imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Czy my jesteśmy jeszcze w Polsce ?

af111

Strona główna > Polska > Czy my jesteśmy jeszcze w Polsce ? Czy my jesteśmy jeszcze w Polsce ? Work Buy Consume Die Polska 5

Dyrektor szkoły karze ucznia za sprzeciw wobec kultu ludobójcy. Będą walczyć z faktami historycznymi? Oto do czego prowadzi klękanie przed czcicielami UPA. Polski uczeń zwrócił uwagę ukraińskiemu koledze, który wychwalał Banderę. Sprawa trafiła do sądu

Źródło:

https://dorzeczy.pl/kraj/108243/Polski-uczen-zwrocil-uwage-ukrainskiemu-koledze-ktory-wychwalal-Bandere-Sprawa-trafila-do-sadu.html

„Szkoła zarzuciła rodzicom, że przekazuje chłopcu treści niedostosowane do jego wieku, przekonując, że nie powinno się dziesięciolatkowi mówić o rzezi wołyńskiej.”.

Ktoś o tej szkole może powiedzieć per „polska”?
To szkoła ma obowiązek uczyć historii! Co to za szkoła?! Nie zasługuje na to godne miano. Jeszcze szykanuje ucznia i rodziców za prawdę historyczną.Zamiast Wołynia ma być Jedwabne, jeszcze może Kielce i wystarczy.

Ciekawe czy to dziecko wiedziało, że przekazywane mu na ulicy „treści” są dla niego „niestosowne”.

Po prostu jedna wielka tragedia, co usiłują nam zrobić. Wyzuć z patriotyzmu, ba nawet ze zwykłej pamięci o losach naszych babć i dziadków, deprawując i niszcząc moralność przy okazji.Zupełnie jak za PRLu w przypadku mówienia o zbrodni Katyńskiej. Niedługo trzeba będzie dzieci uczulać żeby nie mówiły głośno tego czego się mówi w domu bo mogą być z tego tytułu sankcje.

Nie powinno się dziesięciolatkowi mówić o rzezi wołyńskiej,ale powinno się mówić dziesięciolatkowi o stosunkach homoseksualnych,masturbacji i technikach osiągania orgazmu?

Dyrektor, który zgłosił sprawę do sądu powinien być zwolniony z zakazem wykonywania zawodu. Wniosek do sądu o ograniczenie władzy rodzicielskiej dla rodziców to jakaś kompletna aberracja. Gdzie my żyjemy?
A jaka kara dla piewcy chwały Bandery?

To jest jakiś skandal! Dlaczego Maciek A nie ten ukrainiec został pozwany? Czy Państwo polskie nie chroni obywateli tylko obcokrajowców, którzy plują na nasza historie? Gdzie ten pajac Bodnar?

ps.

Oczywiście juz są głosy, że chłopak sprawiał problemy i o to niby chodziło głównie.

Mam pytanie. Czemu zatem nie zgłaszano tego wczesniej, a dopiero po takim wydarzeniu? Nie był to problem, bo nie dotyczył mniejszości?

Za: http://antykomunista.neon24.pl/post/149778,czy-my-jestesmy-jeszcze-w-polsce 17.07.2019 Work Buy Consume Die antypolska agentura w PolscebanderyzmIII RPpolskojęzyczna syjono-żydomasoneriaukraińska psychopatia
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment