imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

CoinEx w geście dobrej woli oferuje pomoc kryzysową Filipińczykom dotkniętym tajfunem Rai

image_5019524_36268505-1.jpg


HONG KONG, 20 stycznia 2022 r. /PRNewswire/ — Filipiny zostały niedawno dotknięte tajfunem Rai. Aby pomóc krajowi w usuwaniu jego skutków, giełda CoinEx zaoferowała pomoc doraźną dla obszarów dotkniętych klęską. Rai był jednym z najdotkliwszych zjawisk pogodowych, jakich kraj doświadczył w 2021 roku, przynosząc silne wiatry, ulewne deszcze i powodzie. W dniu 31 grudnia 2021 r. filipińska Narodowa Rada ds. Zarządzania i Zmniejszenia Ryzyka Klęsk Żywiołowych (NDRRMC) poinformowała, że Rai dotknął 4,45 mln ludzi w tym kraju i uszkodził ponad 530 tys. domów.

CoinEx wydelegowała zespoły wsparcia do trzech najbardziej dotkniętych obszarów, tj. do prowincji Południowego Leyte, Cebu i Negros. Nie szczędząc wysiłków w udzielaniu pomocy poszkodowanym, CoinEx przekazała również darowizny dla lokalnych organizacji ratunkowych. Każdy zespół wsparcia składał się z 20 członków. Wkrótce po tym, jak tajfun Rai nawiedził kraj, zespoły te przygotowały i dostarczyły zaopatrzenie najbardziej potrzebującym mieszkańcom.

W dniach 6-8 stycznia zespoły wsparcia odwiedziły mieszkańców obszarów dotkniętych klęską żywiołową, dostarczając łącznie 300 paczek z zaopatrzeniem, które zawierały ryż, makaron, sardynki, wodę, chleb, herbatniki i inne produkty codziennego użytku. Poza dostawą zaopatrzenia, firma CoinEx przekazała również 10 tys. dolarów na rzecz lokalnego rządu, nie szczędząc wysiłków w niesieniu pomocy ofiarom tajfunu.

Wsparcie, jakiego udzieliła firma CoinEx w usuwaniu skutków klęski żywiołowej na Filipinach, w pełni odzwierciedla jej misję, która brzmi: „Budując lepszy świat dzięki technologii blockchain”. CoinEx od zawsze angażuje się w wypełnianie obowiązków społecznych, aktywnie uczestnicząc w różnego rodzaju akcjach charytatywnych i organizując imprezy charytatywne na całym świecie. Przyjmując postawę otwartości, firma robi wszystko, co w jej mocy, aby działać na rzecz społeczeństwa i wyciągać pomocną dłoń.

Jako wiodąca na świecie platforma handlu kryptowalutami, CoinEx będzie w dalszym ciągu ulepszać swoje produkty i zapewniać użytkownikom najwyższej jakości usługi. W międzyczasie będzie dzielić się pozytywnym przesłaniem i angażować w kolejne kampanie charytatywne. Działając na rzecz społeczeństwa i swoich globalnych użytkowników, CoinEx będzie dążyć do przyjęcia większej odpowiedzialności społecznej, jednocześnie zachęcając kolejne osoby do wspierania inicjatyw charytatywnych.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1728599/image_5019524_36268505.jpg 

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1728600/image_5019524_36268573.jpg  

Źródło: CoinEx Global Limited

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment