imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Czego Morawiecki nie powiedział: Polska jest pod żydowską okupacją

akil

Strona główna &gt Polska &gt Czego Morawiecki nie powiedział: Polska jest pod żydowską okupacją Czego Morawiecki nie powiedział: Polska jest pod żydowską okupacją AdRo203 Polska 1

Eliasz zaś im rozkazał:

„Chwytajcie proroków Baala! Niech nikt z nich nie ujdzie!”

Zaraz więc ich schwytali. Eliasz zaś sprowadził ich do potoku Kiszon i tam ich wytracił.

Krl 18- 20-40

+++

Laudetur Iesus Christus

To czego Morawiecki nie powiedział żydom i innym: Polska jest pod żydowską, rasistowską okupacją, która dopuszcza się na Polakach zbrodni ludobójstwa – ta zbrodnia w swojej drastyczności jest sprowadzona w Polsce do poziomu żydowskiego ludożerstwa na Polakach.

To w sensie nie tylko liczby aborcji szacowanych na 25 milionów nienarodzonych za czasów obowiązywania komunistycznej ustawy, ale i innych zbrodni – określenie żydów ludożercami ma charakter dosłowny i nie jest żadną przenośnią.

W myśl definicji o ludobójstwie, która definicja została przyjęta przez PRL w 1948 roku, a które to zapisy są w mocy w Polsce, mamy w Polsce do czynienia z ludobójstwem i to na znacznie niższych progach drastyczności zachowań niż nadmienione ludożerstwo.

Od lat, wielokrotnie pisaliśmy w Gazecie Warszawskiej, że Polska jest w stanie wojny z żydami.

Żydostwo toczy z nami wojnę o nasze ziemie, nasze majątki, a nawet i naszą tożsamość! Żydzi, aby łatwiej nas wyniszczać, nie tylko pozmieniali nazwiska, ale nagminnie samych siebie tytułują Polakami lub najlepiej OBYWATELAMI. A to z równoczesnym rugowaniem nas ze wszelkich pozycji społecznych i materialnych, a od momentu pontyfikatu Jana Pawła II nie ma już dla Polaków miejsca nawet w Kościele. A którzy jeszcze tam są, to chyba jedynie po to, aby byli płatnikami na tacę, która potem idzie do żydowskiego biskupa. W zamian za co niektórzy przedstawiciele kleru opowiadają ogłupiałym wiernym brednie o żydowskim wybraństwie, religijnej wrażliwości żydowskiej i heroiczności ofiarowania naszych dzieci na ołtarzach żydowskich szatanów, podających się już bez ogródek za bogów i domagających się dla siebie samych boskiego kultu. A szczytem tego wszystkiego, najbardziej przerażającym przykładem, jest zbrodnia Ojca Ulmy na swoich małych dzieciach i ciężarnej żonie, który to Ulma jest faktycznym sprawcą tego kanibalistycznego, bo samoofiarnego mordu. W zamian za to coraz to liczniejsze wycieczki rytualnych żydów przybywających do ofiarnej świątyni w Markowej zostawiają polskim gojom „w podzięce” swoje odchody. Rytualny żyd, ze względu na niekoszerność miejsca, nie może wejść do toalety, która nie ma certyfikatu koszerności i kiedy musi dokonać wypróżnienia, to idzie na pobliskie zacisze cmentarne i tam wypróżnia się na katolickim cmentarzu. Ta sprawa faktycznie nie jest nowa, ale dość powszechnie znana i historycznie opisana, a z najazdem muzułmańskim jest to problem masowy również na zachodzie, bo np. muzułmanin w toalecie nie może odwrócić się tyłem do Mekki i w takim wypadku wypróżnia się prosto na podłogę, ale z twarzą w kierunku Mekki.

O tym dużym lub małym, poważnym czy żałosnym problemie lub zagrożeniu, milczy się coraz bardziej desperacko, bo problem nabrzmiewa w swej masowości, ale z drugiej strony, ten ogrom kłamstw, zbrodni, oszustw i pomówień zaczyna jednak pękać. Ta dawna „jakość” zgubnego przymykania oczu na zbrodnie żydowskie przestaje już funkcjonować społecznie.

Oszustwa „holokaustu”, „antysemityzmu”, Shoah” są już zbyt wyświechtane nawet dla głupców czy posoborowych duchownych, aby można było to dalej przemilczać. Zresztą, co nas obchodzi jakieś tam zabijanie żydów, czy ich masowy pomór z głodu lub niskiej higieny?

Czy jakikolwiek żyd pomógł kiedykolwiek jakiemuś Polakowi?

Nigdy!

Tak i nam nie wolno pomagać żydom, bo bez wymiany pomocy nie ma współpracy, a działając jednostronnie szkodzimy Polsce i Polakom, nie mówiąc o tym, że jako tacy jesteśmy niegodnymi podcieraczami, słusznie zbierającymi na nas żydowskie oskarżenia i plugastwa.

A dodatkowo – przede wszystkim – występuje zasadniczy problem naszej jurysdykcji nad żydami: konieczność ich sądzenia i karania za zbrodnie.

Ben Gurion powiedział ocalałym żydom, którzy przybili do Jerozolimy po wojnie, że są najgorszymi kanaliami – skoro przeżyli. Ale w Polsce nikt już nie potrafi tego samego powiedzieć obecnym żydom. Bo skąd to bydło, fałszywie nas pomawiające, się wzięło? To są albo mordercy przybyli z Sowietów, albo uratowani przez Polaków w Polsce podczas okupacji. Ci pierwsi mają na rękach krew żołnierzy Katynia i setek tysięcy czy milionów Polaków deportowanych na sowieckie pustkowia lub niewinnych Rosjan, a ci drudzy to beneficjenci polskiej pomocy. Albo ich potomkowie wychowani w kłamstwie. A jako tacy nie mają jakichkolwiek praw do świadczenia o nas ani jednym złym słowem! I wszystko ponad to jest przestępstwem przeciw Polsce.

I jeśli taki żyd cokolwiek mówi złego o Polsce, to powiniem mieć wyrwany język, a jeżeliby podniósł rękę przeciwko nam, to ręka ta ma być odrąbana!

+

Prawda zaś jest nie tylko brutalna, ale ma zupełnie inny wymiar i znajduje się nie tam, gdzie jest to nam wmawiane ciągłym praniem mózgów.

To my Polacy wyłącznie, jako ofiara docelowa, jesteśmy jedynymi ofiarami tych strasznych wielowiekowych zbrodni.

I niemal formalnie podjęta przez żydów wojna 17 września 1939 toczy się poprzez cały świat, ale głównym celem tej zbrodni jesteśmy my Polacy i nasza Ojczyzna, ich zdobycze na nas, które żydzi już dawno zaksięgowali jako należne im łupy, są dla nich główny celem. Tak głównym, że nawet żydowski atak na Kościół – poprzez Sobór Watykański II – mógł mieć jednym z motywów planowanego dalszego osłabienia Polski, która po wojnie nie mogła się podnieść sama z siebie bez Kościoła i jego europejskich narodów. A hipoteza taka nie musi być przerysowana, jeżeli tylko pogrzebie się w starych pismach i poczyta to, co żydzi głosili o swoich planach względem Polski i Polaków już w wiekach średnich.

…………….

To czego Morawiecki nie powiedział żydom i innym: Polska jest pod żydowską, rasistowską okupacją! – Ale z naszej, polskiej strony nie ma na to przyzwolenia!

I my Polacy, Lechici musimy dać na to odpowiedź żydom, całemu żydostwu w Polsce i na świecie, i będzie to odpowiedź, bezwzględna i ostateczna!

I może Netanyahu wzywać Dudę czy Morawieckiego na rozmowę i może nawet nas dalej skrytobójczo mordować, nas prostych, bezbronnych, umęczonych żołnierzy, ale to my wygramy. I to starcie, które nadchodzi, będzie już ostateczne, zwycięskie, bo to my jesteśmy żołnierzami Chrystusa.

In Christo

Krzysztof Cierpisz

18-II-2018

+++

Za: https://gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/399-czego-morawiecki-nie-powiedzial-polska-jest-pod-zydowska-okupacja

18.02.2018

AdRo203

judeosatanizmNWO żydowska Synagoga SzatanaPolska pod żydowską okupacjążydzi
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment