imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

Bybit Trader of 2024: Brama dla początkujących do mistrzostwa w kryptowalutach zaczyna się tutaj

Image.jpg


DUBAJ, ZEA, 2 lutego 2024 r. /PRNewswire/ — Bybit, trzecia co do wielkości na świecie giełda kryptowalutowa pod względem wolumenu obrotów, ma przyjemność zainaugurować „Bybit Trader 2024” – przełomową inicjatywę, w ramach której przez cały rok traderzy na każdym poziomie zaawansowania otrzymają kompleksowe wsparcie w budowaniu wiedzy i kompetencji potrzebnych na rynku kryptowalutowym.

Inicjatywa wpisuje się w wartości niesione przez KryptoArkę, mając na celu kultywowanie rozwoju traderów na każdym poziomie zaawansowania, a tym samym budowanie dynamicznej społeczności na fundamentach wiedzy, innowacji i strategicznych decyzji tradingowych. Dla uczestników przygotowano bogatą ofertę edukacyjną i comiesięczne konkursy o tematyce i poziomie trudności dostosowane do indywidualnych potrzeb, które ułatwią wspinanie się na coraz wyższe szczeble biegłości inwestycyjnej, aż po sam szczyt i czekający na nim prestiżowy tytuł tradingowego VIP-a w tętniącej życiem społeczności Bybit. Bybit będzie cały czas aktywnie i uważnie wspierał traderów w procesie doskonalenia ich kompetencji i poszerzania horyzontów, współtworząc z nimi bezpieczne i dynamicznie rozwijające się środowisko tradingowe.

Bybit Trader of 2024 – czego możemy się spodziewać?

Nacisk na edukację

Bybit nie ustaje w działaniach wzmacniających traderów, przekazując im wiedzę i tworząc warunki do rozwoju ich umiejętności potrzebnych do umiejętnego poruszania się po stale ewoluującym świecie kryptowalut. O tym, że platforma stawia na edukację, świadczy szeroki katalog comiesięcznych aktywności przeznaczonych dla traderów na różnym poziomie zaawansowania.

Dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z kryptowalutami, Bybit oferuje szereg tutoriali i artykułów poświęconych różnorodnej tematyce. Początkujący traderzy mogą sięgnąć po narzędzia onboardingowe, dzięki którym szybciej przyswoją niezbędną wiedzę i zdobędą wyższe kompetencje. Zostały one dobrane tak, by odpowiadać na zróżnicowane potrzeby użytkowników. Możliwość praktycznego wypróbowania narzędzi w interaktywnym środowisku ułatwi traderom zapoznanie się z nimi i włączenie ich do swoich strategii tradingowych.

Dla inwestorów spragnionych bardziej zaawansowanej wiedzy Bybit stworzyła rozbudowaną bazę materiałów edukacyjnych dostępną w wielu językach, w której znaleźć można m.in. interesujące sesje AMA (Ask Me Anything), bogate merytorycznie webinary czy tutoriale poświęcone różnym narzędziom tradingowym, takim jak TradeGPT, Future Grid, Dual Asset, Unified Trading Account, Spot Grid, Copy Trading czy Liquidity Mining. Zgłębiamy również tajniki naszych produktów – m.in. VIP Program, Fiat System i P2P.

Nie ważne, czy jesteś ostrożnym HOD-erem, strategicznym Grid Traderem, lubiącym ryzyko Risk Takerem, czy doświadczonym High-capital Traderem, w ramach kampanii Bybit Trader of 2024 zyskasz dostęp do najlepszego zaplecza wiedzy, której wymaga Twój styl tradingu. Inicjatywa ma charakter inkluzywny, dlatego skierowana jest też do początkujących, dając im podstawowe narzędzia pozwalające sprawnie poruszać się po ekscytującym świecie tradingu kryptowalutowego.

Najpopularniejsze tematy, raporty branżowe i wiedza szyta na miarę

Bybit Trader of 2024 przewiduje comiesięczne aktualizacje uwzględniające najpopularniejsze tematy i trendy branżowe, aby użytkownicy byli na bieżąco z wydarzeniami w dynamicznym świecie kryptowalut. Tym samym nie tylko pokazujemy, że zależy nam na wyprzedzaniu trendów, ale również zapewniamy naszej społeczności odpowiednie przygotowanie i narzędzia niezbędne do podejmowania świadomych i strategicznych decyzji tradingowych.

Dla traderów poszukujących bardziej zniuansowanych analiz – zarówno inwestorów instytucjonalnych, jak i zawodowych – mamy raporty branżowe pełne bezcennych treści objaśniających zawiłości rynku. Z kolei dla początkujących przygotowujemy opracowania objaśniające aktualnie najpopularniejsze tematy i trendy branżowe. Pełnią one funkcję kompasu wiedzy ułatwiającego poruszanie się po stale ewoluującym rynku i interpretację zachodzących na nim zjawisk. W Bybit wierzymy, że każdy trader – bez względu na doświadczenie – powinien mieć dostęp do narzędzi i informacji potrzebnych do podejmowania świadomych i ugruntowanych decyzji.

Ekskluzywna oferta dla VIP-ów Bybit

Zanurz się w świat dystynkcji, uczestnicząc w Exclusive VIP Events – organizowanych przez cały rok ekskluzywnych wydarzeniach będących wyrazem uznania Bybit dla lojalności naszych najlepszych traderów. Stanowią one jednak nie tylko okazję do wyróżnienia najznakomitszych członków społeczności Bybit, ale również niezwykłą szansę zaczerpnięcia trudno dostępnej wiedzy od liderów branży, jak również skorzystania z funkcji premium na platformie Bybit.

W Bybit rozumiemy potrzebę dostarczania naszym VIP-om wyjątkowych wrażeń – a wśród nich wymienić można nie tylko ekskluzywny wstęp na wspomniane eventy, ale także możliwość wykorzystania pełni potencjału naszych produktów poprzez spersonalizowane usługi. Szyta na miarę oferta dla VIP-ów Bybit pomaga najlepszym traderom dążyć do dalszego rozwoju na rynku, jednocześnie dając im poczucie swego rodzaju uprzywilejowania i wyróżnienia w tej przestrzeni.

Konkursy tradingowe

Każdego miesiąca Bybit będzie organizować konkursy traderskie stanowiące niezwykłą możliwość – zarówno dla nowicjuszy, jak i doświadczonych traderów – do sięgnięcia po nadarzające się na rynku okazje. Uczestnicy będą mogli prezentować swoje umiejętności i strategie traderskie w atmosferze koleżeńskiej rywalizacji. To nie tylko okazja do udowodnienia, że jest się wyśmienitym traderem. Na uczestników czekają również ekscytujące nagrody i możliwość zmierzenia się z najlepszymi w branży kryptowalut. Bybit zaprasza do udziału w elektryzującej rywalizacji, w której każda transakcja to krok w kierunku zwycięstwa.

„W stale ewoluującej rzeczywistości tradingu kryptowalutowego o sukcesie decydują przede wszystkim edukacja i kompetencje. Inicjatywa >>Bybit Trader of 2024<< to dowód tego, że zależy nam na rozwoju potencjału użytkowników Bybit poprzez dostarczanie im wiedzy i narzędzi niezbędnych do odnalezienia się w rzeczywistości tradingowej. Podsumowaniem ducha kampanii jest hasło >>Ignite Your Trades, Seize the Crowns (Rozkręcaj transakcje, zdobywaj laury)<<, zwiastujące rok wypełniony bogatą ofertą edukacji, najnowocześniejszych narzędzi i ekskluzywnych wydarzeń – powiedział Ben Zhou, współzałożyciel i CEO Bybit. – Bybit zaczynał w 2018 r. od współpracy z zawodowymi traderami derywatów; budowanie partnerskich relacji z traderami jest więc bliskie naszemu sercu i wpisuje się w naszą misję. Przyczynili się oni do sukcesu Bybit, która obecnie jest jedną z największych giełd kryptowalutowych. Inicjatywą tą więc niejako rewanżujemy się naszej społeczności”.

Osoby zainteresowane dalszymi informacjami na temat kampanii, a także wzięciem w niej udziału zapraszamy na stronę: https://www.bybit.com/en/promo/events/Bybit-Trader-Year-2024.

#Bybit / #TheCryptoArk

Bybit

Bybit, trzecia co do wielkości giełda kryptowalutowa skupiająca 20 milionów użytkowników, powstała w 2018 r. i stanowi profesjonalną platformę, na której inwestorzy i traderzy kryptowalutowi mogą korzystać z ultraszybkiego silnika dopasowującego, całodobowej obsługi klienta oraz wielojęzycznego wsparcia. Bybit jest dumnym partnerem mistrzów świata konstruktorów i kierowców Formuły 1 – zespołu Oracle Red Bull Racing.

Więcej informacji na temat Bybit: Bybit Press

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://www.bybit.com 

Aktualności publikowane są w grupach i na profilach Bybit w mediach społecznościowych:

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X | Youtube

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2332864/Image.jpg 

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/2267288/Logo.jpg 

Źródło: Bybit

KONTAKT:

Kontakt dla przedstawicieli mediów:

e-mail: [email protected] 

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment