imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Biomasa III RP

Strona główna > Polska > Biomasa III RP Biomasa III RP Jacek Polska, Wyróżnione 0

Wraz z coraz szybszym rozkładem struktur globalistycznych, uwidaczniają się też zalążki konstrukcji kolejnego NWO (nowego porządku światowego).

Punkt imperialnej ciężkości zaczyna coraz bardziej przesuwać się z Waszyngtonu do Moskwy. Amerykańskie „elity” (deep state) zaabsorbowane są walką wewnętrzną i to przy odkrytej kurtynie, nie pozostawiając już nikomu w miarę inteligentnemu żadnych wątpliwości co do przestępczego charakteru zachodnich mechanizmów władzy.

Bezsilność Waszyngtonu w próbach egzekwowania swej władzy zachęca co możniejszych jego wasali do podniesienia głów i ignorowania amerykańskich poleceń, czego najlepszymi przykładami są działania Niemiec i Francji vis-a-vis szeroko pojętej polityki USA.

Na przysłowiowym placu boju pozostali już tylko najnędzniejsi wasale Stanów, tacy jak Polska, kraje bałtyckie i Ukraina.

Przy czym ta ostatnia poddana została w ostatnim pięcioleciu błyskawicznej transformacji na podobieństwo tej, która zajęła w III RP z górą 30 lat.

Wszystko co było w tym kraju do zrabowania, zostało zrabowane, to czego nie dało się zrabować, zostało zniszczone, o ironio przy współudziale „banderowskich patriotów”. Wykorzystuje to oficjalna rosyjska (czytaj żydowska) propaganda, oskarżająca ten kraj o „nazizm”. UE z naiwnym zdziwieniem odpiera te zarzuty, zgodnie z prawdą stwierdzając, że państwo, w którym całe „elity władzy” są żydowskie, trudno obwiniać o „nazizm”. Takie paradoksy są dziś na porządku dziennym i to nie tylko na Ukrainie. Ich przyczynę stanowi walka poszczególnych żydowskich mafii o ostateczną władzę nad światem. Ponieważ pisałem o tym szczegółowo w poprzednich artykułach (https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/1003658, https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/1000725) , nie będę się tu wdawał w zbędną dywagację.

Ostatni etap grabieży, tym razem ukraińskiego czarnoziemu, odbywa się w tej chwili przed naszymi oczami. Powoduje to pewne opory w tamtejszym społeczeństwie, czym nie przejmują się jednak rządzący, którzy określają swych poddanych mianem „biomasy”.

Z drugiej strony, ci nieliczni z grona tamtejszego społeczeństwa pojmujący grozę sytuacji, ukuli obrazowe określenie Ukrainy mianem „Sorosja” od nazwiska głównego jej nadzorcy – Sorosa i starają się odwrócić bieg wypadków.

Rosja, w miarę wzrostu swej potęgi militarnej, przepoczwarza się coraz bardziej w nową żydokomunę. Putin, dla którego ma zostać zmieniona konstytucja Federacji, umożliwiająca mu dożywotne przebywanie na Kremlu, zachowuje się coraz bardziej jak car.

Ostatnio włączył się też osobiście w kampanię mającą na celu „powstrzymanie prób przepisywania historii”. Pierwsza jego salwa w tym temacie okazała się wyświechtaną tezą neonazistów stwierdzającą, że powodem wybuchu II Wojny Światowej, był „uniżający wielki naród niemiecki” pokój Wersalski, w wyniku którego wielu „germańskich nadludzi” zmuszonych było żyć w „sezonowym państewku”, jakim była II RP.

Z kolei „rosyjska telewizja publiczna” RTR, w programie „60 Minut” z 25 grudnia tego roku, zwróciła uwagę, ustami rosyjskiego rabina, na fakt uciemiężenia „najwspanialszego plemienia wszech czasów” przez barbarzyńskich Polaków, a także masowego wypełniania przez nich roli siepaczy w niemieckich obozach koncentracyjnych na okupywanym terytorium II RP.

Nie będę zniżał się do poziomu cytowanych powyżej towarzyszy i polemizował z ich wizją przeszłości. Z ubolewaniem stwierdzę tylko, że towarzysz Putin i jego kohorty, ostatecznie pogrzebały szanse Rosjan na odegranie pozytywnej roli w procesie jednoczenia narodów w walce z globalizmem.

W charakterze post scriptum tego wątku, zacytuję jedynie fragment najnowszego artykułu Freda Reeda (https://www.unz.com/freed/on-rogues-and-rogue-states/ ), porównujący okres w przededniu wybuchu II Wojny Światowej, z dniem dzisiejszym:

„The Nazis, who had control over the domestic press, convinced the German population that the Poles were threatening Germany. The Poles were said to be committing atrocities against Germans.

Then the Reich, with no justification whatever, having absolute air superiority, attacked Poland, bombing undefended cities and killing huge numbers of people. It was a German pattern several times repeated. Today the Reich is endlessly remembered as a paragon of evil. It was.

„Naziści kontrolujący swe krajowe media przekonali Niemców, że Polacy zagrażają Germanii i dokonują zbrodni na niemieckiej mniejszości.

Wtedy III Rzesza bez jakiegokolwiek powodu, dysponując absolutną przewagą sił powietrznych, zaatakowała Polskę, bombardując bezbronne miasta i zabijając ogromną liczbę cywilów. Ta metoda była później powielana wielokrotnie. Dziś Rzesza jest wspominana jako model zła, jakim była. „

Rosja Bolszewicka, dzięki swemu militarnemu zwycięstwu, w przeciwieństwie do III Rzeszy, nie została rozliczona ze swych monstrualnych zbrodni przeciw Ludzkości, w tym na Narodzie Rosyjskim. Umożliwia to dziś neobolszewikom budowanie nowego wizerunku imperialnego Federacji, kosztem „podrzędnych nacji”, takich jak Polacy.

Z drugiej zaś strony, żydzi rządzący dziś III RP w imieniu USA nie zaprzestali straszyć „polskiej biomasy”, absurdalną groźbą rosyjskiej agresji. Przy czym wojska amerykańskie na terenie naszej Ojczyzny nie są rozlokowane, wbrew krzykliwej propagandzie, w celu obrony nas przed tą agresją, ale na odwrót w celu jej sprowokowania, na podobieństwo prowokacji Gliwickiej z 1939 roku, tylko w odwrotnym kierunku.

Tragedię „polskiej biomasy” stanowi to, że na podobieństwo ukraińskiej, jest ona pozbawiona narodowych elit, które wymordowali Niemcy i żydobolszewicy w okresie II Wojny Światowej. Jest ona przez to całkowicie bezwolna, a nad jej prawidłową utylizacją pracują dziś wszystkie bez wyjątku „elity” III RP.

Kontynuując to rolnicze porównanie, jedno nie ulega wątpliwości, że z tej biomasy powstanie kompost, który niezawodnie użyźni żydowskie interesy.

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog

Za: https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/1008351,biomasa-iii-rp

Jacek apokalipsadebilizacja społeczeństweurosodomska biomasaIII RPPO-PiS
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment