imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Co oglądać w czasach pandemii? – Wolna Polska – Wiadomości

20201106233237_pexels-photo-1040159.jpeg-1200x630.jpg


Czasy pandemii są ciężkie niemal dla nas wszystkich. Powinniśmy spędzać każdy dzień w domu, często z rodziną, ale również i sami. Dlatego wieczory mogą się dłużyć i upływać w nieprzyjemnej atmosferze, zwłaszcza w czasie sezonu jesienno-zimowego, kiedy zmrok nadchodzi znacznie szybciej. Jednak możemy wykorzystać ten czas na drobne przyjemności i zasłużony odpoczynek po dniu pracy zdalnej lub zajęciach czy lekcjach online. Chwila dla siebie i odpoczynku jest niezwykle ważna tak samo jak dbałość o zdrowie psychiczne w tych nieprzyjemnych czasach.  A co może być lepszym odpoczynkiem dla ciała i umysłu niż odcinek lub dwa ulubionego serialu online?

Cudze chwalicie, swojego nie znacie

Obecnie na polskich stronach streamingowych możemy znaleźć całkiem sporo rodzimych produkcji dostępnych od ręki. Na stronach tj. Ipla czy Player.pl mamy dostęp do szeregu produkcji i seriali kompletnie za darmo i w każdej chwili. Oglądanie seriali w internecie na platformach VOD zapewnia możliwość oglądania o dowolnej porze i zachciance – w czasie przerwy w pracy lub wieczorem po całym dniu. Jakie najpopularniejsze produkcje i seriale za darmo możemy znaleźć w internecie? Zanim zobaczycie poniższe seriale, zachęcamy do zobaczenia strony Seriale.best – Najlepsze seriale online za darmo i bez limitu ponieważ posiadają oni ogromną bazę z serialami, jak również bloga, na którym dowiecie się paru ciekawostek!

 • Przyjemne produkcje na leniwy, odprężający wieczór z rzeczywistymi bohaterami za którymi będziemy trzymać kciuki: Hotel Paradise, Top Model, Love Island, Rolnik szuka żony
 • Znane, klasyczne polskie seriale z wieloletnią tradycją: Świat według Kiepskich, Na Wspólnej, BrzydUla
 • Kuchenne zmagania i walki: Master Chef, Top Chef, Kuchenne Rewolucje

Co oglądać na Netflix?

Oglądając seriale na darmowych stronach VOD musimy się liczyć głównie z polskimi produkcjami i częstymi blokami reklamowymi. Dla niektórych oglądanie wyżej wymienionych produkcji może stanowić świetne zakończenie dnia. Jednak jeżeli chcemy zapoznać się ze światowymi produkcjami i premierami, zazwyczaj będziemy musieli zaopatrzyć się w abonament na którąś ze stron VOD. Obecnie faworytem wciąż wydaje się Netflix, który oferuje dość tanią subskrypcję w zamian za ogromny wybór produkcji. A oto krótka lista z tym, co można na nim oglądać w długi wieczór w czasie pandemii.

 • Netflix może pochwalić się ogromną wprost ilością seriali i systematycznie zwiększa swoją kolekcję. Jeżeli zależy nam na obejrzeniu najnowszych produkcji, wystarczy, że wejdziemy w odpowiednią zakładkę na stronie głównej i poszukamy, co nas interesuje. Praktycznie co miesiąc aktualizuje swoją kolekcję.
 • Netflix oferuje również klasykę światowych seriali. Na pandemiczne wieczory najlepiej sprawdzą się długie serię z zakończoną historią. Do takich mogą należeć: Breaking Bad, Star Trek czy Friends
 • Możemy również przebierać w całej gamie animacji. Od BoJacka Horsemana, przez anime tj. Death Note czy One Punch Man, po piękne historie dla najmłodszych (nie tylko) – Avatar: Legenda Aanga albo Smoczy Książę

Top 5 najpopularniejszych seriali na Netflixie (jesień 2020)

Na serwisie również często aktualizowana jest lista najpopularniejszych pozycji w danym dniu seriali online. Obecnie w liście znajdują się:

 • Gambit królowej – historia oparta na faktach o genialnej dziewczynie, która próbuje zostać mistrzynią w szachach
 • Barbarzyńcy – historia trzech osób po walce German z Rzymianami w Lesie Teutoburskim
 • Psi patrol – humorystyczna pozycja dla najmłodszych
 • Sposób na morderstwo – wysoko oceniany serial prawniczy wchodzący z przytupem wraz z nowym sezonem
 • Ku jezioru – dramatyczna walka ludzi o przetrwanie w czasie straszliwej epidemii

 


Source link

Leave a Comment