imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Cormac Roth nie żyje. Syn popularnego aktora Tima Rotha przegrał walkę z nowotworem. Miał 25 lat

j29sf4ocxyoxz92uvzh4hkb5kkhm2vas.png


Nie żyje syn Tima Rotha. 25-letni muzyk zmarł na raka

Cormac Roth, gitarzysta i producent muzyczny, syn aktora Tima Rotha, zmarł w wieku 25 lat. “Był dziką i elektryczną kulą energii, a jego duch był wypełniony światłem i dobrocią” – czytamy w specjalnym oświadczeniu wydanym przez rodzinę muzyka.

Cormac Roth – gitarzysta, kompozytor oraz producent muzyczny, prywatnie syn Tima Rotha, znanego z ról w takich filmach jak m.in. “Cztery pokoje”, “Pulp Fiction” czy też “Wściekłe psy” zmarł w wieku 25 lat. 

 

Artysta latem tego roku ujawnił w mediach społecznościowych, że w listopadzie 2021 r. zdiagnozowano u niego rzadki nowotwór zarodkowy. 

 

“Zabrał mi połowę słuchu, 27 kilogramów wagi, moją pewność siebie, ale będę kontynuował walkę dopóki nie dowiem się, jak go zabić. Nie odebrało mi to woli przetrwania ani miłości do tworzenia muzyki. Jeszcze mnie nie powaliło” – czytamy we wpisie muzyka na Instagramie.

 

“Łagodna dusza, która przyniosła tyle szczęścia i nadziei otaczającym go ludziom”

Muzyk zmarł 16 października, jednak o jego śmierci rodzina poinformowała dopiero w poniedziałek 31 października.

 

ZOBACZ: Nie żyje Zdzisław Tobiasz. Aktor miał 96 lat. Grał m.in. majora Wołczyka w serialu “07 zgłoś się”

 

“Był dziką i elektryczną kulą energii, a jego duch był wypełniony światłem. Cormac był także ucieleśnieniem dobra. Łagodna dusza, która przyniosła tyle szczęścia i nadziei otaczającym go ludziom. Smutek pojawia się falami, podobnie jak łzy i śmiech, kiedy myślimy o tym pięknym chłopcu, który był z nami przez te 25 lat i 10 miesięcy. Nieokiełznane i radosne, dzikie i cudowne dziecko. Dopiero niedawno stał się mężczyzną. Kochamy go. Zabierzemy go ze sobą, gdziekolwiek pójdziemy” – czytamy w oświadczeniu rodziny, cytowanym przez portal Variety.

 

mms/polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment