imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Co czeka widzów w Wielkanocny Poniedziałek? Rodzice na pewno odpoczną

1oc9b3ecvgogxsgpo2z7q6y1iwisigwo.jpg


Doskonała rozrywka dla całej rodziny. Od wczesnego świątecznego poranka do głównego wieczornego seansu zaprezentujemy animowane i aktorskie przeboje kinowe słynnej wytwórni. Ukoronowaniem tego święta jest premierowy pokaz filmu „Iniemamocni 2” na antenie otwartej w Polsce. 13 kwietnia zapraszamy na Dzień Disneya do Telewizji POLSAT.

Dzień Disneya w Polsacie po raz drugi! Pierwsza edycja tego filmowego wydarzenia na naszej antenie to był niebywały sukces. Po roku, również w Wielkanoc powracamy z tą ideą i w Wielkanocny Poniedziałek (13 kwietnia br.). Pokażemy filmy z optymistycznym przesłaniem i mnóstwem pozytywnych emocji. 

 

Polsat był najchętniej oglądaną stacją telewizyjną w Wielkanoc 2019. „Piękna i Bestia” była świątecznym hitem nr 1 i najbardziej spodobała się widzom spośród wszystkich świątecznych propozycji polskich telewizji. Wierzymy, że powtórzymy sukces, bo Dzień Disneya w Polsacie to doskonała rozrywka dla całej rodziny!

 

 

Dzień Disneya w Polsacie 2020 to idealne filmowe propozycje do oglądania w domowym zaciszu, w rodzinnym gronie. Rozpoczynamy od zaproszenia dla naszych najmłodszych widzów na premierę animowanej baśni pt. „Dzwoneczek i bestia z Nibylandii” (g. 7:50).

 

Potem będzie pełna ciepła i humoru nowa wersja baśniowej opowieści o Roszpunce w animowanym musicalu pt. „Zaplątani” (g. 9:30).

 

Dowcipnym dopełnieniem tej historii jest krótka animacja pt. „I żyli długo i zaplątani” (g. 11:35).

 

Dla fanów motoryzacji i nie tylko przygotowaliśmy trzecią część kinowego hitu Disneya i Pixara o niezwykłych przygodach samochodu wyścigowego i jego dzielnej ekipy – „Auta 3” (g. 11:50).

 

Popołudnie tego wyjątkowego dnia to prawdziwa filmowa uczta, bo upłynie pod znakiem wystawnej, ekstrawaganckiej, z plejadą gwiazd w obsadzie i w reżyserii jednego z najbardziej oryginalnych twórców kina – adaptacji powieści: „Alicja w Krainie Czarów” (g. 14:00) i „Alicja po drugiej stronie lustra” (g. 16:20).

 

Następna pozycja w programie to krótkometrażowa animacja z dreszczykiem i galerią ulubionych bohaterów – „Toy Story: Horror” (g. 19:40).

 

Ukoronowaniem tego niezwykłego dnia będzie kolejna przebojowa animacja Disneya i Pixara pt. Iniemamocni 2(g. 20:10), czyli dalsze przygody najbardziej niezwykłej rodziny na świecie, której członkowie mają supermoce i walczą z przestępcami, bawią i uczą, że rodzinne więzi są najważniejsze. Premiera tego filmu w Polsacie to zarazem pierwszy pokaz na antenie otwartej w naszym kraju. Zapowiada się dzień pełen filmowych wrażeń!

sgo/ Polsat

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment