imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Casio wprowadza nowe zegarki EDIFICE, w których zastosowano włókno węglowe 6K, opracowane we współpracy z zespołem Scuderia AlphaTauri

image_1_1.jpg


Zegarki dostępne będą w kolorze ciemnoniebieskim z akcentami fluorescencyjnymi.

TOKIO, 24 sierpnia 2021 r. /PRNewswire/ — Spółka Casio Computer Co., Ltd. ogłosiła dzisiaj rozszerzenie oferty wysokiej klasy chronografów EDIFICE, które wpisują się w koncepcję marki wyrażającej się w haśle „Prędkość i inteligencja”. W modelach EQB-1200AT, EFS-S580AT i EFR-571AT zastosowano tarcze wykonane z włókna węglowego 6K. Jest to już trzeci zestaw modeli opracowanych we współpracy z zespołem Formuły 1 (Formula OneTM) Scuderia AlphaTauri.

* Materiał utkany z filamentów, z których każdy zawiera 6 tys. włókien węglowych.

Scuderia AlphaTauri to zespół wyścigowy, w skład którego wchodzi wielu młodych i utalentowanych kierowców. Najnowocześniejsze technologie, z jakich korzysta Scuderia AlphaTauri, oraz jego zamiłowanie do prędkości sprawiają, że doskonale wpisuje się on w koncepcję marki EDIFICE. Casio jest oficjalnym partnerem zespołu od 2016 r., gdy jeszcze nosił nazwę Scuderia Toro Rosso.

Nowe zegarki EQB-1200AT, EFS-S580AT i EFR-571AT posiadają sprawdzoną tarczę z włókna węglowego 6K, będącą efektem wcześniejszej współpracy z Scuderia AlphaTauri. Zegarki bazują na technologii Formuły 1, w ich konstrukcji zastosowano bowiem te same wytrzymałe włókna węglowe, które wykorzystano w spoilerach i podłogach samochodów wyścigowych. Barwa ciemnoniebieska nadaje zegarkom ogólny ton, natomiast fluorescencyjna żółć – kolor odzieży roboczej noszonej przez mechaników zespołu po wyścigach – podkreśla kluczowe elementy takie jak obwódka tarczy, sekundnik, wskazówka czy przycisk stopera, zapewniając dobrą widoczność potrzebną do bezpiecznej pracy na padoku i w boksach.

Wszystkie trzy modele są wodoodporne do głębokości 100 metrów. W modelach EQB-1200AT i EFS-S580AT zastosowano szkło wykonane z bardzo wytrzymałego kryształu szafirowego, który zapewnia spokój nawet w najbardziej wymagających warunkach. EQB-1200AT dodatkowo wyposażony jest w funkcje Mobile Link, które automatycznie dostosowują ustawienia po sparowaniu ze smartfonem za pomocą specjalnej aplikacji, zapewniając precyzyjna kontrolę nad czasem ekipie technicznej, której praca musi być zaplanowana co do minuty. W aplikacji z łatwością można wybrać ustawienia czasu dla ponad 300 miast, co stanowi idealne rozwiązanie dla zespołu podróżującego po całym świecie.

Więcej informacji: https://www.casio-intl.com/asia/en/news/2021/0824_eqb-1200at/

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1596892/image_1.jpg

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1596891/EQB_1200AT_EFS_S580AT_EFR_571AT.jpg

KONTAKT: DZIAŁ PR CASIO, 81-3-5334-4830, [email protected] Państwa dane kontaktowe będą wykorzystane na potrzeby działań PR naszej firmy. Przed wysłaniem zapytania prosimy o zapoznanie się z naszą polityką ochrony danych i wyrażenie na nią zgody. Szczegółowe informacje dotyczące naszych procedur przetwarzania danych osobowych można znaleźć pod adresem https://world.casio.com/privacy/

Źródło: CASIO COMPUTER CO., LTD

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment