imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

Były siatkarz PGE Skry nie zagra w Lidze Narodów! Kłopoty selekcjonera reprezentacji

n19zf9jmrbfe3sc5e7c6bfwjafsi284a.jpg


W latach 2017–22 Milad Ebadipour grał w PGE Skrze Bełchatów.

Trener reprezentacji Iranu siatkarzy Behrouz Ataei nie uniknął problemów przed startem tegorocznego sezonu. Atakujący Amir Ghafour ogłosił zakończenie reprezentacyjnej kariery. Wcześniej środkowy Amir Hossein Toukhteh został zawieszony z powodu dopingu. Teraz okazało się, że w rozgrywkach Ligi Narodów nie wystąpi przyjmujący Milad Ebadipour.

O braku obecności Milada Ebadipoura w kadrze na VNL 2023 poinformował trener Behrouz Ataei podczas konferencji prasowej przed pierwszym zgrupowaniem. Przyczyną są urazy, które zawodnik postanowił wyleczyć w Europie.

 

Zobacz także: Trener reprezentacji siatkarzy odkrył karty! 31 zawodników w kadrze na sezon 2023

 

– Wczoraj wieczorem odbyłem ostatnią rozmowę telefoniczną z Miladem. Poinformował mnie, że nie może towarzyszyć drużynie narodowej podczas Ligi Narodów ze względu na kontuzje. Zawodnik jest zdeterminowany, by wyleczyć je w Europie. Uważam też, że zdrowie zawodników powinno być w pierwszej kolejności zachowane, dlatego się zgodziłem. Mam nadzieję, że po całkowitym wyzdrowieniu dołączy on do kadry – powiedział selekcjoner reprezentacji Iranu w siatkówce.

 

Milad Ebadipour jest siatkarzem doskonale znanym kibicom śledzącym rozgrywki PlusLigi. W latach 2017–22 reprezentował barwy PGE Skry Bełchatów. W 2020 roku otrzymał polskie obywatelstwo. W obecnym sezonie reprezentuje barwy Allianz Milano.

RM, Polsat Sport

Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.


Source link

Leave a Comment