imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Cognizant prezentuje opartego na AI Asystenta Innowacji, opracowanego we współpracy z Microsoftem, który ułatwi pracownikom Cognizant wprowadzanie innowacji

Cognizant_Logo_0.jpg


TEANECK, New Jersey, 16 stycznia 2024 r. /PRNewswire/ — Cognizant (Nasdaq: CTSH) ogłosił współpracę z Microsoftem w sprawie wdrożenia Asystenta Innowacji, narzędzia działającego w oparciu o AI, opracowanego na bazie usługi Microsoft Azure OpenAI Service, które uzupełni wewnętrzny program innowacji firmy Cognizant – Bluebolt.

Asystent Innowacji jest pionierskim narzędziem zaprojektowanym z myślą o wykorzystaniu wiedzy firmowej i umożliwieniu zespołom pracowników Cognizant podniesienia kreatywności i innowacyjności, aby rozwiązywać problemy klientów z różnych branż. Wprowadzenie Asystenta stanowi przykład zaangażowania Cognizant w zmienianie oblicza współpracy między człowiekiem, a maszyną za pośrednictwem AI oraz rozwijanie wiedzy i innowacyjności z wykorzystaniem rozległej wiedzy technicznej i branżowej spółki.

„Kreatywność i oryginalność personelu Cognizant jest jednym z elementów, który wyróżnia nas w branży, a nasz Asystent Innowacji stanowi przełomowe rozwiązanie do tworzenia i wdrażania pomysłów – powiedział Ravi Kumar S, dyrektor generalny Cognizant. – Wspólnie z Microsoftem wykorzystujemy potencjał generatywny AI, żeby zrewolucjonizować nasze podejście do innowacji, abyśmy my i nasi klienci mogli dotrzymać kroku dynamicznie zmieniającemu się środowisku biznesowemu”.

Asystent Innowacji jest integralną częścią oddolnego ruchu na rzecz innowacji spółki Cognizant Bluebolt, który zapewnia pracownikom Cognizant w dowolnym miejscu i na dowolnym poziomie możliwość udziału w procesie innowacji od powstania pomysłu po jego wdrażanie. Wykorzystanie potencjału generatywnego AI w ramach Bluebolt pomoże pracownikom Cognizant stworzyć wyjątkowe połączenie wirtualnego asystenta z rzeczywistym wsparciem, czerpiąc z pełni wiedzy specjalistycznej spółki i jej zdolności do innowacji, z korzyścią dla klientów.

„To niesamowite, że możemy obserwować możliwości generatywne AI, jeśli chodzi o wdrażanie innowacji na rożnych poziomach organizacji za pośrednictwem Asystenta Innowacji Cognizant. Spółka wykorzystała AI, aby stworzyć platformę, która pozwala odkryć potencjał pracowników i zespołów – powiedział Puneet Chandok, prezes Microsoft w Indiach i Azji Południowej. – Platforma Cognizant bazująca na usłudze Microsoft Azure OpenAI Service jest czynnikiem zwiększającym potencjał, który da klientom dostęp do wniosków z danych przedsiębiorstwa i umożliwi im dotrzymanie kroku stale rozwijającemu się środowisku cyfrowemu”.

Cognizant działa na rzecz utrzymania najwyższych standardów odpowiedzialnej i etycznej AI, koncentrując się na bezpieczeństwie, ochronie, prywatności, przejrzystości i inkluzywności. Asystenta Innowacji zaprojektowano w celu tworzenia pomysłów i rozwiązań w oparciu o kontekst, jednocześnie zabezpieczając informacje wrażliwe i poufność danych klienta.

Więcej informacji na temat podejścia Cognizant do generatywnej AI i zobowiązania spółki do odpowiedzialnego wykorzystania AI można znaleźć tutaj.

Cognizant

Cognizant (Nasdaq: CTSH) konstruuje nowoczesne przedsiębiorstwa. Pomaga klientom modernizować technologie, rekonceptualizować procesy i transformować usługi w celu zachowania przewagi konkurencyjnej w dynamicznie zmieniającym się świecie. Ułatwia codzienne życie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.cognizant.com lub @cognizant.

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1794711/Cognizant_Logo.jpg 

Źródło: Cognizant

KONTAKT:

Europa / APAC

Christina Schneider

e-mail: [email protected] 

USA

Ben Gorelick

e-mail: [email protected] 

Indie

Rashmi Vasisht

e-mail: [email protected] 

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment