Bójka w szatni Bayernu po porażce w LM! Gwiazdy skoczyły sobie do gardeł

Bayern przegrał z Manchesterem City w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów. Jak donosi niemiecki “Bild” w szatni Bawarczyków po ostatnim gwizdku miało dojść do rękoczynów. Do gardeł miały sobie skoczyć dwie gwiazdy klubu.

Bayern przegrywał 0:1 już po pierwszej połowie meczu w Manchesterze. Fantastyczną bramką popisał się Rodri. Po przerwie gospodarze dołożyli jeszcze dwa gole, które strzelili Bernardo Silva oraz Erling Haaland. Bawarczycy mogli przegrać jeszcze wyżej, ale ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0 dla City.

Nic dziwnego, że po zakończeniu meczu humory nie dopisywały piłkarzom Bayernu. “Bild” donosi, że w szatni mistrza Niemiec było po ostatnim gwizdku bardzo gorąco. Na tyle, że doszło do kłótni Sadio Mane oraz Leroya Sane. Senegalczyk miał uderzyć reprezentanta Niemiec w twarz. Bayern nie udzielił “Bildowi” komentarza w tej sprawie.

Sane rozegrał w wyjazdowym spotkaniu Ligi Mistrzów 90 minut. W trakcie meczu miał kilka okazji, żeby pokonać Edersona, a w niektórych sytuacjach zachował się zbyt egoistycznie. Z kolei Mane pojawił się na murawie w 69. minucie, ale niczym specjalnym się nie wyróżnił.

Rewanżowe spotkanie Bayernu z Manchesterem City zostanie rozegrane w środę 19 kwietnia. Transmisja na kanałach Polsat Sport Premium.