imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Cavli Wireless rozpoczyna w Indiach produkcję modułów IoT LPWAN, LTE i 5G w oparciu o układy scalone firmy GCT Semiconductor

Facebook-03.jpg


Business Wire/Cavli Wireless, Inc.

Zintegrowane w eSIM moduły IoT LTE/LPWAN firmy Cavli będą pierwszym rozwiązaniem do komunikacji bezprzewodowej zaprojektowanym i wyprodukowanym w Indiach, które pozwoli na wdrożenie zastosowań Internetu Rzeczy (IoT) w inteligentnych miastach, branży motoryzacyjnej, energetyce i usługach komunalnych, produkcji, służbie zdrowia i rolnictwie na całym świecie”.

SAN JOSE, Kalifornia –(BUSINESS WIRE)– Cavli Wireless, nawiązał współpracę z GCT Semiconductor i uzyskał licencję na układy scalone do produkcji modułów IoT LPWAN, LTE i 5G w Indiach. Jest to pierwsza taka inicjatywa w Indiach obejmująca produkcję modułów IoT LTE/LPWAN klasy przemysłowej. Indie są wschodzącym ośrodkiem rozwijania produktów IoT na światowy rynek, a moduł IoT zaprojektowany, opracowany i wyprodukowany w Indiach to znakomita wiadomość dla obecnych klientów firmy Cavli.

Niniejszy komunikat prasowy zawiera materiały multimedialne. Pełna wersja dostępna jest pod adresem: https://www.businesswire.com/news/home/20210125005181/en/

GCT Semiconductor, Inc. projektuje i rozwija innowacyjne układy LTE dla branży łączności bezprzewodowej 4G LTE, LPWAN i 5G.

Najciekawszy owoc tej współpracy, Moduł LTE CAT M1/NB1/NB2 C42GM Smart IoT oparty na GCT GDM7243i, posiada zintegrowany eSIM, GNSS, kontroler CAN i BLE-4.2, co czyni z niego spełnienie marzeń wszystkich producentów rozwiązań do śledzenia zasobów i dla branży motoryzacyjnej. Inteligentny moduł C42GM jest także zgodny z Sigfox, co czyni z niego atrakcyjne rozwiązanie dla organizacji koncentrujących się na łączności hybrydowej. Inteligentny moduł do globalnej łączności C42GM ze zintegrowaną kartą eSIM może płynnie obsługiwać szeroki zakres zastosowań/przypadków użycia LPWAN obejmujący urządzenia śledzące i noszone, inteligentne liczniki mediów i inne rozwiązania oparte na sensorach dla inteligentnych miast.

Nieprzerwanie rozwijająca się branża łączności bezprzewodowej, która nabrała ostatnio jeszcze większego tempa na skutek wynikającej z pandemii przyspieszonej cyfryzacji, może zbudować status Indii jako światowego ośrodka produkcji dla rynków rozwiniętych. Bieżące partnerstwo z GCT Semiconductor sprawi, że Cavli Wireless stanie się preferowanym globalnym partnerem dla wielu korporacyjnych projektów IoT, gdzie rynek zgłasza zapotrzebowanie na silnie zintegrowane rozwiązania sprzętowe w zakresie łączności.

Obecnie prowadzone są wdrożenia pilotażowe u klientów z całego świata, a masowe dostawy pierwszego modułu IoT opracowanego w ramach partnerstwa ruszą na całym świecie w pierwszym kwartale 2021 r.

Producenci rozwiązań IoT zainteresowani przedsprzedażą Zestawu Ewaluacyjnego mogą kliknąć w niniejszy link.

Zobacz najnowsze wiadomości i aktualizacje Cavli Wireless tutaj.

Cavli Wireless, Inc.

Cavli Wireless jest producentem komórkowych modułów IoT z siedzibą w San Jose w Kalifornii, który zmieścił w jednej platformie łączność IoT i zarządzanie danymi. Cavli projektuje i produkuje inteligentne moduły komórkowe IoT klasy przemysłowej, które podnoszą niezawodność urządzeń i przyspieszają procesy rozwijania produktów dla wielu zastosowań, w tym inteligentnego miasta, automatyzacji procesów przemysłowych, logistyki i transportu, służby zdrowia i bezpieczeństwa. Wszystkie inteligentne moduły opracowane przez Cavli zostały wyposażone w globalną łączność komórkową dzięki zintegrowanej funkcji eSIM, która zapewnia użytkownikom przystępne ceny transferu danych na całym świecie, uproszczone procesy zarządzania urządzeniami oraz scentralizowane zarządzanie subskrypcją za pośrednictwem własnego interfejsu chmurowego Cavli Hubble.

GCT Semiconductor, Inc.

GCT Semiconductor jest czołową firmą typu fabless zajmującą się projektowaniem i dostawą zaawansowanych rozwiązań w zakresie półprzewodników do urządzeń 4G LTE i 5G. Sprawdzone na rynku rozwiązania LTE firmy GCT zapewniają szybką i niezawodną łączność LTE dla wielu urządzeń komercyjnych, takich jak: smartfony, tablety, hotspoty, akcesoria USB, routery, zastosowania M2M itp. oferowanych przez największych na świecie operatorów Internetu w technologii LTE. Firma GCT oferuje rozwiązania LTE zoptymalizowane do Internetu Rzeczy (IoT). Rozwiązania typu SoC firmy GCT umożliwiają integrację funkcji radiowych, modemu pasma podstawowego i przetwarzania sygnału cyfrowego, oferując w ten sposób pełną platformę 4G i 5G na małej płytce krzemu o niewielkim zapotrzebowaniu na prąd, wysokiej wydajności, niezawodności i po okazyjnej cenie. Więcej informacji na stronie internetowej www.gctsemi.com.

Wersja źródłowa komunikatu w serwisie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20210125005181/en/

Źródło: Cavli Wireless, Inc.

KONTAKT:

Ajit Thomas

Współzałożyciel i dyrektor ds. marketingu

Cavli Wireless

e-mail: [email protected]

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 


Source link

Leave a Comment