imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

CDC – Istnienie covid-19 opiera się na wierze a nie na faktach. Terror na corocznym sezonie przeziębień – Wolna Polska – Wiadomości

a-11.jpg


Amerykańska organizacja zdrowia CDC przyznała, że cała hupca z pandemią jest zbudowana na wierze, a nie na nauce. Nie wiadomo czy wirus istnieje, ponieważ nikt nie zdołał go całkowicie wyizolować. Nie wiadomo dokładnie, co jest mierzone PCR testem. Przypuszcza się tylko, że NOWY wirus, którego egzystencje nie udowodniono. Zabawne. Ponieważ PCR- testem mogą być mierzone jakieś tam odpady RNA po zwykłych przeziębieniowych, niegroźnych korona wirusach.

scribd.com/…l-Time-RT-PCR-Diagnostic-Panel
Być może mamy do czynienia ze zwykłą coroczną falą zachorować na infekcje dróg oddechowych, która jest sprzedawana, jako NOWY wirus, który jest dobrze znany dla naszych limfocytów. To by tłumaczyło tą dużą udowodnioną odporność społeczeństwa na korona wirusa, która wynosi, jak badania wykazały, ponad 80%.

Ten teatrzyk ze kolorowymi strefami to nic innego jak niewidzialne ogrodzenie dla bydła, które powoli jest przyzwyczajane do pogodzenia się z tym, że mamy do czynienia z dawno oczekiwanym resetem gospodarczym zorganizowanym przez oligarchów finansowych, którego konsekwencją ma być likwidacja pieniądza gotówkowego i smycz elektroniczna.
salon24.pl/…ystencja-sars-cov-2-wedlug-cdc

CDC przyznaje w dokumencie, że nie ma mierzalnego wirusa
————————————————————————————————————————
CDC o teście PCR: „Wykrycie wirusowego RNA nie może wykazać obecności zakaźnego wirusa lub że 2019-nCoV jest przyczyną objawów klinicznych ”
————————————————————————————————————————
„Covid-19 to nieograniczona broń biologiczna”, powtarza się ponownie w wielu alternatywnych mediach. Ujawnił to dezerter chiński naukowiec . Naprawdę? Ukryty głęboko w oficjalnym dokumencie o Covid-19 , CDC (Amerykańska organizacja zdrowia ) dosłownie przyznał 3 miesiące temu, że nie ma mierzalnego wirusa . Przeczytaj to ponownie uważnie: nie jest możliwe wyizolowanie, a tym samym zademonstrowanie wirusa SARS-Cov-2. CDC przyznaje również, że testy koronowe PCR nie wykrywają zakaźnego wirusa i NIE MOGĄ powiedzieć, że koronawirus powoduje hospitalizację osób z objawami grypopodobnymi.

W ostatnich miesiącach częściej widzieliśmy, że przebieg choroby, objawy i uszczerbek na zdrowiu pod każdym względem odpowiadają zwykłej grypie, a oficjalne statystyki USA pokazują, że „korona” jest nawet znacznie mniej śmiertelna niż przeciętna grypa sezonowa . „Brak dostępnych mierzonych obiektów wirusów z 2019-nCoV”

Na stronie 39 panelu diagnostycznego CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) Real-Time RT-PCR (13 lipca), w sekcji „ Charakterystyka wydajnościowa ”: ” Ponieważ nie ma obecnie oznaczonych ilościowo izolatów wirusa 2019-nCoV dostępne, testy (testy diagnostyczne) przeznaczone do wykrywania RNA 2019-nCoV zostały przetestowane przy użyciu scharakteryzowanych zapasów pełnej długości RNA transkrybowanego in vitro… ”

Chodzi głównie o to: „Ponieważ w tej chwili nie są dostępne żadne skwantyfikowane (= zmierzone) izolowane obiekty wirusa z 2019-nCoV …” Innymi słowy: CDC, jako jeden z wiodących autorytetów medycznych na świecie, NIE MOŻE WYKRYWAĆ (żywego) WIRUSA . Pomimo wszelkiego rodzaju dzikich roszczeń na całym świecie, nikt nie był w stanie wyizolować tego wirusa koronowego. Dlatego nie ma bezpośrednich naukowych dowodów na to, że ten wirus naprawdę istnieje . Jednak CDC i WHO twierdzą, że te dowody „nie są konieczne”, aby móc mówić o SARS-CoV-2.

Twórca testu PCR nazwał użycie, tych testów do wykrywania wirusów „wstydem” W ten sposób CDC potwierdza to, co pisaliśmy od miesięcy, twardy fakt, który został nazwany przez media i politykę „ teorią spiskową ”, a mianowicie, że test PCR wykorzystany do wykrycia (nigdy nie wyizolowanego) wirusa SARS-CoV-2, szuka tylko cząsteczek RNA, które mogą pochodzić od wirusa, którego istnienie nie zostało zatem obiektywnie wykazane.

Wykorzystanie do tego testu PCR, a następnie przerażenie populacji „rosnącą liczbą infekcji”, sprowadza się do czystej średniowiecznej szarlatanerii i folkloru. Twórca testu PCR, który otrzymał za niego Nagrodę Nobla, powiedział w 2018 roku, że wstydził się swoich kolegów w naukowym świecie medycznym, ponieważ używali jego testu PCR do wykrywania infekcji wirusowych, podczas gdy ten test powiedział, że według NIE MOŻNA tego zrobić i NIE jest do tego przeznaczone.

W związku z tym, w ramach Ograniczeń, CDC musi uznać, że „ wykrycie wirusowego RNA nie może wykazać obecności zakaźnego wirusa lub że 2019-nCoV jest przyczyną objawów klinicznych ”. A poza tym „Ten test nie może wykluczyć innych chorób wywołanych przez inne patogeny bakteryjne lub wirusowe”.
Innymi słowy: nie możemy udowodnić, że ludzie, którzy chorują, są hospitalizowani i bardzo rzadko umierają, zachorowali na SARS-CoV-2. Równie dobrze może to być inny wirus lub bakteria.

Konto bankowe z 800 euro nie dowodzi, że posiadasz 20 milionów

Podsumowując, to, co dzieje się tylko w przypadku testu PCR, polega na tym, że cząsteczki RNA wirusa są wykrywane i umieszczane w hodowli. Te cząsteczki RNA porównuje się ze składem różnych innych powszechnych wirusów w ludzkim ciele (wirusy grypy, inne koronawirusy itp.), A także z komórkami ludzkimi. Jeśli wykryto wystarczającą różnicę, podjęto decyzję, że te cząstki muszą pochodzić z nowego wirusa koronowego. Decyzja ta jest następnie nazywana dowodem.

Twierdzenie, że test PCR wykazuje infekcję koronawirusem, jest równie absurdalne, jak twierdzenie, że masz 20 milionów na rachunkach bankowych, ale nie wiadomo dokładnie, gdzie. Jeśli nie wiesz, gdzie odłożyłeś te 20 milionów, a na Twoim wyciągu bankowym jest naprawdę tylko 800 euro, to te 20 milionów w ogóle nie istnieje. Twoja rodzina i przyjaciele śmialiby się z ciebie, gdybyś powiedział, że 800 $ to „dowód”, że faktycznie posiadasz 20 milionów dolarów.

Założenia i symulacje nie są nauką i nie są dowodem

„Wirus Covid-19 jest gdzieś w naszym materiale”, twierdzą władze polityczne i medyczne. – Po prostu jeszcze nie byliśmy w stanie tego usunąć. Ale wiemy, że tam jest i wiemy też, jak to wygląda ”. NIE, tego NIE wiesz i sam to przyznajesz – ukryte głęboko w dokumentach. To tylko ZAŁOŻENIE bez żadnych twardych dowodów naukowych. „Ale naukowcy powiedzieli, że wyizolowali wirusa już w marcu…” Nie. Oni twierdzą więc, przypuszczalnie dlatego, że zostały one jawnie lub niejawnie pouczeni, aby wykazać wirusa. Towarzyszą temu piękne animacje komputerowe, które fałszywie dają widzom wrażenie, że jest to mikroskopijny obraz prawdziwego wirusa.

Ale założenia i symulacje nie są nauką i nie są dowodem.

– A co z tymi ludźmi w szpitalu? Są naprawdę chorzy, prawda? Tak. Ale nie częściej i nie gorzej niż w innych latach, kiedy napływ do szpitali osób z objawami grypopodobnymi tradycyjnie ponownie wzrasta jesienią. Obecnie jedna naklejka jest automatycznie umieszczana na prawie wszystkich chorych: korona ”.

Spisek dotyczący chińskiej broni biologicznej?

Inną możliwością, która pojawiła się wkrótce po wybuchu korony w Wuhan, jest to, że wirus jest chińską bronią biologiczną. Jednak „zbłąkany” chiński naukowiec, który teraz ponownie propaguje swój spisek dotyczący broni biologicznej , mógł równie dobrze zostać wezwany przez Pentagon i / lub opłacony przez amerykańską elitę za wysunięcie tych zarzutów. Czemu? Aby usprawiedliwić przyszłą wojnę z Chinami.

Szanse na śmierć są i tak bardzo minimalne

Nawiasem mówiąc, CDC pisze w raporcie, że w celu zwiększenia szans na wykrycie tzw. Infekcji covid-19 należy pobierać próbki zarówno z górnych, jak i dolnych dróg oddechowych (a nie tylko trochę śluzu z nosa lub gardła), a najlepiej także mocz i kał . Na stronie 44 można zobaczyć w tabeli, że spośród 2071 zbadanych próbek zakażeń z podejrzeniem koronawirusa, tylko 49 (2,4%) faktycznie dało wynik pozytywny. Spośród tych 49 tylko 17 pacjentów (0,8%) było pewnych, że mają wirusa.
Jednak samo CDC nie jest tego „pewne”: „Fałszywie dodatnie wyniki testów są bardziej prawdopodobne, jeśli częstość występowania jest umiarkowana lub niska”. 2,4% to rzadkie rozpowszechnienie, co z definicji oznacza, że przynajmniej bardzo duży odsetek jest fałszywie dodatni. Ten ustalony fakt sprawia, że test PCR nadaje się tylko do pojemnika na odpady.

Jeśli następnie zobaczysz w powyższym oświadczeniu CDC, jakie jest prawdopodobieństwo, że zarażeni ludzie przeżyją tego rzekomego wirusa, możesz obliczyć, że z tych 17, co najwyżej 1 (= 0,005% całkowitej liczby zbadanych próbek) ma wyjątkowo małą szansę na zarażenie. (raczej: umrzeć z powodu czegoś). Mimo to ten koronawirus jest nadal przedstawiany i traktowany jako najbardziej niebezpieczny w historii i wykorzystywany jako pretekst do zamknięcia całej naszej gospodarki i społeczeństwa, powodując ogromne szkody, które można wykazać, a które są oficjalnie zgłaszanymi szkodami ten magiczny wirus już znacznie przekracza.

Czyste oszustwo, aby wypełnić cele elitarnego kultu klimatycznego

Wniosek: pandemia covid-19 była od samego początku czystym oszustwem, zwodniczym mistyfikacją przeprowadzoną na bezprecedensową skalę , tylko po to, by ponownie uratować bankrutujące banki surowymi, niszczycielskimi środkami i bezwstydnymi błędami, a jednocześnie komunistycznymi wizjami. niewielkiego elitarnego klubu, który będzie miał głębokie, niezwykle bolesne i trwałe konsekwencje dla 99% ludzi w najbliższych latach.

Wiara w antropogeniczne (spowodowane przez człowieka) zmiany klimatyczne stają się nową religią, po raz pierwszy napisałem około 11 lat temu („Global Warming Made Up Hoax to Create One World Government”, 2009-08-15). Klub Rzymski, założony w 1968 roku przez Davida Rockefellera, ogłosił to już w1990 roku.

Na stronie 75 The First Global Revolution zostało otwarcie stwierdzone, że ludność świata będzie przerażona całkowicie sfabrykowanym problemem klimatycznym (CO2), tak że ludzie i kraje ostatecznie zaakceptują centralny dyktatorski rząd światowy ONZ. Nie trzeba dodawać, że ten 30-letni plan jest realizowany w sposób zrozumiały.

Teraz, gdy korona została dodana do tego komunistycznego programu klimatycznego, rzeczywistość jest jeszcze gorsza, niż mogłem sobie kiedykolwiek wyobrazić: stała się KULTEM, SEKTĄ.

I ta sekta, z pomocą bezprecedensowej masowej hipnozy i psychozy, zdołała zdobyć tak niezwykłą moc, że nasze przetrwanie jako ludzkości znalazło się w poważnym niebezpieczeństwie.

https://gloria.tv/post/QpvhtHza87dp1mPFjE7L1riTy

 

CDCRockefeller


Source link

Leave a Comment