt kartonowo-gipsowych”
4.Typ „Acetonowy”
5.Typ „Woda bagienna”
6.Typ „Farmaceutyczny”
7.Typ „Siarkowy”
8.Typ „Ostro – metalowy”
9.Typ „Metalowo – chemiczny”
10.Typ „Pestycydowy”
11.Typ „Świeżo skoszona trawa”
12.Typ „Środki do prania”
13.Typ „Klej do plastiku / Spalony plastik”
14.Typ „Ostro – metalowy z Biopreparatami”

TYP „ŚRODKI DO PRANIA”
Oryginalna nazwa – Dryer Sheets / Fabric Softener Type::
„Serwetki nasączone środkiem antystatycznym / zmiękczającym do tkanin”
Przegląd

Ten rodzaj chemtreili ma zapach podobny do antystatycznego i zmiękczającego płynu, stosowanego przez wielu konsumentów. Początkowo nie zamierzałem zamieszczać tego typu w tym artykule, ponieważ w ciągu ostatniego roku jego objawy zniknęły, ale w latach 2010–2011 zaczął się on pojawiać jeden lub dwa dni w tygodniu.
Wątpiłem również, czy umieszczać ten typ tutaj, ponieważ chciałem się upewnić, czy ten zapach nie jest tak naprawdę środkiem do prania, ale teraz, gdy ten typ był zauważony na dużych obszarach, na których nie ma ludności, to przekonująco potwierdza jego istnienie.
Korespondowałem z kilkoma osobami, mieszkającymi w różnych częściach Stanów Zjednoczonych, które odczuwały zapach tego typu, a ostatni z moich korespondentów w końcu przekonał mnie do umieszczenia tego typu na tej liście:
Mieszkam w N. i dziś wieczorem natknąłem się na twoją stronę. Przez długi czas byłem „chory” i w tym roku czuję się naprawdę źle. Najwyraźniej jestem bardzo „podatny” na wszystko.
Często czuję wiele rodzajów chemikaliów z chemtreili. Pewnego razu był to typ z zapachem serwetek, nasączonych płynem zmiękczającym – antystatycznym, często czuję zapach palonego plastiku lub gumy, i moje „reakcje alergiczne” były przerażające!
Uczucie skrajnego wyczerpania, ból w ciele, splątane myślenie itp. Tak naprawdę czułem w okolicy gruczołu tarczycy lub gardła ból, czasem duże grudki i to trwało przez cały dzień.

– Christian, Montana
Silny zapach spotyka się tutaj, w okolicach Santa Fe w stanie Nowy Meksyk, zapach zmiękczacza do tkanin. Ostatnio kilka razy po intensywnym rozpylaniu. I dokładnie takie same objawy, jakie Pan opisuje.
– I., Santa Fe, Nowy Meksyk

Właśnie przeczytałam Pański artykuł o rodzajach chemtreili, które pojawiają się na początku listy wyszukiwarki Google, po prostu na zapytanie o „bóle głowy z powodu chemtreili”. Miałam nie do zniesienia bóle głowy w ciągu ostatnich dwóch dni po ekstremalnych rozpyleniach chemtreili w miejscowości, w której mieszkam, i to samo dotyczyło jeszcze kilku innych osób, które spotkałam i które spędziły przynajmniej część dnia na zewnątrz. Jeśli zostaniesz w pokoju z zamkniętymi oknami, nie będzie to miało tak silnego działania.
Po przeprowadzce w 2005 roku do domu na stromym zboczu w kanionie z widokiem 180 ° na Ocean Spokojny i miasto, zauważyłam wtedy moje pierwsze chemtreile. Kiedy przelatujące nad nami samoloty kładły białe linie, które bardzo szybko zmieniały niebo w bardzo chorobliwy żółto-zielony kolor, zmuszając wszystkich sąsiadów do wyjścia na ulicę i z oszołomieniem komentować to, co się dzieje. Wszyscy natychmiast zadzwoniliśmy do władz i naszych urzędników państwowych.
Oczywiście, nikt nas nie słuchał i wszyscy myśleli, że zwariowaliśmy. Od tego czasu próbowaliśmy wszystkiego, co możliwe, aby zostały podjęte jakiekolwiek działania, ale bezskutecznie. Samoloty przelatują nad nami, kierując się na południe od bazy sił powietrznych Vandenberg, na zachód od bazy sił powietrznych Edwards i na północ od bazy sił powietrznych Port Hunham w Santa Barbara.

Byłem bardzo zadowolona, gdy zobaczyłam na Pańskiej liście z 8 rodzajów chemtreili taki jak „spalona guma”, ponieważ to właśnie jest ten zapach, który czułam przez te wszystkie lata! Pytałam wszystkich, czy oni też to czują – zapach podobny do palących się przewodów elektrycznych lub gumy . Dobrze pamiętam go podczas wizyty w noworocznej fabryce w gimnazjum i podczas spaceru na boisku i zemdlenie od tego zapachu. On był taki sam. Pamiętam też, jak druty paliły się w kuchennym płomieniu,- ten sam zapach. Pamiętam, jak płonęły plastikowe butelki dla niemowląt, gdy ktoś zapomniał wyłączyć ogień pod rondlem, w którym gotowały się one w celu pasteryzacji, – ten sam zapach. I pamiętam, że niektóre chemikalia podobnie pachniały w licealnym laboratorium chemicznym i laboratorium chemii organicznej na studiach! Niestety, nikt oprócz mnie nie był w stanie wyczuć tego zapachu i oprócz Pana !!! Zawsze miałam nadzwyczaj wyostrzone zmysły na wszystkie substancje, tak jak kanarek w kopalni węgla.
Za każdym razem od czasu do czasu próbowałam zgadywać, jakie chemikalia w smugach chemicznych nadają powietrzu zapach spalonej gumy . W końcu odkryłam, że jest to brom, który jest dodawany zgodnie z japońskim patentem do paliwa do silników odrzutowych, komercyjnych i wojskowych. Pamiętam ten zapach również z laboratorium chemicznego.
Dzisiaj po raz pierwszy pojawił się nowy zapach – powietrze w całej okolicy pachniało serwetkami impregnowanymi środkiem antystatycznym lub zmiękczającym do tkanin – tymi toksycznymi składnikami, które są wkładane do pralek lub suszarek do bielizny – kolejny zapach, który dobrze pamiętam z laboratorium chemii organicznej. Nikt w pobliżu nie robił prania, a ze względu na silną koncentrację zapachu po prostu rozumiesz, że nie dzieje się to z powodu prania bielizny, a to zdarzyło się to również dzisiaj z powodu obfitego rozpylania smug chemicznych.

Czułam wszystkie zapachy z tych, o których Pan wspomniał. Zakładam, że większość ludzi jest po prostu niedoinformowana lub niewystarczająco wrażliwa, aby skupić się na zapachu, ponieważ wydaje mi się, że jestem jedyną, który zauważa każdy zapach i wszystkie z nich. Nie myślę, żebym zwariowała, ale wspaniałym jest uzyskanie potwierdzenia w Pańskim artykule, od jeszcze jednego człowieka, który postrzega te wszystkie rzeczy po zapachu. Jak u zwierzęcia, moją istotę ogarnia strach od wdychania tych zapachów.
Codziennie biorę złocień (piretrum) na to, co neurolog nazywa migrenami atypowymi, ale zaczęły się od poważnego uszkodzenia kręgosłupa. Natomiast złocień nie zdołał usunąć dziś bólów głowy spowodowanych ani „spaloną gumą” ani „antystatykami – zmiękczczami”.
Moi sąsiedzi są profesjonalistami i w większości jesteśmy zwolennikami naturalnego zdrowia, homeopatii itp.
W każdym razie mogłabym kontynuować, ale tak naprawdę bardzo podobał mi się Pański artykuł, bardzo oryginalny i wspaniale jest zdawać sobie sprawę, że Pańskie obserwacje są podobne do moich!
– Bardzo szczerze
B.
+++
Wygląd zewnętrzny
Rodzaj smug chemicznych „Środki do prania (środki antystatyczne, zmiękczające)” ma taki sam wygląd, jak inne rodzaje chemtreili.
Skład
Nie mam najmniejszego pojęcia, co zawiera typ chemtreili „Środki do prania”, ale w oparciu o objawy jest on najprawdopodobniej bardziej złożony niż tylko zwykły metal. Jest prawdopodobne, że jest to jeden z syntetycznych kompleksów chemicznych.
Skutki zdrowotne
Rodzaj chemtreili „Środki do prania” powodują bóle głowy i zawroty głowy. Wygląda na to, że z powodu nich mam uczucie lenistwa i pewnego rodzaju apatię. Zmniejsza on także mój poziom ambicji.

Ochrona indywidualna
Udaje mi się w znacznym stopniu złagodzić bóle głowy za pomocą złocienia (Feverfew – piretrum – 4 kapsułki). Skurcze mięśni można kontrolować za pomocą cytrynianu / jabłczanu magnezu (2 do 4 kapsułek). Zmniejszam uczucie senności i paniki dzięki Capsicum (2 do 3 kapsułek), co znacznie pomaga. Ból stawów kontroluję za pomocą oleju Oregano (biorąc go do środka w kapsułkach – marka Oreganol – od 1 do 2 żelowych kapsułek) i bromelainy (4 kapsułki).
Mokra maska ogranicza jedynie skutki tego rodzaju chemtreili o około 40%, co jednak ma istotne znaczenie.
Źródło (tłumaczenie z angielskiego L. Simdianowej)
Autor oryginalnego materiału, Russ Tanner, zauważa, że najczęściej w tym samym czasie rozpylany jest więcej niż jeden rodzaj chemtreili, co nieco komplikuje proces rozróżniania ich cech. Niemniej jednak, zwracając na to szczególną uwagę przez pewien okres czasu, udało mu się zidentyfikować atrybuty każdego rodzaju.
Źródło:
Основные типы химтрейлов. «Кондиционеры для стирки»
http://chemtrailsru.blogspot.com/2018/03/blog-post.html
Źródło – cały artykuł:
ЧЕМ НАС ТРАВЯТ… ТИПЫ ХИМТРЕЙЛОВ. пестицид, свежескошенная трава, кондиционеры для стирки. (ВИДЕО)

https://3rm.info/main/78861-chem-nas-travjat-tipy-himtrejlov-pesticid-svezheskoshennaja-trava-kondicionery-dlja-stirki-video.html

Tłumaczył Andrzej Leszczyński
17.2.2020 r.

Jerzy Ulicki-Rek

https://www.polskawalczaca.com/

chemtrailsdepopulacja świata za pomocą chemtrails
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment