imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

B’nai B’rith oczekuje dymisji ministra Glińskiego

ayz

Strona główna &gt Polska &gt B’nai B’rith oczekuje dymisji ministra Glińskiego B’nai B’rith oczekuje dymisji ministra Glińskiego Ogarek Polska

Polska loża B’nai B’rith w liście do premiera Mateusza Morawieckiego informuje, że oczekuje dymisji ministra kultury Piotra Glińskiego. Minister udzielił wywiadu tygodnikowi “Wprost”, w którym skarży się na niewłaściwe traktowanie partii Prawo i Sprawiedliwość, traktowanej – jego zdaniem – “jak Żydzi przez Goebbelsa”.

“Język, którym mówi się o PiS, ma wykluczać, unicestwiać, ma nas odczłowieczyć, delegitymizować, mamy być traktowani jak Żydzi przez Goebbelsa. Ma wzbudzić do nas obrzydzenie” – powiedział Piotr Gliński. “Jesteśmy porównywani do faszystów, dyktatury, ja jestem określany jako cenzor, który przeprowadza stalinowskie czystki w teatrach itd.”

“Przykrość, jaką może odczuwać krytykowany polityk, ma się nijak do losu milionów pomordowanych” – pisze w liście do premiera Sergiusz Kowalski z Żydowskiego Stowarzyszenia B’nai B’rith. “Nie pojmujemy, dlaczego rzecz tak oczywistą trzeba tłumaczyć ministrowi, który jest profesorem socjologii, powinien więc rozumieć etyczne proporcje i znać podstawowe fakty historyczne. Lekkość, z jaką żongluje nimi w politycznych przepychankach uwłacza pamięci ofiar nazizmu. Oczekujemy, że przeprosi Pan publicznie Żydów za swojego ministra i niezwłocznie zdymisjonuje go, bo przekroczył wszelkie granice przyzwoitości”.

Za: https://jewish.pl/pl/2018/11/20/bnai-brith-oczekuje-dymisji-ministra-glinskiego/

Data publikacji: 20.11.2018

judeosatanistyczna loża b'nai b'rithPartia interesów SyjonistycznychPolska neokolonią syjonizmupolskojęzyczna syjono-żydomasoneria
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment