imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Bybit wprowadza ekskluzywną ofertę zerowych opłat dla nowych użytkowników w Europie, promocja potrwa od dziś do 20 czerwca 2024 r.

1_103.jpg


DUBAJ, ZEA, środa, 24 maja 2024 r. /PRNewswire/ — Bybit, trzecia co do wielkości na świecie giełda kryptowalutowa pod względem wolumenu obrotów, ma przyjemność ogłosić wprowadzenie ograniczonej czasowo ekskluzywnej oferty dla traderów w Europie. Jest to bezprecedensowa propozycja i wyjątkowa okazja do maksymalizacji zysków.

Od dzisiaj do 20 czerwca 2024 r. nowi użytkownicy mogą skorzystać z zerowych opłat przy atrakcyjnej rocznej stopie oprocentowania (APR) dla wybranych planów inwestycyjnych.

Wystarczy założyć konto na Bybit, dokonać jego weryfikacji i wpłacić pierwszy depozyt w kwocie 100 USD (lub jej równowartości) za pośrednictwem karty płatniczej lub Google Play. Każdy nowy użytkownik w Europie, który to zrobi, będzie korzystał z możliwości tradingu bez opłat przez czas trwania promocji.

Warto mieć na uwadze, że liczba dostępnych planów inwestycyjnych jest ograniczona, a więc o tym, kto z nich skorzysta, zadecyduje kolejność. To świetna okazja, aby zacząć zarabiać na tradingu już dziś.

Więcej informacji na temat naszej ekskluzywnej oferty i tego, jak zarejestrować się na Bybit, można znaleźć na stronie: https://www.bybit.com/en/press/news 

#Bybit / #TheCryptoArk

Bybit

Bybit, trzecia co do wielkości giełda kryptowalutowa skupiająca 30 milionów użytkowników, powstała w 2018 r. i stanowi profesjonalną platformę, na której inwestorzy i traderzy kryptowalutowi mogą korzystać z ultraszybkiego silnika dopasowującego, całodobowej obsługi klienta oraz wielojęzycznego wsparcia. Bybit jest dumnym partnerem mistrzów świata konstruktorów i kierowców Formuły 1 – zespołu Oracle Red Bull Racing.

Więcej informacji na temat Bybit: Bybit Press

Kontakt dla przedstawicieli mediów: [email protected] 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://www.bybit.com 

Aktualności publikowane są w grupach i na profilach Bybit w mediach społecznościowych:

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X | Youtube

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/2267288/Logo.jpg 

Źródło: ByBit

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment