imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Bybit Web3 prezentuje: kurs dla zaawansowanych na żywo poświęcony rozbudowywaniu portfela Ethereum i nagrody od YieldNest

Bybit_Web3.jpg


DUBAJ, ZEA, 27 czerwca 2024 r. /PRNewswire/ — Bybit, druga co do wielkości na świecie giełda kryptowalutowa pod względem wolumenu obrotów, z przyjemnością ogłasza Ethereum (ETH) Masterclass, bezpłatne wydarzenie online, które zaprezentuje, jak ETH może się przyczynić do kolejnej hossy. Kurs, stworzony z myślą o doświadczonych inwestorach kryptowalutowych oraz nowych użytkownikach, zaprezentuje możliwości zdecentralizowanych finansów i Bybit Web3 w zakresie rozbudowy portfela ETH.

Transmisja ETH Masterclass zaplanowana na 28 czerwca 2024 r. na godz. 6.00 czasu UTC odbędzie się z udziałem ekspertów, którzy przybliżą uczestnikom zagadnienia związane z zarządzaniem portfelem i nowe metody zwiększania wartości posiadanej waluty ETH. Wydarzenie będzie niezrównanym źródłem informacji dla wszystkich, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę na temat zdecentralizowanych finansów (DeFi) i ekosystemu Ethereum oraz wykorzystać ich rosnący potencjał za pośrednictwem Bybit Web3.

Szkolenie poprowadzą:

– Sam Kazemian, założyciel Frax Finance

– Deo Brands, współzałożyciel YieldNest

– Emily Bao, specjalistka Bybit ds. evangelist marketingu Web3

– Cryptos Cobra, założyciel Cryptos Cobra

Gospodarzem będzie Nathan Thompson, lead tech writer w Bybit.

Uczestnicy mogą dokonać wcześniejszej rejestracji, wziąć udział w ankiecie Ethereum i powalczyć o 36 000 000 tokenów PEPE w okresie trwania wydarzenia, tj. od 21 czerwca 2024 r. 8.00 czasu UTC do 5 lipca 2024 r. 23:59 czasu UTC.

YieldNest, uczestnik transmisji na żywo, dołącza do rozdania, oferując trzy ekskluzywne NFT YieldNest, które zazwyczaj są dostępne tylko dla użytkowników z ponad 5 restakowanymi ETH w YieldNest. NFT zapewniają zwiększenie o 15% liczby punktów YieldNest Seeds.

Szczegóły transmisji na żywo:

Data do zapisania w kalendarzu: 28 czerwca 2024 r., godz. 6.00 czasu UTC

Dołącz do wydarzenia: Oglądaj na żywo.

Dołącz do tego przełomowego wydarzenia i zdobądź wiedzę, która pozwoli swobodnie poruszać się po zmieniającym się otoczeniu Ethereum i odnosić korzyści.

#Bybit / #TheCryptoArk / #BybitWeb3

Bybit

Bybit jest drugą co do wielkości na świecie giełdą kryptowalutową pod względem wolumenu obrotów, która skupia przeszło 33 miliony użytkowników. Giełda powstała w 2018 r. i stanowi profesjonalną platformę, na której inwestorzy i traderzy kryptowalutowi mogą korzystać z ultraszybkiego silnika dopasowującego, całodobowej obsługi klienta oraz wielojęzycznego wsparcia. Bybit jest dumnym partnerem mistrzów świata konstruktorów i kierowców Formuły 1 – zespołu Oracle Red Bull Racing.

Więcej informacji na temat Bybit: Bybit Press

Kontakt dla przedstawicieli mediów: [email protected]

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://www.bybit.com.

Aktualności publikowane są w grupach i na profilach Bybit w mediach społecznościowych:

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X | Youtube

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2448389/Bybit_Web3.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/2311075/Bybit_Web3_Logo.jpg

Źródło: Bybit

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment