imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

BlockBank wprowadza do branży kryptowalut doradztwo oparte na sztucznej inteligencji

BlockBank.jpg


LONDYN, 7 maja 2021 r. /PRNewswire/ — BlockBank wykorzystuje sztuczną inteligencję w tradycyjnym systemie bankowości zdecentralizowanych finansów, zwiększając jego bezpieczeństwo, prywatność i decentralizację. Platforma będzie bazowała na sztucznej inteligencji, a co za tym idzie będzie monitorować i rozumieć inteligencję społeczną, ograniczanie ryzyka, analitykę, transakcje pakietowe i inteligentne umowy.

BlockBank ma na celu rozbudowanie bazy wiedzy użytkowników i wywarcie pozytywnego wpływu na ich zdolności decyzyjne. Mimo wielu możliwości osiągnięcia dużych zysków, jakie daje rynek kryptowalut, nie jest on pozbawiony wad. Inwestycje w kryptowaluty wiążą się z dużym ryzykiem, biorąc pod uwagę niestabilny i skomplikowany charakter tej branży. Jako platforma zorientowana na użytkowników BlockChain oferuje im odpowiednio dobrane informacje opracowane z wykorzystaniem bazujących na sztucznej inteligencji narzędzi analitycznych i praktyk w zakresie zarządzania ryzykiem.

BlockBank aktualnie pracuje nad bramką do realizacji wpłat i wypłat waluty fiducjarnej (fiat) oraz zapewnieniem użytkownikom dostępu do portfeli typu non-custodial i cross-chain, w których mogą przechować kryptowalutę. Oferta BlockBank obejmie m.in. analizę rynku w czasie rzeczywistym, automatyczne doradztwo, realizację transakcji, prognozowanie cen, zalecenia dotyczące strategii zarabiania i śledzenie finansów.

Inteligentne narzędzia dla rynku kryptowalut

Misją BlockBank jest sprawienie, by przeciętny użytkownik stał się skutecznym inwestorem. U podstaw aplikacji leży założenie, że przeciętni użytkownicy mają mniejszą wiedzę na temat niuansów platform zdecentralizowanych finansów i ich funkcji, w tym inteligentnych umów. Dochodzi do tego brak wsparcia klienta i nieuczciwa tokenomia, które utrudniają podejmowanie decyzji inwestycyjnych przeciętnym użytkownikom.

BlockBank nawiązał ze SKAEL wyłączną współpracę w celu wprowadzenia sztucznej inteligencji do ekosystemu kryptowalut. SKAEL ma na koncie współpracę z wieloma czołowymi firmami w zakresie wprowadzania hiperautomatyzacji. Jej celem jest pomaganie organizacjom w oszczędzaniu czasu i osiąganiu wydajnych wyników w krótkich perspektywach czasowych. Obecnie z usług SKAEL korzystają Google, Oracle, Asurion i wiele innych dużych korporacji.

Współpraca pomiędzy BlockBank i SKAEL ma poskutkować wprowadzeniem do przestrzeni blockchain wyjątkowego modelu opartego na sztucznej inteligencji. BlockBank dąży do stworzenia doskonałego produktu opartego na sztucznej inteligencji, który pozwoli na rozwiązanie niektórych problemów, z jakimi boryka się przestrzeń blockchain.

Spółka niedawno uruchomiła rekordową zbiórkę ICO, emitując tokeny BBANK jako kryptowalutę natywną platformy BlockBank. Co więcej, w zależności od poziomu Tier użytkownicy mogą osiągać dodatkowy roczny procentowy zysk (APY).

Źródło: BlockBank

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1505289/BlockBank.jpg

KONTAKT:

Nolvia Serrano

e-mail – [email protected]

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment