imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Brudna gra p.rezydenta w sprawie Marszu Niepodległości

a-111

Strona główna &gt Polska &gt Brudna gra p.rezydenta w sprawie Marszu Niepodległości Brudna gra p.rezydenta w sprawie Marszu Niepodległości a303 Polska

Po kilku tygodniach mamienia mniej bystrej opinii publicznej rzekomą chęcią wspólnego uczestnictwa w Marszu Niepodległości nastąpiło zdjęcie masek i jawny atak na środowisko narodowe, które ów marsz organizuje od wielu lat.

Dzwonkiem alarmowym powinny być słowa ministra Glińskiego, który na pytanie redaktora Roberta Mazurka, czy wyobraża sobie wspólny marsz z Tuskiem, Biedroniem, Scheuring-Wielgus odpowiedział: Wyobrażam sobie. (…) Ja zapraszam wszystkich, i taka jest koncepcja marszu, bo wszyscy mają prawo pójść w N A S Z Y M marszu. W „naszym marszu” ? Osobliwie brzmią te słowa w ustach przedstawiciela środowiska, które każdorazowo od 2013 roku, w dniu 11 listopada, uciekało w tchórzliwy sposób z Warszawy, zostawiając polską młodzież na pastwę zwyrodniałej policji za „rządów” PO.

O narodowcach z którymi już wówczas toczyły się rozmowy Gliński powiedział: Środowisko narodowe, ale nie te skrajne narodowe, narodowe racjonalne.

Okazało się, że owa racjonalność miała prawdopodobnie polegać na całkowitym podporządkowaniu się narzuconym regułom – zakaz transparentów, nie tych „faszystowskich”, ale tych normalnych patriotycznych, które nie podobają się Żydom i marksistom z UE. Racjonalność miała polegać również na zrzeczeniu się organizacji marszu na rzecz czynników państwowych – PiSowskich. Dopóki “Stowarzyszenie Marsz Niepodległości” nie ujawni wszystkich szczegółów negocjacji, taka hipoteza wydaje się być najbardziej prawdopodobna. Warunkiem jawnym, publicznie zadeklarowanym, które postawiła strona rządowa, był zakaz czegokolwiek, co nie byłoby polską flagą, a więc zakaz transparentów antyimigranckich i antykomunistycznych.

Po sygnale, że prezydent „Prezydent Andrzej Duda nie weźmie udziału 11 listopada w Marszu Niepodległości” rozpoczęła się propagandowa ofensywa środowiska odpowiedzialnego za cenzurę w TVP, nazywanego „prawą stroną Gazety Wyborczej” w osobach Samuela Pereiry i Dawida Wildsteina.

Panowie zaczęli swoim zwyczajem odwracać kota ogonem, bredzić i kłamać, szczując metodą „gazety wyborczej” na narodowców.

Pereira krytykuje narodowców w kontekście 11 listopada. Rzucają się na niego narodowcy- zrozumiałe. Oraz… KODziarze i inne GW/PO trolle. Jak już pisałem- u nich jedyny pogląd jaki istnieje, to antypisowy odruch Pawłowa. Jak ISIS skrytykuje PiS to ruszą się zapisywać do dżihadu. /Dawid Wildstein/

Na zdjęciu powyżej: Jonny Daniels i wiceprzewodniczący Knesetu Hilik Bar (po prawej). W środku Dawid Wildstein. Podpis z facebooka brzmi: ”z najbardziej znanym w Polsce, i wpływowym żydowskim dziennikarzem”

Do ordynarnego kłamstwa posunął się Pereira, ten sam, który niedawno szczuł gorszy sort przeciw Witoldowi Gadowskiemu za słowa prawdy o sprowadzanych do Polski imigrantach.

Robert Bąkiewicz napisał: Brałem udział w 7 spotkaniach u Marszałka Senatu. Byliśmy otwarci na udział PAD i rządu. Nie stawialiśmy warunków, te stawiała strona przeciwna./Twitter/

Rola prezydenta Dudy

Cóż można rzec o osobniku, który kilka dni temu nazwał po raz kolejny Polskę „krainą Polin”, mijając się tradycyjnie z prawdą historyczną o relacjach polsko-żydowskich. Cóż można rzecz o nim jako o prezydencie, który do komitetu obchodów 100 letniej rocznicy odzyskania niepodległości zaprosił mniejszość niemiecką i środowiska żydowskie, pomijając w demonstracyjny sposób środowisko organizujące Marsz Niepodległości. Zaproszeni zostali również: Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica, Hanna Gronkiewicz-Waltz – PO, Rabin Schudrich, który jako członek prezydenckiego komitetu powiedział, że widział na polskim Marszu Niepodległości maszerujący faszyzm. Cóż można rzecz o kimś, kto rozsyła takie oto zaproszenia jawnym wrogom polskiego państwa, pomijając polskich patriotów?

Współautorka projektu rezolucji o przemocy faszystowskiej w Europie, Róża Thun pisała niedawno: „Europosłowie PiS, dlaczego nie potępiacie faszyzmu? Zagłosowaliście przeciw rezolucji PE potępiającej wszelkie przejawy neo-faszyzmu, rasizmu czy ksenofobii. To jest sprawa, którą powinniśmy poprzeć wszyscy ponad podziałami, zwłaszcza w kontekście zbliżającego się 11 listopada”.

Tymczasem /z ostatniej chwili/

1.”Stowarzyszenie Marsz Niepodległości: Zaproszenie dla prezydenta Dudy aktualne”/rp.pl/

2. Wypowiedź rzeczniczki PiS

Jak widać rzeczniczka ćwierka już z odpowiedniego klucza. Organizatorzy mieli zabronić Polakom polskich symboli oraz antyimigranckich i antykomunistycznych transparentów? Bo tak dyktuje Bruksela i B’nai B’rith?

CzarnaLimuzyna

Źródło: https://www.ekspedyt.org/2018/10/30/brudna-gra-prezydenta-w-sprawie-marszu-niepodleglosci/


Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment