imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Cisza wyborcza o Konfederacji

aguj

Strona główna > Polska > Cisza wyborcza o Konfederacji Cisza wyborcza o Konfederacji Jacek Polska 6

Już w niedzielę w Polsce odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. Będzie to prawdziwy i miejmy nadzieję realny, pomiar rzeczywistych sympatii wyborców. Interesująco wygląda też perspektywa dobrego rezultatu formacji, która była zwalczana przez wszelkie partie okragłostołowe, czyli Konfederacji.

Pluralizm polityczny w Polsce nie istnieje. Formacja polityczna, która ma w niektórych badaniach opinii publicznej od 6 do 8 procent głosów jest konsekwentnie bojkotowana w mediach należących do pogrobowców zmowy Okrągłego Stołu.

Przez większość kampanii wyborczej udawano, że nie ma takiego ogólnokrajowego komitetu wyborczego jak Konfederacja. Gdy Internet znowu pokazał siłę i mimo brutalnego zamilczenia, Polacy zaczęli odwracać się od PiS, który, delikatnie mówiąc, nie spełnił pokładanych w tej formacji nadziei.

Na dodatek widmo bezspadkowych roszczeń organizacji żydowskich stało się realne. To kolejna teoria spiskowa, która spektakularnie się odspiskowała. Dzięki Konfederacji stało się jasne, że temat istnieje, jest realny, a rząd dogaduje się na realizację niemal rozbiorowego scenariusza, ale dopiero po wyborach.

Gdy okazało się, że mimo blokady informacyjnej, a może właśnie przez nią, popularność prawdziwie prawicowego komitetu wyborczego rośnie, zaczęły się serie ataków, które trwały do końca kampanii wyborczej i to przy braku możliwości jakiegokolwiek ustosunkowania się do wyssanych z brudnego palca zarzutów.

Do samego końca kampanii obie okragłostołowe formacje dodawały swoje podejrzane “sondaże”, które miały za zadanie wykreowanie rzeczywistości, poprzez zasugerowanie wyborcom, kogo warto popierać, a kogo nie.

Mimo szczelnego kordonu medialnego przemilczenia względem Konfederacji, środowisku temu udało się dotrzeć z przekazem do bardzo wielu Polaków. Coraz większa panika obecnych formacji politycznych, które do końca atakują Konfederację świadczy o tym to, że w tych czasach nie da się zamilczeć konkurencji nawet antydemokratycznie pozbawiając ją głosu.

Dzisiaj o północy rozpoczyna się tak zwana “cisza wyborcza”. Jakakolwiek agitacja będzie zabroniona. Ten nieżyciowy paragraf jest coraz bardziej groteskowy, zwłaszcza w erze internetu. Zamiast go jednak eliminować kultywuje się ten zwyczaj, udając, że jest podstawą demokracji.

Patrz także ” Folksdojcze, targowiczanie i szabesgoje “

Za: https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/cisza-wyborcza-o-konfederacji

24.05.2019

Jacek debilizacja społeczeństwfarsa niepodległościfikcja wyborówkomedia demokracji
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment