imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Bill Gates nie szczepił swoich dzieci

a-104

Strona główna &gt Zdrowie &gt Bill Gates nie szczepił swoich dzieci Bill Gates nie szczepił swoich dzieci a303 Zdrowie

Prywatny lekarz Billa Gatesa w Seattle w latach 1990 mówi, że założyciel Microsoft i zwolennik szczepionek „odmówił szczepienia swoich dzieci” kiedy były małe.

7.02.2018 – „Nie wiem czy zaszczepił je kiedy dorosły, ale mogę powiedzieć iż stanowczo odmówił szczepienia ich kiedy były dziećmi” – powiedział lekarz za zamkniętymi drzwiami na sympozjum lekarskim w Seattle, dodając: „To były wspaniałe dzieci, naprawdę mądre i pełne energii, i powiedział, że będą OK., nie potrzebowały żadnych szczepionek”.

Komentarze wywołały zamieszanie wśród lekarzy na sympozjum iż złamał poufność lekarz-pacjent, czytamy w raportach. Ale kiedy mówił do innych lekarzy, nie łamał zawodowego kodeksu postępowania.

Gates i jego małżonka Melinda mają troje dzieci – Jennifer, Rory i Phoebe – urodzone w latach 1996 – 2002, i zdaniem jego byłego lekarza, są nieszczepione i zdrowe.

Informacja, że Bill Gates nie szczepi swoich dzieci, pomimo iż jest najbardziej aktywnym zwolennikiem przymusowych szczepień na świecie, nie powinno dziwić. Badania pokazują, że elita nie szczepi swoich dzieci, ale jednocześnie oni oczekują by masy szczepiły swoje dzieci.

Elita nie szczepi

W Kalifornii dzieci które najprawdopodobniej nie są szczepione są białe i pochodzą z najbogatszych rodzin w Los Angeles, jak pokazuje niedawne badanie.

Odsetek wychowanków przedszkolnych z wydanymi przez stan zwolnieniami podwoił się od 2007 do 2013, od 1.54% do 3.06%, czyli około 17.000 najbogatszych dzieci z ponad pół miliona rezygnuje ze szczepień.

Zwolnienia ze szczepień były najliczniejsze w większości białych, o wysokich dochodach miejscach takich jak Orange County, Santa Barbara i części Bay Area, jak mówi /according CNN.

Badanie / study, które opublikowano w American Journal of Public Heath, przyjrzało się ponad 6.200 kalifornijskim szkołom, i okazało się, że zwolnienia ze szczepień były 2 x bardziej powszechne wśród przedszkolaków w prywatnych instytucjach.

Bardzo bogatym i uprzywilejowanym rodzicom podoba się idea odporności stada, ale nie chcą podejmować ryzyka wiążącego się ze szczepionkami jeśli chodzi o ich własne dzieci. Martwią ich niepożądane reakcje łącznie z autyzmem„.

Bill Gates’ Former Doctor Says Billionaire ‘Refused to Vaccinate His Children’

Tłum. Ola Gordon/http://chomikuj.pl/OlaGordon

Bill Gates’ Former Doctor Says Billionaire ‘Refused to Vaccinate His Children’

HEALTH, 19.02.2018

Baxter Dmitry | Your News Wire – TRANSCEND Media Service

bill gatesszczepienia
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment