imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

C&A przedstawia nową strategię marki

DOC.20220915.43448507.1.jpg


• Wraz z nową kampanią marki „You Do You & We Do The Fashion”, C&A rozpoczyna dziś kolejny etap swojej strategii modernizacji.

• Repozycjonowanie podkreśla dążenie C&A do stania się europejską marką modową zorientowaną na klientów, którzy nie muszą wybierać pomiędzy ceną a nowoczesnym i naturalnym stylem.

• Podkreśla również nieustanne przywiązanie C&A do wartości, takich jak jakość i przystępność cenowa, ale również zrównoważony rozwój i inkluzywność.

Dusseldorf, 15 września 2022 r. – C&A rozpoczyna nową kampanię wizerunkową stanowiącą istotny element strategii transformacji. Podążając za kluczowym przesłaniem „You Do You & We Do The Fashion”, C&A chce umocnić swoją pozycję europejskiej marki modowej zorientowanej na klienta, zaspokajającej jego zapotrzebowanie na wygodne, stylowe i niedrogie ubrania. W ten sposób C&A podkreśla swoje nieustanne zaangażowanie w wartości, takie jak zrównoważony rozwój i inkluzywność.

Nowa strategia marki została stworzona w wyniku szeroko zakrojonego badania rynku, w którym przeprowadzono wywiady z ponad 14000 klientów w sześciu krajach europejskich i które dostarczyły jasnych wyników: konsumenci wolą markę, która łączy przystępność cenową, zrównoważony rozwój, jakość i styl. C&A odpowiada obecnie na te wymagania, oferując klientom kolekcje o doskonałym stosunku jakości do ceny, dbając w ten sposób o ich samopoczucie i dostosowując się do ich stylu życia.

„W ostatnich latach poczyniliśmy ważne kroki na drodze do stania się nowoczesną marką modową. W szybko zmieniającym się świecie chcemy być marką godną zaufania, dzięki której klienci nie muszą iść na kompromisy, wybierając między ceną a nowoczesnym i naturalnym stylem” – mówi Maik Kleinschmidt, dyrektor marketingu w C&A Europe.

Integralną częścią kampanii marki jest nowa wizualizacja, oparta na emocjonalnych, stylowych, naturalnych i autentycznych obrazach, które ożywają w spotach telewizyjnych, zewnętrznych środkach reklamy, komunikacji wewnątrz sklepów C&A i kanałach cyfrowych w całej Europie. Mając ogromny potencjał rozwojowy, kampania adresowana jest zarówno do stałych jak i nowych klientów, którzy mają ograniczony budżet, ale nie chcą rezygnować z nowoczesnej i ponadczasowej mody.

O C&A

Z ponad 1300 sklepami w 17 krajach europejskich i zatrudniając ponad 25000 pracowników, C&A jest jednym z czołowych detalistów odzieżowych w Europie. C&A każdego dnia wita w swoich sklepach w Europie ponad dwa miliony klientów i oferuje wysokiej jakości modę w przystępnych cenach dla całej rodziny. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej:
https://www.c-and-a.com.

Obserwuj firmę na:

www.linkedin.com/company/c&a/

www.instagram.com/ca

www.facebook.com/ca

KONTAKT:

Betty Kieß

dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej C&A Europe

Wanheimer Straße 70 I 40468 Düsseldorf

e-mail: [email protected]

Źródło informacji: C&A

 


Source link

Leave a Comment