imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

Chińska marka CHiQ globalnym sponsorem Borussii Dortmund

image1.jpg


Fot. PR Newswire/Changhong Europe

BERLIN, 9 sierpnia 2021 r. /PRNewswire/ — Borussia Dortmund (BVB), jeden z najbardziej utytułowanych europejskich klubów piłkarskich, oficjalnie ogłosił nawiązanie nowego partnerstwa z CHiQ, w ramach którego chińska marka od 9 sierpnia 2021 r. stanie się globalnym sponsorem zespołu. Zgodnie z umową, oba podmioty będą współpracować w kierunku podniesienia atrakcyjności meczów dla fanów futbolu i konsumentów.

BVB i CHiQ będą razem dążyć do podniesienia jakości oferowanych doświadczeń, marketingu marki i zaangażowania w mediach społecznościowych. Wykorzystując stacje telewizyjne, internet i kanały społecznościowe, CHiQ planuje promować swoją markę i produkty premium wśród odbiorców ze stadionu BVB Signal Iduna Park oraz fanów piłki nożnej na całym świecie.

Umowa toruje drogę do promocji pełnej oferty CHiQ, od telewizorów, poprzez lodówki i zamrażarki, aż po monitory i przenośne klimatyzatory. Partnerstwo pozwoli ChiQ na zapewnienie optymalnych wrażeń oglądania meczów w domu dla fanów niemieckiego zespołu dzięki rewolucyjnym technologiom, które firma zintegrowała ze swoimi sprzętami, szczególnie telewizorami.

„Jesteśmy niezwykle podekscytowani możliwościami, jakie otwiera przed nami współpraca z BVB, jednym z najbardziej utytułowanych klubów piłkarskich świata, który bardzo wiele uwagi poświęca dbaniu o rozwój młodych talentów – powiedział Wu Jianbo, dyrektor generalny International Brand Operations Center (Międzynarodowego Centrum Działalności Marek) w Changhong. – To podejście jest zbieżne z filozofią naszej nowej przystępnej cenowo oferty CHiQ: ‘+More’.”

„Cieszymy się, że możemy przyjąć CHiQ do naszej wielkiej rodziny już trzeci rok z rzędu – powiedział Hanns Sieger, dyrektor ds. partnerstw międzynarodowych Borussi Dortmund. – Nasza kompleksowa współpraca pozwoli obu stronom na eksplorowanie nowych możliwości”.

Marka CHiQ została utworzona w 2014 r. przez Changhong, znanego chińskiego dostawcę artykułów użytkowych. Założona w 1958 r. i działająca już od 63 lat spółka Changhong rozwinęła się w zintegrowaną wielonarodową grupę, która specjalizuje się w działalności badawczo-rozwojowej oraz produkcji elektroniki użytkowej oraz związanych z nią kluczowych podzespołów. Wartość marki Changhong wzrosła w 2021 r. do niebotycznej kwoty 27 mld dolarów amerykańskich.

Nieprzerwanie angażując się w tworzenie połączonych domowych systemów elektronicznych, w których centrum jest człowiek, marka CHiQ zaznaczyła swoją obecność już w 11 krajach europejskich od czasu wejścia na ten rynek w 2017 r. Marka planuje w sposób ciągły zwiększać zasięg swojej działalności w regionie, skupiając się szczególnie na Włochach, Portugalii i Wielkiej Brytanii. CHiQ oczekuje, że umowa z BVB znacząco zwiększy rozpoznawalność marki w całej Europie.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1589793/image1.jpg

Źródło: Changhong Europe

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment