imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Czy zdołamy przeciwstawić się żydowskiemu bandytyzmowi i grabieży?

a-13-960x630

Strona główna &gt Polska &gt Czy zdołamy przeciwstawić się żydowskiemu bandytyzmowi i grabieży? Czy zdołamy przeciwstawić się żydowskiemu bandytyzmowi i grabieży? Jerzy Ulicki-Rek Polska 0

Rozmowa z Krzysztofem Balińskim – polskim dyplomatą, politologiem, byłym ambasadorem Polski w Syrii i Jordanii.

Krzysztof Baliński – https://pl.wikipedia.org/wiki/Krzysztof_Baliński

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=BVxrvPlpsmI?feature=oembed&w=640&h=360]

Na temat zagrożeń dla bytu narodu i państwa polskiego ze strony działającej w Polsce V żydowskiej kolumny, o której w filmie mówi Krzysztof Baliński, WPS prezentuje identyczne poglądy. Każdy myślący i świadomy Polak ma prawo i ma także obowiązek bronić interesu swojego narodu i państwa. Ta obrona będzie tym skuteczniejsza im większa będzie nasza polityczna świadomość i uświadomiona potrzeba narodowej organizacji do walki z wewnętrznym i zewnętrznym wrogiem.

IIIŻydo-RP/Polin to twór, który wyłonił się z obrad Okrągłego Stołu – uczestniczyło 55 osób – w tym wg informacji podanej przez Mikołaja Kozakiewicza na stronie 131 w jego książce „Bylem marszałkiem sejmu kontraktowego” (książka zniknęła z biblioteki sejmowej) – tylko 8 osób spośród 55 uczestników było pochodzenia polskiego, to tam zarysowano strategię rozbioru Polski.

Polityczny twór żydowski IIIŻydo-RP/Polin będziemy musieli zlikwidować, przestępców osądzić i ukarać.

Zdjęcie z Konferencji bliskowschodniej na Zamku Królewskim w Warszawie. Rezydent A.Duda wśród antypolskich, syjonistycznych, szumowin – tym gestem także i on znieważył Polskę i Polaków.

I jak tu teraz IIIŻydo-RP/Polin i jej represyjne służby wysługujące się syjonistom mają ścigać mowę nienawiści, ksenofobię, rasizm, „antysemityzm”, gdy rozwydrzona swoją bezkarnością banda z USA i z Izraela dała w Warszawie bezprzykładny popis antypolonizmu i syjonistycznej, niepohamowanej, agresji?

Dariusz Kosiur

Źródło: https://wiernipolsce1.wordpress.com

Jerzy Ulicki-Rek

https://www.polskawalczaca.com/


Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment