imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

CANAL+ łączy telewizję z VOD. Nowa usługa bez umowy, kabla i anteny

36174526_1_crop_300x168_afb2532d_CPO.jpg


CANAL+ stawia na doświadczenie i prezentuje nowe oblicze telewizji – prostej, intuicyjnej i dostosowanej do potrzeb widza. To nowoczesna usługa, z której można korzystać w dowolnym miejscu, czasie i na dowolnym urządzeniu (przez przeglądarkę internetową, aplikację mobilną na iOS i Android, aplikację w telewizorze z systemem Android TV oraz przez Apple TV). Wystarczy dostęp do internetu oraz podpięcie karty płatniczej, a przez pierwszy miesiąc testowanie CANAL+ jest całkowicie bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, teraz każdy może odtwarzać wybrane programy wyemitowane w telewizji nawet do 14 dni wstecz, cofać i pauzować ulubione programy na żywo, swobodnie przełączać się między ekranami, kontynuować odtwarzanie na innym urządzeniu czy pobierać treści na żądanie do pamięci urządzenia mobilnego. Paradoks zbyt dużego wyboru rozwiąże wyszukiwarka oraz zaawansowany system rekomendacji wspierany przez redakcję CANAL+. Poruszanie się po serwisie i wybór treści ułatwi również przejrzysty układ treści skatalogowanych tematycznie.

Oferta CANAL+ została podzielona na cztery wygodne pakiety tematyczne – FILM, SPORT, FUN&INFO, KIDS oraz bezpłatny pakiet FREE. Użytkownik może dowolnie konfigurować i zmieniać pakiety w zależności od swoich zainteresowań. W katalogu ponad 35000 treści znajdują się polskie i zagraniczne filmy, seriale, wydarzenia sportowe, dokumenty, programy publicystyczne i rozrywkowe oraz bajki dla dzieci od uznanych nadawców kanałów, w tym m.in. CANAL+, HBO, FOX, National Geographic, Paramount, History, Filmbox, BBC, TVN24 czy CNN, CANAL+ SPORT, nSport+, Eleven Sports, MiniMini+, TeleToon+, Cartoon Network, Nickelodeon, Disney i Boomerang.

Przez pierwszy miesiąc można korzystać z CANAL+ bezpłatnie. Rejestracja i oferta na stronie: https://ogladaj.canalplus.pl.


Source link

Leave a Comment