imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

CoinEx nie ustaje we wspieraniu świata blokchain, sponsorując wydarzenie Consensus 2022

image_5019524_28845527.jpg


HONG KONG, 24 czerwca 2022 r. /PRNewswire/ –Niedawno dobiegło końca wydarzenie Consensus 2022 – doroczna fiesta poświęcona kryptowalutom. Trzydniowy karnawał zakończył się w Austin, tętniącej życiem stolicy Teksasu, która nigdy nie śpi.

Występując w roli sponsora konferencji, CoinEx – znana na całym świecie platforma kryptowalutowa należąca do ViaBTC – spotkała się z ponad 15 tys. „krypto-entuzjastów” z całego globu, aby dyskutować na tematy budzące obecnie największe zainteresowanie, takie jak Web 3, DeFi (finanse zdecentralizowane) czy metawersum. Spotkanie było okazją do zainicjowania burzy mózgów na temat przyszłości świata blockchain.

Organizatorem Consensus jest Coindesk, spółka medialna obsługująca największych graczy w branży blockchain. Od czasu zakończonej sukcesem pierwszej konferencji w 2015 r. wydarzenie przyciąga praktyków z branży kryptowalut, inwestorów oraz zastępy „wyznawców” kryptowalut z całego świata, którzy chcą wziąć udział w dyskusjach na temat przyszłości branży.

Na konferencję zaproszono szerokie grono znakomitych gości, w tym wysokich urzędników państwowych, takich jak zastępca sekretarza skarbu USA Wally Adeyemo, były kandydat na prezydenta Stanów Zjednoczonych i na burmistrza Nowego Jorku Andrew Yang, burmistrz Austin Steve’a Adlera, a także liderów branży, wśród których znaleźli się m.in. dyrektor generalny giełdy FTX Sam Bankman-Fried i dyrektor generalny Coindesk Kevin Worth.

Przeszło 500 prelegentów wspólnie z 15 tys. uczestników rozmawiało na różne tematy, które obecnie budzą największe zainteresowanie, w tym na temat szans i zagrożeń związanych ze zdecentralizowanymi autonomicznymi organizacjami (DAO), powstania metawersum czy kryptowalut w kontekście wojen.

Jako sponsor konferencji CoinEx czynnie uczestniczyła w wydarzeniu, prowadząc pogłębione dyskusje z inwestorami i praktykami z branży blockchain.

CoinEx to założona w grudniu 2017 r. międzynarodowa giełda kryptowalut należąca do ViaBTC Group. Platforma dostępna jest w 16 językach i ma w swojej ofercie takie produkty i usługi jak transakcje na rynku kasowym i terminowym, margin trading, wydobycie, automatyczna animacja rynku (AMM) czy CoinEx Dock. Zapewnia ona sprawną, bezpieczną i niezawodną obsługę dla ponad 3 mln użytkowników z przeszło 200 państw i regionów, którzy uczestniczą w obrocie kryptowalutami.

Doroczny karnawał kryptowalut Austin Blockchain dobiegł wprawdzie końca, jednak rozwój świata blockchain wciąż wymaga podejmowania wspólnych wysiłków przez entuzjastów kryptowalut z całego świata. Tymczasem również CoinEx w dalszym ciągu będzie skupiać swoje działania na branży blockchain. Działając w ramach przełomowego fintechu, CoinEx wspiera rozwój blockchain i buduje lepszą przyszłość za pośrednictwem tej technologii, realizując tym samym misję wyrażoną hasłem „Z bitcoinem ku lepszemu światu”.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1839164/image_5019524_28845527.jpg 

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1839165/image_5019524_28845919.jpg 

Źródło: CoinEx Global Limited

KONTAKT:
xingna Fiona
e-mail: [email protected]   

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment