imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Bydlaki wstrzykują bydlęcą gruźlicę Polakom

a-44

Strona główna &gt Zdrowie &gt Bydlaki wstrzykują bydlęcą gruźlicę Polakom Bydlaki wstrzykują bydlęcą gruźlicę Polakom a303 Zdrowie

Noworodki w Polsce otrzymują w pierwszych godzinach swego życia szczepionkę BCG ze szczepem prątków gruźliczych zwierząt domowych, a mianowicie bydła.

Na taką straszną informacje natrafiłem przypadkowo analizując Niemczyków co to aby na Ukrainie żyło się lepiej wybijają zdrowe świnie Polakom. https://rafzen.wordpress.com/2018/09/10/niemczuki-wypowiedzieli-wojne-polakom/

Jak powszechnie wiadomo Rosja nie kupuje wielu produktów od Ukrainy po tym jak judeo-satanistyczna rewolucja majdańska obaliła wraz z krajami Unii Europejskiej legalnie urzędującego Prezydenta z pochodzenia Polaka.

Tak się składa że szesnastego września 2014 roku parlamenty europejski i ukraiński ratyfikowały jednocześnie umowę stowarzyszeniową z Ukrainą. Eksport z Ukrainy do UE w pierwszej połowie 2014 roku zwiększył się o 25 % (o 587 mln dol.), równoważąc spadek ukraińskiego eksportu do Rosji (-24,5 %). Według komisarza UE, De Guchta, już po wprowadzeniu jednostronnych preferencji handlowych dla ukraińskiego eksportu do UE w kwietniu 2014 roku, ukraiński eksport towarów (nie tylko rolnych) do Unii Europejskiej wzrósł o 14,9%, podczas gdy import – spadł o 17,8%. Udział UE w całości obrotów handlu zagranicznego ukraińskimi produktami rolnymi zwiększył się w 2014 roku do 35,3%. Rosyjskie służby: Rospotriebnadzoru (służby ochrony konsumentów) i Rossielchoznadzoru zakazały importu z Ukrainy wielu produktów w tym wieprzowiny.

Ten eksport m.in. do Polski stale rośnie i aby zwiększyć eksport z Ukrainy to ukraińskie Niemczuki w Polsce postanowili wybić trzodę chlewną Polakom pod pretekstem afrykańskiego pomoru świń; wirusa który nie jest groźny dla ludzi !!!

Co za geniusz strategiczny ! Lachy i tak się nie połapią o co w tym chodzi.

Powróćmy jednak do tematu i sławetnego posiedzenia Komisji Rolnictwa Sejmu Okupacyjnego w Polsce w Puławach. Pełny tekst dostępny tutaj: Komisja Rolnictwa 18 kwietnia 2018 Osrodek Badawczy Puławy protokol z posiedzenia pdf

Otóż czytając ten protokół kilka razy zastanawiałem się czy śnię albo może jestem w amoku lub może ktoś spreparował taki dokument przedstawiający Nam Polakom sytuację aktualną w której sam sławetny Mengele byłby uczniem.

Dowiedziałem się z tego dokumentu że szczepionka BCG wstrzykiwana noworodkom Polaków w Polsce to de facto prątki chorobowe zwierzęce. Co za taniocha kupić krowę zarazić gruźlicą i pozyskiwać od niej jednostki chorobowe wstrzykiwane później dzieciom w Polsce na porodówkach.

Mydło albo żyrandole z ludzi już były ale tego procederu wstrzykiwania zwierzęcych chorób ludziom to wyjątkowa perfidia i taniocha cywilizacyjna aby nie nazwać tego procederu ludobójstwem Polaków w Polsce.

Zacytuję Adiunkta w Zakładzie Mikrobiologii PIWet – PIB w Puławach; dr Marek Lipiec aby Państwu oszczędzić cennego czasu na czytanie tego okropnego dokumentu.

Jeśli mówimy o prątkach, które wywołują właśnie gruźlicę i paratuberkulozę, to w grupie tuberkulozy jest kompleks prątków. Tu mamy pokazany prątek typu ludzkiego i typu bydlęcego, ale także szereg innych prątków. Nie wiem, czy państwo wiedzą, jaki jest np. prątek, który jest stosowany w szczepionkach stosowanych u ludzi. Popularna szczepionka BCG powstała właśnie nie z prątka typu ludzkiego, a z prątka typu bydlęcego.

W taki sposób szanowni Państwo już każdy wie, że do organizmów noworodków w Polsce wstrzykiwane są prątki pochodzenia zwierzęcego, nie ludzkiego.

W tym stanie rzeczy należy zauważyć, że władza okupacyjna w Polsce lepiej traktuje zwierzęta od rdzennych mieszkańców których zmusza do wstrzykiwania ich dzieciom jednostek chorobowych zwierzęcych. Polaków szczepią niezwłocznie po urodzeniu tymi samymi szczepionkami jakie szczepi się bydło !

Bydlaki szczepią Polaków bydlęcą gruźlicą. W swym działaniu na zysk przerośli nie tylko dr. Mengele ale i całą Rzeszę wraz z judeo-satanistami z Rosji.

Poniżej pełna specyfikacja szczepionki BCG która nie jest nigdzie obowiązkowa tylko w Polsce u noworodków. Aby było śmiesznie kobiet w ciąży zabrania się szczepić tym zwierzęcym świństwem ale dla noworodka tuż po urodzeniu już wyzbyto się przeciwwskazań. https://www.mesvaccins.net/web/vaccines/538-vaccin-bcg-biomed-lublin

Rafał Gawroński

Źródło: https://rafzen.wordpress.com/2018/09/12/bydlaki-wstrzykuja-bydleca-gruzlice-polakom/


Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment