imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Czy wielka farma rządzi Ameryką? Jerry Barrett

a-54

Strona główna &gt Zdrowie &gt Czy wielka farma rządzi Ameryką? Jerry Barrett Czy wielka farma rządzi Ameryką? Jerry Barrett Ola Gordon Zdrowie 0

Olbrzymie zyski ważniejsze od naszego zdrowia i dobrego samopoczucia… Jerry Barrett

Jerry Barrett

Firmy farmaceutyczne, dzięki obfitemu strumieniowi dochodów, sprawują niesamowitą władzę – polityczną i ekonomiczną – nad Ameryką. Określenie „wielka farma” jest poprawne. Jedenaście największych korporacji wielkiej farmy osiągnęły zysk niemal 3 / 4 tryliona dolarów tylko w jednej dekadzie! Większość tych korporacji jest w Ameryce, i są to bardzo znane nazwy takie jak Johnson & Johnson, Pfizer, Merck, Eli Lilly, i Bristol Myers Squibb.

IgeaHub.com, określający się jako Klub Farmaceutyczny / Pharmaceutical Club zamieścił tę grafikę 10 największych firm farmaceutycznych i ich sprzedaż w mld dolarów.

Przepisywane leki farmaceutyczne na przewlekłe choroby wywołują ostre skutki uboczne, które mogą szkodzić i zabijać. Między wielką farmą i jej armią lekarzy duży % nas teraz jest uzależnionych od tych leków, 3/4 Amerykanów w wieku 50+ teraz przyjmuje leki na receptę.

Rozpowszechnianie farmaceutyków zmusiło wielu lekarzy do polegania wyłącznie na firmach farmaceutycznych dla uzyskania informacji na temat tego co przepisują. Źle poinformowani i źle wyposażeni, dzisiejsi lekarze nie mają pojęcia jak szkodliwe interakcje mają te leki na ich pacjentów.

Ale dorośli nie są jedynymi ofiarami na których żeruje wielka farma. Nasze dzieci, zgodnie z harmonogramem opracowanym przez CDC i FDA poddawane były szczepionkom zawierającym rtęć albo aluminium jako konserwanty. Od 1991, kiedy CDC i FDA zaleciły 3 dodatkowe szczepionki z tymi konserwantami maleńkim niemowlętom, szacowana liczba autyzmu poszybowała w górę, od 1 na 2.500 dzieci do około 1 na 40 dzieci dzisiaj.

LearnTheRisk.org pokazuje eksplozję zalecanych przez CDC szczepionek dla dzieci. Nic dziwnego, że układ odpornościowy dzieci jest bardzo osłabiony, nie wspominając o trujących chemikaliach używanych jako konserwanty.

Zamiast zapobiegać i zmniejszyć zachorowalność, szczepionki zbyt często miały odwrotny skutek, wykładniczo zwiększając chorobę, wywołując nieodwracalne szkody a nawet śmierć tysięcy niczego nie podejrzewających ofiar, w większości żyjących w krajach Trzeciego Świata.

Sąd Najwyższy Indii teraz zastanawia się nad oskarżeniem Billa Gatesa o kryminalne szkody u wielu jej obywateli, szczególnie dzieci okaleczonych lub zabitych jego globalnym programem szczepień. Rosnąca liczba krytyków twierdzi, że prawdziwym celem Gatesa jest zmniejszenie populacji.

Bill Gates 2 x spotkał się z prezydentem Donaldem Trumpem, radząc mu by nie badał złych skutków szczepionek. To pomimo że Trump kwestionował częstość szczepień dzieci. Szokujące jest to, że w programie 2010 TED Talks, Gates zajął się sprawą wzrostu populacji, i stwierdził, że szczepionki są skuteczną metodą jej zmniejszenia.

Z uwagi na kontrowersje wywołane przez szczepionki, dlaczego Gates nie godzi się na niezależny przegląd ich bezpieczeństwa? To na pewno rozwiałoby wszystkie „teorie spiskowe”, prawda? Czy amerykańskie Ośrodki Kontroli i Profilaktyki Chorób / CDC badały tę sprawę?

Odpowiedź jest – tak – ale wyniki im się nie podobały. Kiedy wielka farma kontroluje przemysł zdrowotny, wyniki takie jak odkryło CDC nigdy nie ujrzały światła dziennego. Dzięki odważnemu informatorowi z placówki badawczej CDC teraz wiemy, że te wyniki wyszorowano, zmieniono, i faktyczne dane zniszczono. Na szczęście ten informator zachował oryginalne kopie i je ujawnił.

W 1986 Ronald Reagan podpisał Akt Krajowych Szczepień Dzieci, który praktycznie wyeliminował odpowiedzialność finansową producentów szczepionek za szkody szczepionkowe. Robert F. Kennedy, Jr., który wystąpił w programie Tuckera Carlsona na Fox News, wyjaśnił, że program szczepień zmienił się w 1989. Kongres dał „powszechny immunitet prawny” wszystkim firmom szczepionkowym. Mr Kennedy kontynuował: „Nieważne jak toksyczne były składniki, albo czy była jakaś skandaliczna szkoda u twojego dziecka, nie mogłeś tych firm oskarżyć. I dlatego nie słyszy się o procesach przeciwko wielkiej farmie.

Wtedy Mr Kennedy powiedział o niedawnym badaniu finansowanym przez duński rząd, które dokonało analizy bezpieczeństwa szczepionki Tdap podawanej afrykańskim dzieciom. Ten raport pokazuje, że szczepionka – wpychana przez Billa Gates – zabija więcej ludzi niż chorób przed którymi miała chronić! Mr Kennedy wyjaśnił:

Praktycznie dostaje ją każdy dzieciak w Afryce. I co wykryto… przeprowadzono badanie porównujące zaszczepionych z nieszczepionymi… i powiedziano, że szczepionka zabija więcej ludzi niż tężec, błonica i krztusiec razem” / Tetanus, Diphtheria and Pertussis= TDaP.

W jaki sposób wielka farma kontroluje przekazy? Sponsoruje programy informacyjne mediów głównego nurtu, Rzekomo całe dochody reklamowe zebrane przez te programy to 70%. Jest to olbrzymia czerwona flaga dla ważności tych programów.

Farma angażuje się również w edukację lekarzy, a także łapówki płacone lekarzom za wypychanie ich produktów. Finansują też edukację medyczną na studiach licencjackich i podyplomowych. Wielu z tych lekarzy działa jako eksperci medyczni w imieniu wielkiej farmy, nie ujawniając tego faktu.

Inny nieznany produkt uboczny zmowy między CDC i wielką farmą wydarzył się w 2009 kiedy byłą szefową CDC, dr Julie Gerberding, wynajął Merck do prowadzenia ich programu rozwoju szczepionek. Mimo że wielu w ruchu anty-szczepionkowym wyrażało oburzenie z powodu tego konfliktu interesów, ani jednego głosu nie usłyszano o tym w wiadomościach medialnych głównego nurtu.

Ilość wydanych pieniędzy na przekupstwo … err … lobbowanie urzędników państwowych jest absurdem. Wielka farma wydała $2.7 mld w latach 1998 – 2013. Istnieją również dowody na to, że koncerny podjęły wspólne działania mające na celu zrujnowanie alternatywnych źródeł zdrowia. Gdyby więcej ludzi wiedziało o lekach homeopatycznych i je stosowało, przemysł medyczny by się skurczył, a jego podstawowa baza zostałaby zniszczona.

Power of Prophecy ma przyjemność zaproponować wybuchowe exposé zatytułowane Zaszczepieni: Od ukrywania do katastrofy / Vaxxed: From Cover-Up to Catastrophe. Bardzo szanowany dr Andrew Wakefield, który pierwszy poinformował w 1998, że szczepionka MMR (Measles, Mumps, Rubella = odra, świnka, rózyczka) może wywoływać autyzm, reżyseruje ten dokument.

Dr Andrew Wakefield

Po tym raporcie opublikowanym w 1998 w The Lancet kwestionującym możliwy związek między MMR i autyzm, i stanowiącym wyzwanie konieczności koniecznych badań, wielka farma przeszła do ofensywy. Zniszczyła jego karierę medyczną i zrobiła wszystko co mogła by go zdyskredytować.

Na szczęście to nie odstraszyło dr Wakefielda od ujawniania zagrożeń ze strony wielkiej farmy i ich szczepionek. Można też zamówić wywiad z dr Wakefieldem.

Źródło: http://www.texemarrs.com/022019/big_pharma_controls_america.htm

Tłum. Ola Gordon/http://chomikuj.pl/OlaGordon

Ola Gordon

firmy farmaceutyczne
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment